A

Yüzbaşı
01 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
177 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
4 yıl
Y-TYT 616k meslek lisesi
Arkadaşlar kardeşim meslek lisesinde okudu sınavda ek puanlı sıralaması bu. Napalım buna? Gönül böyle olsun istemezdi tabi ama durum bu. Ben mezun olalı liseden 7-8 sene oluyor çok uzağım konuya. Bölümü haberleşme. Konum Denizli.
A
6 yıl
os occipitale - #cv9rcq
coc arkadaşlarıyla beraber kurduğumuz royale klanı arkadaşlar bekleriz. klan doluya yakın -45/50- online süresi yüksek arkadaşlara ihtiyaçımız var şuan için gereken kupa 1000. hedefimiz kısavadede yerelde sıralamaya girmek. pek bir şey kalmadı yakında başaracağız.
A
6 yıl
os occipitale - clash royale klan
Clash royale hepimizin bildiği gibi supercellin yeni para basma makinası clash of clans oynadığımız arkadaşlarla beraber başladık ilk gün ve bir klan kurduk. Oyun yeni klan yeni oyuncular yeni. Önümüzdeki 1 ay boyunca herhangi bir kriter olmadan -küfür vs hariç- klan gelişimi ve kendi gelişimimiz için herkese açık. Nisanda ise oyunu bırakan ya da bağış yapmayan üyelerle yolumuzu ayırırız diye düşünüyoruz. Klanda şuan aktif 21 kişi var daha 30 kişilik yer var hepimize yeter

Klan adı: os occipitale
Klan tagı: #cv9rcq

Gelince forum yazarsanız daha iyi olur tanımak için. Kupa sınırı şuan 200 bir nevi yok gibi nisanda sınırla ilgili düzenleme de yaparız gelişimimize göre. İyi oyunlar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.