P

Yüzbaşı
16 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
71 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
6 yıl
Güneş gözlüğüne bu kadar para verilir mi?
Beyler ya 170 tl'ye arkadaşımın amcaoğlunun optikçisinden rayban gözlük alıcam yada atasun optikten 375 liraya alıcam. Sizce hangisi? 170 liralık büyük ihtimalle sahte arkadaşa sorduğumda yurt dışından kaçak geliyor diyor ama bilemedim.
P
7 yıl
Ygs girerken akbili ayakkabıya saklasam?
Evet beyler ayakkabıya bir miktar para ve akbil koysam sıkıntı olur mu? Akbil öter mi daha doğrusu polislerin elindeki tarayıcı kontrolunden gecerken?
P
7 yıl
Tekrar başlıyorum oyuna yardım lütfen.
Arkadaşlar oyuna tekrar başlamaya karar verdim 2 yıl olmuştur oynamayalı. Rp bir serverda başlamak istiyorum biraz araştırma yaptım ve en uygun olan Defias Brotherhood gibi, ingilizce her ne kadar bilsemde rp yapacak seviyede bilmiyorum sizce bu sw'de türkçe rp yapma imkanı bulabilir miyim?
P
7 yıl
Beyler buzda kaydım düştüm (SS'li)
Beyler aman dikkatli yürüyün. Sabah matematik bütünlemesine giderken buzda kayıp düştüm 4 dikiş yedik. Sınavda yalan oldu Normal şartlarda kafamı koruyabilirdim fakat eller cepte olunca zıbam diye yapıştım yere baya bi kanama oldu tabi

< Resime gitmek için tıklayın >

Edit: Sansur faciası değiştirildi
P
7 yıl
EPİPHONE SG SPECİAL Yeni başlayan biri için
Evet arkadaşlar yeni başlıyorum 350 tl kadar bütçem var ikinci el alıcam. Sizin önerileriniz var mı acaba? Sg kasa modeller çok hoşuma gidiyor.
P
7 yıl
Universite kayit icin kendimiz gitmek zorunda miyiz?
Beyler kayıt tarihinde sehir dışındayim akraba kayıt islerini halledebilir mi?
P
7 yıl
Beykent uni muhendislik
Beyler bu üniversiteyi önerir misiniz? Yoksa aydin veya kültür uni filan mi Yazmalı? Bölüm makine mühendisliği. Istanbul içi devlet gelmedi burslu okuyacam mecbur.
P
7 yıl
Beyler yardımcı olun lütfen. Vakıf uni hakkında
Arkadaşlar bu sene sınavda bir şey yapamadım.Şuan istanbul içi çok kaliteli vakıf unileri hariç %75 burs varsa kazanıyorum en kötü %50 zaten kazanamayanı vuruyorlar.Önerebileceğiniz üniversite var mı?Makine bölümü istiyorum bu arada.
P
8 yıl
100 bin gelir mi?YGS1
Türkçe 28-30
Sosyal 25-30
Mat 20-25
Fen 10-15
P
8 yıl
Kalan günler 10'ar saat çalışsam?
Beyler YGS'ye hiç bakmadım yardım edin.Günde 10 saat çalışsam bi şeyler olur mu?Geçen bir deneme attım 312 geldi ygs-1.Bu puan nasıldır çok mu kötü bir puan?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.