V

Yüzbaşı
18 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
81 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
V
5 ay
Daha önce Apple Store da çalışan veya arkadaşı çalışmış olan ?
Var mı ?
V
8 ay
Papa John's Büyük Boy Karışık Papa Pizza "32,90 TL"
V
geçen yıl
Kale KD-050/10-800 Geçiş Kontrol Ünitesi
Herkese Merhaba,

Kale marka geçiş kontrol ünitesi ve gereken trafoyu aldım, ürünün bağlantı şeması altta mevcut sorum şu kutu içerisinden şema da ki yardımcı röle de çıktı, dairelerde ki diafondan gelen elektrikli otomatik kapı (basaç) kabloları bildiğim kadarıyla zil trafosuna bağlı oluyor ve kapı burada ki güçle açılıyor, yardımcı röle bağlantısını yaparken bu trafoyu iptal edip şemada ki yardımcı röleyi direk dairelerden gelen basaç kablolarına mı bağlamalıyım yoksa zil trafosu ile mi bir bağlantı yapmalıyım ?

< Resime gitmek için tıklayın >
V
3 yıl
Tazminat
Merhaba arkadaşlar,

Bulunduğum şirkette 2,5 yıldır Part Time olarak çalışıyorum. Tazminat alıp askere gitme düşüncesindeyim, fakat son son ay Part Time pozisyondan Full Time pozisyona geçmiş olmam tazminatımı etkiler mi ? İş kanunun da son maaşın baz alındığı yazıyor ama bu 2,5 yıllık çalışma süremin tazminat hesaplamasını etkiliyor mu ?
V
3 yıl
Donanım Haber ( Donanım olmaktan çıktı )
Bir olur iki olur ama Anasayfa gündeminde siyasi başlık görmekten sıkılan tek ben miyim ? Forumun İsmini değiştirip Siyaset Haberleri yapalım, abi anlamıyorum ben teknolojiye dair arada gündeme dair şeyler görmek istiyorum, bir ara troller, ergenler bastı. Şimdide ülkede sözde siyaset bilgisi harika olan daha doğrusu ağzı olan herkes konuşuyor 😡
V
3 yıl
Z390 Chipset
Merhaba,

Z390 Chipset'e sahip anakartların satışa çıkması tahminen ne zaman olur sizce beklemeli miyim yeni sistem için ?
V
4 yıl
MF-3 50K Öneri
Eczacılık gelir mi ? veya diş Hekimliği
V
6 yıl
Groove Music OneDrive Bağlantısı
Eğer sizde benim gibi OneDrive klasöründe ki Müzikleri bilgisayar ve Mobil veya tablet üzerinden Groove uygulaması ile dinlemek istiyorsanız. Sırasıyla maddeleri uygulayın.

1. Groove Müzik uygulamasında oturum hatası verir sebebi bölgede desteklememesi. Bunun için Xbox hesabınızı US veya UK' Bölgelerinden birine taşımanız gerekmekte. ("Tıklayınız !!!") Xbox hesabınızla giriş yaparak UK veya US seçin daha sonra telefon ve bilgisayarınızın Bölgesini, ( Sadece bölge yeterli dile gerek yok ) US veya UK (taşıdığınız xbox ülkesi ile aynı olmalı) değiştirin. Daha sonra OneDrive hesabına Music adlı bir klasör açıp müziklerini buraya atınız.

Son olarak linke tıklayarak hesabınızla giriş yapın ve add music onedrive yazısına tıklayarak müzikleri senkronize edin. Tıklayınız !!
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
V
6 yıl
Landscape ( Yatay Mod ) Oylar Lütfen !!
Bu özellik gerçekten güzel bir özellik bana göre, beğenen ve olmasını isteyen kullanıcılar !! Lütfen oylama yapsın 3 Vote fena olmaz. Tıklayınız ( Link )
< Resime gitmek için tıklayın >
V
6 yıl
Tıbbi Laboratuvar mı ? Bilgilsayar Programcılığı mı ?
Arkadaşlar ikisi arasında kaldım. Bilgisayar programcılığı mı ? yoksa Tıbbi Laboratuvar mı ? seçmeliyim. İş olanağı hangi bölüm de daha iyi ? veya atamaları ??
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.