C

Yüzbaşı
18 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
25 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
5 yıl
YKS’de ilk 100
Biliyorum şu zamanda size dert ettiğin şeye bak gibi gelebilir haklısınız fakat gerçekten merak ediyorum. Yks’de ilk 100e burs olayı olacak mı acaba eski sistemdeki gibi?
C
5 yıl
KYK İlk 100 bursu
Üniversiteye giderken bu burs alınabiliyor mu ya. Hiçbir yerde net cevap göreyorum.
C
5 yıl
Sınavsız Yatay Geçiş
Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yorum yapabilir mi? İlk sene hazırlık okumak istiyorum odtü ya da boğaziçinde. Sıralamamın yettiği herhangi bir bölüme kayıt olmayı düşünüyorum. Daha sonra herhangi bir sınav vs olmadan yine lys sıralamamın yettiği istedigim bir bölüme direkt geçiş yapabilir miyim sorgusuz sualsiz?
C
5 yıl
MEB Edebiyat denemesi
Çok kaliteli ya bence. Piyasada hiçbir yayın bu kadar sağlam değil. 2 yanlıştan fazla yapmıyordum 5 yanlışım çıktı gerçekten iyi yapmışlar.
C
5 yıl
Uzay Geometrisi
Her sene banko 2 soru gelen kısım uzay analitiğiymiş. Şimdi sadece sözel bir kısım var sizce 2 soru gelir mi bu kısımdan çalışılmalı mı?
C
5 yıl
Limit edebiyattan sonra
Limit edebiyat denemesinden sonra ne yapılmalı ya. Sanırım piyasada başka kaliteli deneme yok.
C
5 yıl
Ygs 5 ilk 50 k yığılma
Galiba yığılma yok fazla. En azından geçen seneki gibi. Ygs 5 te ben 47k dayım puan 367 arkadaşım 48k da puanı 364 küsüratlarla yaklaşık 1000 kişi var aramızda
C
5 yıl
Ösym edebiyat rezaleti
Şu edebiyat denen baba gibi dersi her sene vasat sorular sorup ele ayağa düşüren ve herkes tarafından dalga geçilmesine, ciddiye alınmamasına sebep olan ösym yetkilileri yeter artık ya. Ulan bir kurum 2014 dışında nasıl sağlam bir edebiyat çıkartamaz anlamıyorum. Gidin doğru düzgün soru yazacak edebiyatçı bulun artık.
C
5 yıl
Yüksek hedefli tmciler gelsin durumumuza bakalım
Ygs 5 47 k geldi benim. Fazladan 5-6 yanlış gözüküyor ama burdan bir şey çıkmayacak kabullenmek lazım
Hedef sene başında ankara hukuktu olur lan diyip bilkent tam burslu işletmeye kaymıştım bir ara ygsyle patladı o hayaller. Tm 3 4k tm 1 8 k lazım
Hedef :50-55 mat
En az 52-53 edebiyat
22-23 coğrafya obp 86 beklediginden düsük gelenler varsa toplaşın konuşalım
C
5 yıl
Hani 14-15 arasıydı
Çok hazırlamıştım kendimi buna ya. 14 ten 3 k kötü geldi ayrıca kontrol ettigimden 6 tane fazla yanlış çıktı. 47kdan çekmek için sabahlayacaz sanırım
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.