Beyler kaç gündür yüzüklerin efendisi extended olarak başa sarıp izliyordum. Şu bir kaç gün içerisinde de harry potter ı baştan izleyecektim ve bir kaç saat önce 8 filmi bitirdim. Çok kötü oldum nedense 2002 yıllarında izlemişsin sen o filmi ve aradan iki elin parmakları kadar zaman geçiyor ve o süreyi başa sarıp tekrar izliyorsun. Hayatımda bu iki filmin yeri hep ayrı olmuştur ve nedense film bitince youtube dan falan filmin devamı gelecek mi diye baktım. Bunu niye yazdıysam neyse. Asıl sorun şu acaba oralarda hayat nasıl? Demek istediğim sabah kalkıyoruz ve yine aynı yer ve yine aynı şey. Çok çabalıyorum hedefim için ve yaşıtlarımın yaşamadığı ve yapmadığı şeyleri yapıyorum. Yani hayatımı yaşamıyorum resmen. Şimdi baktımda 2-3 sene sırf geleceğe odaklı çabalamalarımdan dolayı resmen yaşanmamış. Eskiden sorardım kendime nasıl geçicek bu yaş. Şimdi 2 ay sonra 17 oluyorum ve neredeyse yaşamadım ben o günleri. Şuan saçmalıyorum kendi kafamda ama çok ilginç geldi bana. Bak adamlar mükemmel eserler çıkarıp istediklerini yapıyorlar. Ben? Biz? Biz ne yapıyoruz peki? Beni sorarsanız boş zamanımda ya dışarı çıkıp tek başıma mal mal sigara içiyorum ya gitar çalıyorum teknik öğrenmeye çalışıyorum. Vokal çalışacak ortam olmadığı için 2 saat boyunca ayakta belediye otobüsleri ile bornovaya gidiyorum. Grup arkadaşlarımla 5 dakika grubun geleceği hakkında konuşup geri kalan zamanı cebimizde ne kadar para varsa sigara alkole veriyoruz... Eee? Sonuç? Yemin ederim 3-4 gündür yaşamıyorum sanki. 11 film izledim ama iki filmin diğer filmleri diyin şuna. Adamlar yaşıyor biz burda bitkisel ortamdayız sanki. Ne olacak bu halimiz? Biliyorum şuan ülke sorunları baya büyük ama birazda olsa kendimize zaman ayırmalıyız ve bu konu hakkında kafa patlatmalıyız. Cidden yoruldum. Göğsümde bu kadar size anlatmadığım yükler var ve bunları tek başıma taşıyorum. Ne yapmalı biraz mutlu olmak için? Ne yapmalı biraz eğlenmek için? Herneyse, zaten kafama estide yazdım. Yardıma ihtiyacım olmadığında ya da bu tür içimden gelen şeyleri buraya dökmediğim zamanlar konu açmam bilen biliyor. Okuyun, düşünün belki bi hortum çıkar kafanızdan da bizde kapılır gideriz ona... |