R

Binbaşı
22 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
57 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
7 yıl
Clash of Clans 90 Level TH8 Full Bina Full Duvar
Binaların ve duvarların hepsi maksimum seviyededir.
Araştırmalarda dalkavuk ve valkyrie hariç hepsi son seviyededir.
Barbar Kral 10. seviyededir.
İsim değiştirme hakkı bulunmaktadır.
Köyde 5 inşaatçı bulunmaktadır.

Fiyat: 130TL

< Resime gitmek için tıklayın >
R
7 yıl
icloud.com Hakkında
Arkadaşlar icloud.com'dan tüm fotoğraf ve videolarımı indirmek istiyorum ama seçme işlemi tek tek yapılıyor. Birden fazla seçim yapıldığında bile tek tek indiriyor. Topluca indirmek için bir yöntem var mı? Toplamda 2000 fotoğraf-video var. Başka programlarla da bilgisayara atamıyorum çünkü resimler ve videolar iCloud'da telefonda değil
R
8 yıl
İngiltere'de Geçen Film Tavsiyesi
Her türden olabilir şimdiden teşekkürler
R
8 yıl
IOS 8.1 Satın Alınanlar
Az önce telefona restore yapıp IOS 8.1 yükledim. App Store'daki Purchased kısmında satın aldığım veya önceden indirdiğim uygulamalar gözükmüyor. (Apple ID ile giriş yaptım) Aynı sorunu yaşayan var mı?
R
8 yıl
iPhone 6 Ön Sipariş Rekoru Kırdı.
Apple, kısa süre önce ABD ve İngiltere başta olmak üzere 9 ülkede yeni telefonları için ön sipariş alımına başladı. Elindeki tüm iPhone 6 Plus stoklarını tüketen, hatta en pahalı 128 GB'lik sürümü için bile ekim ayına tarih veren Cupertino merkezli teknoloji devi, yakında 4,7 inçlik iPhone 6 için ilk parti ürünlerini de bu 9 büyük ülkede tüketmiş olacak. Yoğun talebi, firmanın ABD satış sitesi ve Amerikali operatörlerini resmi sitesine erişimde yaşanan sıkıntılardan anlamak mümkün. Son olarak Re/code'ye konuşan Apple sözcüsü de firmanın ön sipariş başarısını tasdik etti.

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için gelen ön sipariş talebinin rekor niteliğinde olduğunu ilan eden Apple, henüz resmi bir ön sipariş istatistiği paylaşmadı. Muhtemelen önümüzdeki haftaya kadar üreticiden bir rakam açıklaması gelmeyecek. Ancak AT&T operatörünün yaptığı açıklama, iPhone 6 modellerinin iPhone 5s/iPhone 5c ile 2012'de 4 inç ekrana geçiş yapan ve yeni bir alüminyum kasa tasarımı benimseyen iPhone 5'ten (ilk 24 saatte 2 milyon satmıştı.) daha iyi bir ön sipariş süreci geçirdiğine işaret ediyor.
R
8 yıl
Dizi Uygulamasi Önerisi
Yabanci dizileri HD olarak turkce altyazili izleme imkanimiz olan tavsiye edebileceginiz kullandiginiz uygulamalar var mi ucretli-ucretsiz
R
8 yıl
PBE / Şifremi Unuttum
PBE sunucusunda şifremi unuttum kısmı çalışıyor mu?

Kullanıcı adımı yazıyorum butona basıyorum hiçbir şey olmuyor
R
8 yıl
incehesap.com hakkında..
http://www.incehesap.com/sony-xperia-z1-honami-beyaz-fiyati-23983/

1284 TL ithalatçı firma garantili bu siteden almamı tavsiye eder misiniz veya başka bir site önerir misiniz şimdiden teşekkürler
R
8 yıl
Teknoloji Fakültelerinden Mezun Olanlara Mühendis Unvanı Verilemeyecek
Teknoloji fakültelerinin mühendislik programlarından mezun olanlara mühendislik unvanı verilmesine ilişkin Yükseköğretim Kurulu kararının yürütmesi durduruldu.

Danıştay Sekizinci Daire, TMMOB tarafından açılan davada ara karar vererek, Yükseköğretim Yürütme Kurulu`nun 24.07.2013 tarih ve 23 sayılı "Teknoloji fakültesi ile mühendislik fakültesi bünyesinde yer alan aynı isimli mühendislik programlarının birbiri ile eşdeğer olduğu ve teknoloji fakültelerinin mühendislik programlarından mezun olanların ilgili dalın mühendisi unvanını kullanacakları" şeklindeki kararının yürütmesini durdurdu.

Kaynak:http://tmmob.org.tr/genel/bizden_detay.php?kod=9887&tipi=2

EDIT:
quote:

İMZA YETKİSİ

Değerli öğrencilerimiz ve öğrenci adaylarımız;
13 Haziran tarihinde TMMOB tarafindan yapılan, Teknoloji Fakültelerinden mezun olanlara mühendislik ünvanı verilmesine ilişkin Yükseköğretim Kurulu kararının yürütmesinin durdurulduğuna ilişkin yazının kaydadeğer bir yanı bulunmamaktadır. 2 gün boyunca Danıştay 8. Mahkemesinin bu şekilde bir karar alıp almadığını araştırdık. Bu şekilde bir mahkeme kararı bulunmamaktadır. Danıştay'ın Teknoloji Fakültesi ile ilgili verdiği tek karar; 2013 yılındaki, Teknoloji fakültesi ile mühendislik fakültesi bünyesinde yer alan aynı isimli mühendislik programlarının birbiri ile eşdeğer olduğu ve teknoloji fakültelerinin mühendislik programlarından mezun olanların ilgili dalın mühendisi unvanını kullanacakları yönündedir. TMMOB tarafından her yıl bu zamanlarda benzer karalama kampanyaları yürütülmekte ve özellikle tercih aşamasındaki adayları Teknoloji Fakültesinden uzaklaştırmaya çalışılmaktadır. Bu beyhude çabaları Teknoloji Fakültelerinin başarısını bir kez daha ortaya koymaktadır. Uygulamalı mühendis kavramını Türkiye'ye yerleştiren Teknoloji Fakülteleri karşısında eskimiş eğitim sistemlerini güncellemek yerine karalama kampanyalarına başvurmaktadırlar. Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Otomotiv Mühendisliği Bölümü son sınıf öğrencilerimiz gittikleri iş yeri eğitimlerinde standart mühendislik fakültesi öğrencilerinden daha iyi olduklarını göstermişler ve bir çok öğrencimiz henüz mezun olmadan saygın otomotiv kuruluşlarından iş teklifi almışlardır. Bu başarı karşısında gözleri korkan çeşitli mühendis odalarının tek amacı kendi iş sahalarına girecek donanımlı Teknoloji Fakültesi Mühendislerini engellemektir. Devletin resmi bir kurumu dışındaki bu gibi odaların asılsız haberlerine kulak asmamanızı rica ederiz.
Saygıyla duyurulur.

Gazi Üniversitesi
Teknoloji Fakültesi
Otomotiv Mühendisliği Bölümü


İmza Kampanyası
R
8 yıl
2. El Iphone 5 Almadan Önce Nelere Dikkat Etmeliyim
Yardımcı olacak biri var mı
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.