D

Yüzbaşı
08 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
363246 Gün Cezalı
357327 gün 12 s. 10 dk.
Gönderiler Hakkında
D
16 yıl
üstteki sözcüğe göre en anlamsız sözcük !
örnek

diş fırçası


araba gibi !

başlıyoruz


YUMURTA
D
16 yıl
BeraMusTa Fiyatlar Düştüüüüü !
D
16 yıl
---
D
16 yıl
Bu Nerde lwlller ?
Bİ arkadaşım 61 den düşme master açık paper flame verdi
hacklenmiş lwl 47ama nova atabiliyom

paper flame

nova atarak 47 lwlnerde kasabilirim


ElementaL lord

ama malesef lwl düşürülmüş ss koyarım
D
16 yıl
Bir magenin HAYATINA DEVAM '!
Ailesinin mezarını ziyarete gittikten sonra ışınlanma yerine gidip 5k ya biletini aldı ve el morada doğru yolacıktı.crolina ilk defa büyük bir kasabaha geliyordu vee çok heyecanlandı el morada gelince.moradonda otururken nasıl party kurulacağını öğrenmişti ve hemen uyguladı.aradan bi 5 dakka geçtikten sonra aniden bir msj geldi.msjda kadireis diye biri ona party teklif ediyordu.hemen bizimkisi kabul etti.partye girdiğinde bir yere çekilmişti ilk defa böyle bir yere gelmişti orası harpydi.garip garip kuşlar uçuşuyordu.adalar kesmeye başlamıştı ve bizim crolina da arada bir vuruyordu.harpyler yatınca ben öldürdüm diye seviniyordu çünkü hep en son vuruşu o yapıyordu.party onun gibi 6 tane mageden oluşuyordu ve 1 tane rogue vardı.tam 2 saat böyle kestiler ve bizim crolina 30 olmuştu.artık son anlardı yavaş yavaş herkes çıkıyordu tabi crolina buna çok üzüldü ne güzel lwl atlıyordu party bozulmadan önce son spotlar kesiliyordu ve one inanılmaz bir şey oldu!!!işte bu crolinaya mirage düşmüştü herlkes kutluyordu ama crolina birşey anlamıyodu bunlar neden beni kutluyo diye soruyordu kendi kendine.partyden birine sordu ve neden olduğunu anladı ona mirage düşmüştü ve +1 i en az 50mden gidiyordu.çok mutlu olmuştu.bu az lwlinde çok zengin olduğunu düşünüyordu.party bozulduktan sonra ilk işi gidip birageyi satmak oldu ve 50m ye sattı.artık o çok zengindi.mirageyi sattıktan sonra yine party aramaya başladı ama neredeyse yarım saat geçti ama hala party teklifi gelmiyordu.canı çok sıkıldı ve aklına harpyleri nasıl tek başına kestğini hatırladı(kendisi öyle sanıyor) ve harpylere nasıl gideceğini öğrenip tek başına gitti.oraya vadığında biraz aturup güç topladı.kendisine güven gelince hiç düşünmeden daldı ama harpy onu bir kerede yatırmıştı.şansı vardı ve oradan geçen bi warior onu kucakladığı gibi hastaneye götürdü.crolina hastaneye vardığında bilinci yoktu hemen ameliyata aldılar ve acil A GRUBU rez aranıyordu.crolinanın yanında sadece 30 taşı vardı onuda ne olur ne olmaz diye almıştı ama çok az vakti kalmıştı acil rez
aranıyordu...

Baya vakit geçtikten sonra rezzer bulunmuş ve crolina % si düşmeden hayata geri döndürülmüştü.ama bu harpy olayını asla unutamadı crolina ve kendine karşı güveni kırılmıştı ama birgün harpyleri keseceğine yemin etti.artık daha hırslı bir şekilde lwl atlıyordu.hiç bir zaman boş durmuyordu hep birşey kesiyordu...
Tam bir ay geçmişti ve bizimkisi 45 olmuştu.artık güçlü bir şekilde alan(inferno) çakıyordu ve yavaş yavaş kendine güvenide geliyordu.ve çok mutluydu.el moradda çok sıkılmmıştı ve 40lar köyüne eslanta gitti ama bir partye girmek için çok bekledi ve muradına vardı.deru partysine girmişti ve iyi bir partydi.baya bi partyde durdu ama başkanla kavga edince partyden atıldı.olsun dedi 2 lwl atladım bana yeter dedi ve geri el morada gitti.bu kez kendi partysini kuracaktı.ilk defa party kuracaktı.çok heyecanlandı ve adamları partye almaya başladı ama ilk başta adamlar girip girip çıkıyordu.fakat kısa bir sürede iyi bir party kurdu ve akşama kadar beraber dts kestiler çok mutluydu ama eslanttaki kadar iyi ex gelmiyordu ama yinede 1 lwl atlamıştı ve 3 tane rogue,2 tane priest full plate,1 sapphire ve 4 tanede crystal vardı.48 lwl de olmuştu gidip biraz pazar kurayım dedi ve biriktirdiği eşyaları pazara kurdu ama 2 saat beklemesine rağmen sadece rogue fpler satılmıştı 2mden yani toplam 6msi vardı ama bunu ilk kazandığı para gibi (yani sattığı stiletto) hemen harcamayıp biriktirecekti....Hikayeler 2 günde bir yazılacak (ee biraz düşünemde ii şeyler ortaya çıksın dimi) yani devamı perşembe günü.

