L

Teğmen
21 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
35 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
2 yıl
İlişki konusunda tavsiye fırlatın.
Merhaba arkadaşlar.

Bir platformdan kızla tanıştık, buluştuk. Kızla konuştukça daha çok bağlandım ki öyle kolay kolay bağlanan bir insan değilim. Çevremde bolca kız mevcut. Önceki sevgililerimde bile böyle bir bağlılık yaşamadım.

Bu zamanlar kızın boş vakitlerine aitti. Şimdi ise kursları var okulu var ve bana ayıracak vakti yok. Ayırırsa o kendinden taviz verir. Konuşmasına öylece bağlanmışım ki kız mesaj atmayınca eksik hissediyorum. O kadar kişiyle konuşuyorum yok yani. Aklım onda kalıp duruyor.

Flörtüm diyebilirim rahatlıkla ancak bu durum beni gerçekten yordu. Önümde görebildiğim 2 seçenek var. Ya kendimden taviz vermeye devam etmek, yada kızla konuşmayı bitirmek. Her ne kadar zor olsa da bu duruma maksimum 1 hafta üzülürüm. (emin olmamakla..)

Bilmiyorum. Moralim bozuk. İlgi manyağı biride değilim, öyle bir şey çıkmasın. Sadece kısa süreçte o kadar şey paylaştık ki kendimi kaybettim.

Hayatımın en yanlış zamanındaki en doğru kişi kendisi. Çok üzüyor şu durum.
L
2 yıl
50-100 Tl kulakiçi kulaklık tavsiyesi.
Fazla bir bütçe ayıramıyorum. Tek isteğim rahat olması. Bu bütçede muhteşem tiz/bas kalitesi aramıyorum, standart bir ses versin yeter.

SBH20 Bluetooth aktarıcı ile birlikte kullanacağım. O yüzden bluetooth olmasa iyi olur.

Tavsiyelere açığım, teşekkürler
L
3 yıl
Tavsiyenize ihtiyacım var.
Öncelikle merhaba arkadaşlar.

Bisikletlerle alakalı bilgim sıfıra yakın diyebilirim. 120kg olduğumu görünce hafiften panikledim. Şimdiyse verme zamanı. Ankaradayım, şehir bisikleti düşünüyordum başta ama mtb daha iyi gibi duruyor kilo vermek için. Diğer bir korkumsa mtb alırsam, beni aşırı zorlarsa ve hevesimi kaybedersem ne olur sorusu.

Boyum 1.88. Bütçemde 1500. Şuanlık aklımda 29" Kron XC150 var.

Düşünmeden bodoslama almak istemiyorum, dolayısıyla bir fikriniz varsa benimle paylaşabilirsiniz :)
L
3 yıl
Black Desert Hesabı Almayın.
Hesap satışı yasak olduğu için alımdan bir süre sonra banı yiyosunuz verdiğiniz paradan da oluyosunuz. Bu nedenle Black Desert'a yatırım YAPMAYIN.

Tecrübeyle sabit.
L
4 yıl
Cafedeki dallamaya yaptıklarım
Merhaba arkadaşlar, geçenlerde bi kafede başıma akıl almaz bir olay geldi.

Kız arkadaşlarımla otururken, yanımıza bi dallama geldi. Öyle böyle değil anlatamam nasıl kokuyor şerefsiz. Lan ben alıyorum kokuyu yanımdakileri düşünemiyorum. Her neyse alttan alayım dedim kızlarında yüzü düşmeye başladı. Büşra oradan laf attı hafiften kalksak mı diye; arkadaki arkadaşta "hayırdır rahatsız mı oldunuz" tarzında bişey dedi, orayı pek anlayamadım ama. Ben iyice sinirlendim. Sonra hayrına hayır ulan diyerek kalkıştım. Kızlar yapma haluk etme haluk dese de geçirdim kafayı. Sonra birden gözüm karardı elimi kafama attım kan ve bir fısıltı geldi. Mercn dedymiş. Hayırdır halukcum napıyosun dedi, dedim sen kimsin; tanımadın mı lan diyerek beni zbnileriyle zndna attı. Sonra nooluyo falan derken yanımda o dallama belirdi aniden moonwalk yaparak kuzguna dönüştü. Mercn dedyi dört gözle aradım ama açmadı bakiyem bitmiş. Ücretsiz wifidan kullanıyodum oda bitti. Son olarak bu konuyu açabildim. Siz siz olun kızlar yanınızdayken dallamaya dis atmayın.
L
4 yıl
Forumu Ad*blocksuz kullanmayın.
Bu forum bize akılsız muamelesi yaptığından beri şu forumda hiçbir reklamı görmeyin.
L
9 yıl
Saçım aşırı kabarıyor..
Son 1 haftadır her gün duşa giriyorum haliyle saç temiz yağ falan olma olasılığı yok. Fakat gece duş alıp sabah kalktığımda saçım aşırı kabarmış oluyor.. Bunun için çözüm öneren biri var mı? Şimdiden teşekkürler
L
9 yıl
Vee Rus konum kapatılır.
O kadar incelenen konum kural dışı konu nedeniyle kapatılmış

Neyse en azından güzel fotoğraflar gören gördü geçmişe değil geleceğe bakmak lazım.
L
9 yıl
Şarkıyı dinledim bir garip oldum...
http://www.youtube.com/watch?v=bnLSAqyzCtQ

Beyler şarkıyı dinledikten sonra duygularım aşırı değişti anlamadım yani tek düşüncem konu dışıyken dinledim ve tüm konsantrem bozuldu, kızlar aklıma geldi. Forever alone falan hayat çok bozdu beyler :/ Bu arada duygusalmışım aşırı duygusallığa devam edersem bu beni bozacak.
L
9 yıl
Kız işleri bozmadı mı?
Beyler görünen o ki herkes konu dışına kız meseleleri için girmeye başladı. Konu dışı demek kızlarla alakalı meseleler değil yani bilginize. Daha ilgi çekici konular açarsanız belki konu dışına daha fazla giren olabilir.

- En mantıklı olay kız meselelerini bir konuya toplamak bana göre. İyi forumlar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.