L

Yüzbaşı
15 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
90 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
4 yıl
Modlu Xeon işlemci Windows başlatılıyor da kalıyor..
Ecs g41t-m anakartıma xeon E5420 modlu işlemci aldım. Gerek kendim mikrokod yazarak gerek bazı hazır biosları yazarak deneme yaptım ancak sadece clear bios yapınca bilgisayar Windows u açıyor. Saati değiştirip kaydetsem bile Windows başlatılıyor u geçmiyor. Bu sorunla karşılaşan ve çözüm bulan var mıdır?
Sistem
Ecs G41T-M V:2.0
Xeon E5420 modlu
2+1 667 ram
Hd4650 ekran kartı
300w power supply
L
5 yıl
Uydunette diseq kullanılır mı?
Uydu ile uydunet çıkışını diseq ile tek kablodan eve almak istiyorum. türksatçılar binanın merkezi uydu sisteminden eve çıkan kablo ile uydunetin kabloyu birleştirmiş. böyle olunca uydu iptal oluyor. Tv diseqle alabilir de modemi bilmiyorum. Türksat bayisindeki arkadaşlar teknikden pek anlamadıklar için bi cevap veremediler. Biri istemiş deneyecekler dediler. Deneyen duyan bilen var mıdır? Şimdiden teşekkürler.
L
6 yıl
TDA2822 İçin Basit Anfi Devresi Önerisi
TDA2822 için basit bir devre arıyorum. Genelde Tda2822M için var. 2822 datasheet deki devreyi de pcb ye dökmek sorun. Yapan kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum.
L
6 yıl
silinsin
silinsin
L
6 yıl
silinsin
silinsin
L
6 yıl
silinsin
silinsin
L
7 yıl
silinsin
silinsin
L
7 yıl
silinsin
silinsin
L
7 yıl
silinsin
silinsin
L
7 yıl
Samsung LED TV lerde Kanal Düzenleme Programı
Evet arkadaşlar Türksat 4a ya geçiş ile beraber bir kanal karmaşası yaşayacağımız malum. Samsung kullanıcıları bilir kumandadan kanal düzenleme son derece zor ve berbat bir iştir. Bende kendi kullandığım programı Samsung kullanıcılarına sunmak istedim. Bu programla kanalları düzenlemek çok kolay. Öncelikle televizyonunuzdan kanal listesini usb belleğe kopyalıyoruz. Sonra indirdiğimiz programla açıp dilediğimiz gibi kanalları sıralıyoruz. Daha sonra dosyayı kaydedip usb belleğe kopyalayıp tv ye aktarıyoruz. yardımcı olması amacıyla usb ye kanal listesi nasıl aktarılır ve programın nasıl kullanılacağını gösteren bir video paylaştım. Televizyonunuzun smart özelliği olsa da olmasada menu sü yaklaşık olarak aynıdır. bazı modellerde şifre 5 sıfır olabilir. Program linki CHİP.EU adresindendir.
Programı buradan indirin:
Samsung Channel List Editor

EDİT: Arkadaşlar kanallar şu an aktif olmadığı için yarın sabah taratıp düzenlerseniz daha iyi olur....

Samsung için kanal listesi aktarma ve program kullanımı

Videoyu izlemek için tıklayınızSamsung için Turksat 4a nasıl yapılacağını bilmeyenler için


Videoyu izlemek için tıklayınız
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.