Yorumlarınızı bekliyorum.okuyan herkes yorumlarını yazsın ister kötü ister iyi lütfen.

Teşekkürler... Rahat Rahat Rahat


devamı yarın...bakalım crolina % desi düşmeden yata dönebilecek mi?...
D
16 yıl
Bir Rogue nin HayaTı !!
Bir zamanlar bir rouge maradon adlı kasabada dünyaya geldi yalnızdı.Bir süre sonra bir civciv aldı.Annesi Priest babası Warrior'du.Oda kırmaydı.Kapıya çıkamıyordu herkesin onunla cikcik diye dalga geçmesinden korkuyordu.Bir süre sonra azim etti ve worm kesmeye başladı.2 yaşına bastı.Elindeki Knife yıpranmaya başlamıştı.Bir süre sonra "opal" buldu çok sevinçliydi onu sattı.Bıçağını tamir ettirdikten sonra Snatcher kesmek istedi.
2.Bölüm
Snatcherle kapışmaya başladı.Sendeledi düştü.Ama ıkına tıkına Snatcheri kesmeyi başardı.Artık o 3 yaşındaydı...
Zaman geçti 10 yaşına bastı Captain Cunabarl adlı yardımsever bir vatandaş ona 3K karşılığında Skill açtıracağını söyledi.Küçük rouge çok sevindi.Önünde 2 seçenek;Archery,Assasin...O archery olmayı seçti.
Yıllar sonra 27 yaşına girdi.Raon Camp diye bir kasabaya taşındı.Civcivini gören o nu ev partisine davet ediyordu(normal parti:))Kabul etti.29 yaşında civcivi hastalandı.Çok üzüldü %99,99ex..Ve oldu civcivi büyük bir şiddetle patladı.Artık o zengindi(kendine göre).500K parası oldu.Havalara uçuyordu.O anda annesi olan PRİEST gözü önüne geldi.Babasının annesinin civcivini nasıl patlattığı aklına geldi.Çok üzüldü.vs.vs.vs.vs...
Artık 40ına merdiven dayamıştı. Level 40 oldu . ama 40 oluşu onu sevindirmedi . kocaman bir arenada tek başına goblinlerle dövüşcekti.moradan şehrine bilet aldı ve gtti . orda dedesi kadar büyük bir captain amca gördü.ona tırsarak beni buraya gönder dedi. captain amcası onu oraya götürdü ve yolcu etti.tek başınaydı . birden aralarına girdi ve yere yattı.çok pis yumruk atıyorlarmış.en sonunda görev bitti. sıra geldi görünmezliği açmaktaydı. ama görünmez olup kaybolurum diye çok korkuyodu.
bu korkuyu yendi.ve 45 olcağına kendine söz vermişti ama bu söz boşunaydı.parti bulamıyordu , ve şehirleri dolaşırken bilet parası yrine tabamwayla gidiyordu.ve sonunda elektirikli bi nine gördü büyüklere saygısızlık olur diye vurmadı ama ninenin onu kitlediğini görünce sinirlendi ve saldırdı çok kötü vuruyordu ninesi şok oluordu . lr adında plastik bir kav olmasaydı ( topraklama Çok mutlu ) napardım diyordu ve level 45 oldu . görünmezlik büyüsünü keşfetti görünmezliği koydu ve dolaşmaya başladı kendi ırkından insanların onu göremiceğini sandı ve arkalarına gidip provake 2 yaptı . bunu gören insanlar arenaya davet etti . tırsmadı kabul etti ama orda babasından bile güçlü adamlar oldunu görünce hemen çıktı bi baktı maradondayım ve maradona beleş gitme yolunu buldu .
Hayatın bedava yollarını öğrenmeye başlamıştı.

Moradonda biraz başı ağırmıştı.Bütün satıcılar bağırıyodu.baş ağırısını gidermek için bir imamdan dua istedi. ( 1920 heal ) . şeytanın azabından kurtuldu ve bilet alıp evine döndü.

artık güçlenemiyordu . zar zor 46yas gücüne bastı.

bir gün parti ye giderken dev bir yaratıkla karşılaştı.adı troll captainmiş. yanına gitti dostça bacağına sarıldı troll elindekiyle kafasına vurdu ve bizimki bayıldı. yanında 50 taş vardı. hastaneye kaldırdılar 50taşıda gitti ileşti ve öc alcana yemin etti.ve o sinirle aposa gitti . partiye bunu almadılar.orda tartışma çıktı , o küfürleri duyan paraylamı satın alıyorlar bunları der. ve ordan parlayan biri geldi . bu godbeach adında bir admindi . hepsini ayırdı . ceza olarak hepsini anıtkabiri andıran bir yere kapattı ( böyle bir yer yoktu ama aposun ordaki büyük taşları birleştirerek oluşturdu ) .

rogue trollden yedi dayan üstüne bu cezayıda yiyince çok öfkeliydi.


Devamı gelceKK

KENDİM YAZDIM !!
D
16 yıl
gıcıklık olsun die eslANTA dm çeksem Banlanırmıyım
D
16 yıl
yılIn SmileSi ! (smileVİSiOn ! )
D
16 yıl
Kötü rüyamı iyidir iyi rüyamı ?
Kötü rüyanın avantajları
uyanınca ne güzel bir hayatın olduğunu düşünürsün
iyi rüyanın dezavantajları
keşke rüyamdaki gibi olsa dersin

hangisi
D
16 yıl
Güzel char !
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.