E

Yüzbaşı
28 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
E
7 yıl
Cevap: SAMSUNG GALAXY NOTE 4 (SM-N910CQ) *--ANA KONU -* HER ŞEY İLK SAYFADA **
s.a. arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum ama aklımda bir sürü soru işareti var. gerçi olay bu telefona ait değil tümü için geçerli aslında. arama motoruna note 4 şikayet yazıyorum onlarca sorun çıkıyor. iphone 6 şikayet yazıyorum onlarca sorun. nexus, zenphone, lumia vs vs vs neyi yazsam bir sürü sorun olduğu yazıyor. Sanırım bunları yazanlar farklı telefon kullananların fanatikleri. bu cihaz ile ilgili sanırım en iyi yorumları sizden alabilirim. telefonun artılarını az çok biliyorum. eksilerini söylemeniz mümkün mü? hat çekme sorunu, gıcırdama sorunu ve kenar açıklıkları sorunu var mı? şuan iphone 5s kullanıyorum. ios tan biraz sıkıldım gibi aslında o yüzden iphone 6 plus a pek bakmadım ama eğer bu sorunlar varsa şuanki telefonum ile bir süre daha idare etmem gerekecek gibi
(lütfen forumda sorularının cevabı var vs gibi cevaplar yazmayın 500 sayfa
E
9 yıl
2 handed itemler hakkında
arkadaşlar biliyorsunuz yeni gelen patch ile birlikte 2 elli silahlar oldukça güçlendirildi. Fakat yinede ne forumdaki battletag paylaşımlarından nede public game de oynayanlarda 2 el kullanan görmedim (demon hunter hariç tabiki)

ilk eksi atack speed olarak görünüyor fakat silahtan alamadığımız atack speed i eldiven, pants, kafalık hatta kemer den bile alabiliyoruz. ekteki resme bakarsanız aslında piyasada çok iyi 2 el silahlar var. sizce bunları kullanmanın artıları ve eksileri neler olabilir?


< Resime gitmek için tıklayın >
E
9 yıl
Secret Pony Level Giriş Yardım
Arkadaşlar bir türlü Secret Pony Level'a giremiyorum. Gerekli itemleri, ihtiyaç olan staf planları ve gerekli altınım var. Fakat bir türlü stafı yapamadım. Eksik olan nedir resme bakıp söyleyebilecek varmı?

https://store.donanimhaber.com/c3/62/ba/c362ba33cd8c9b9a7608aa05919531bc.jpg

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.