T

Teğmen
03 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
37 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
4 yıl
Tanımadığın Kızla Konuşmak Sapıklık mıdır?
Şimdi durakta güzel bir kız var ve siz rastgele şekilde bir ay içinde 3-4 kere karşılaşıyorsunuz. Ve son defadan sonra kıza aşık olduğunuzu anlıyorsunuz. Fakat kızın sizin hakkınızda nasıl düşündüğü konusunda en ufak fikriniz bile yok. Bu kıza gidip sohbet etmeye çalışsam sapık mı olmuş oluyorum yoksa normal özgüvenli bir birey mi?

Şu bilgiyi de vereyim, şimdiye kadar herhangi bir kızdan bu kadar çabuk etkilenmedim yani öyle yolda görülen her kıza aşık olan biri değilim. Kızla konuşsam iyi kötü bir cevap alıp hayatıma devam edeceğim fakat bu halde yaşamak reddedilmekten daha fazla acı veriyor.
T
4 yıl
Durakta Karşılaşılan Güzel Kız????
Birkaç defadır rastgele şekilde karşılaşıyoruz, bugün de sabah otobüs beklerken arkamı döndüm baktım o da gelmiş. Birkaç saniyelik bir göz teması kurdum, sonra arkamı döndüğüm de yok olmuştu. Benden mi kaçtı yoksa minibüse falan mı gitti bilemiyorum. Tipime fazla güvenmesem de arkadaşlarım yakışıklısın diyor, karizmadan dolayı problemim yok çok şükür. Bu kızı bir daha gördüğümde gerçi o da belli değil, nasıl bir giriş yapmalıyım? Bu arada ikimizde üni öğrencisiyiz.


Kararımı verdim sanırım, zaten bir daha göreceğimi de sanmıyorum ama karşılaştığımda şöyle diyeceğim:

Slm, tanışmıyoruz fakat sürekli karşılaşıyoruz ve ben tesadüflere de inanmam. Birkaç ay sonra yurtdışına gideceğim zaten, geri kalan ömrümüz boyunca bir daha karşılamayabiliriz. Diyeceğim şu ki ben senden hoşlanıyorum ve senin de bana karşı hislerin varsa seni tanımak isterim, buna cevabın nedir?

Muhtemelen ardından yiyilecek tokatla sarsılan özgüvene hazırlıklı olayım. Aslında böyle olsa da beni daha çok çalışmam konusunda kamçılar yani kaybedecek bir şeyim yok. Gidip şansımı deneyeceğim, artık göreceğimi de sanmıyorum ya.
T
5 yıl
Kızlar Hakkında
Gerçekten bilgili, iyi niyetli olan biri pm atabilir mi, ayrıntılı bir sorum olacak.
T
5 yıl
Full Hd için 1060 mı 1070 mi?
Yaklaşık 3 sene ultra ayarlarda oyun oynamak için hangisini tercih etmeliyim?
T
5 yıl
İngilizce Öğretmenliği Bölümü Nasıldır????
Ek olarak öğrenilecek başka dillerle beraber öğretmenlik dışında iş olanakları nasıldır? Detaylı yorumlarınızı yazarsanız güzel olur.
T
5 yıl
Düzensiz Gpu Kullanımı
Gtx460se ve Amd phoenix 1090T kullanıyorum. Sistemim yeni oyunlar için yeterli olmasa da 6 sene önceki Assasin's Creed II'yi ve BF 3'ü oynarken bile fps 60'tan 30'lara düşüyor sık sık. Oyuna ilk girdiğim bir dakikada akıcı bir şekilde oynarken sonrasında bu takılmalar başlayarak artıyor. Dediğim gibi Gpu kullanımı buna paralel olarak anlık düşüp yükseliyor. W10 kulllanıyorum ama W7'de aynı durum vardı. Hd tune ile hard diski kontrol ettim bad sector falan çıkmadı. Sürücüler güncel. Ayrıca Pes oynarken takılma da yaşamıyorum.

Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim
T
5 yıl
BU VİDEODA NE ANLATILIYOR?
Videoyu izlemek için tıklayınız


Trtmüzik'te denk geldim. Lezbiyenlik gibi görünüyor????
T
7 yıl
Lacoste Neden Bu kadar Pahalı?
Pahalı dediysem de öyle lcw'ye göre değil Polo'ya Ltb'ye göre. tshirtler'de en az 2 kat, kışlık ürünlerde ise 5-6 kat fiyat farkı var.yukarıda yazdığım diğer kaliteli markalara göre ne artısı var da böyle bir fiyat farkı var?
T
7 yıl
Üniversiteye Çanta Götürülür mü?
Pazartesi kısmetse başlayacak. Ilk gün olduğu için herkes bir şey götürme diyor ama sınava tekrar gireceğim için bir iki kitap götürmeyi düşünüyorum. Boş zamanımı değerlendiririm böylece. Onun dışında normal günde çanta götürüyor muyuz?
T
8 yıl
Hangi Filmi Izleyeyim
Kpax
Donnie Darko
Big Lebowski
Last Vegas
Saving Mr Banks
Rush
Sin City


Izlemesi zevk veren, anlamlı bir film de tavsiye edebilirsiniz.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.