R

Er
06 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
2 hafta
Kadın Sırrı - Güzellik İpuçları, Ürün İncelemeleri ve Makyaj Trendleri
Kadın Sırrı Güzellik İpuçları, Ürün İncelemeleri ve Makyaj Trendleri

Kadın Sırrı kadınların moda, stil, saç modelleri, güzellik, kadın sorunları, kariyer, sağlık ve ilişkiler hakkında bilgi almak için başvurduğu sitedir.

Güncel Moda, Makyaj, Saç, Cilt Bakım Fikirleri Sitesi

Kadınları yakından ilgilendiren bir çok farklı kategoride (moda, saat modelleri, saç modelleri, saç kesimleri, parfüm önerileri, güzellik, cilt bakımı rutinleri vb.) sağlıklı, yapıcı ve yenilikçi önerileri ziyaretçileriyle paylaşmayı benimsemiştir. Kadın Sırrı , güncel moda bloğu ve moda blogları arasında tarzı ve kaliteli içerikleri ile dikkat çeken bir kadın bloğudur.

Kadın Modası ve Kombinler

Modayı yakından takip eden veya giyimine özen göstermek isteyen ne nerede giyilir hangi kıyafetimi hangi özel günümde giymeliyim diye düşünen kadınlara , en yeni trendleri kombinler hakkında öneriler sunun ve fikirler veren bir kadın blog sitesi

Kadın Sırrı

Kadın Sırrı bloğu ziyaretçilerin yorumlarını ve önerilerini yayınlayan yazacağı yazılar hakkında ziyaretçilerinden fikirler alan önerdiği ürünleri, cilt bakım rutinlerini, makyaj fikirlerini kullanan ziyaretçilerinin fikirlerini dinleyen ve bununla mutlu olan blogdur.

En Çok Okunan Yazılarımız:

https://www.kadinsirri.com/cilt/kuru/cilt-nemlendirici-4-malzeme/
https://www.kadinsirri.com/saglikli-yasam/fitness/kosarken-nasil-nefes-alinir/
https://www.kadinsirri.com/sac/sac-bakimi/saclariniz-icin-protein-tedavisi/
https://www.kadinsirri.com/cilt/yaslanma-karsiti/ameliyatsiz-yuz-germe/
R
2 hafta
Sağlık Sözlük Açıldı
Sağlık ile ilgili sorusu olanların veya hastaların soru sora bildiği Sağlık Sözlük 2021 senesinde kurulmuştur. Sağlık Sözlük sanal bir sözlük platformudur. Sağlık Sözlük olarak ilk amacımız hastaların, bir rahatsızlık hissedenlerin veya sağlık ile ilgili sorusu olanların diğer kullanıcılarla, doktorlarla, hemşirelerle veya bu rahatsızlığı daha önce geçirenlerle iletişim kurabildiği bir sosyal bilgi paylaşım platformu yaratmaktır. Sağlık Sözlükte hem aklınızdakileri sorabilir hem de diğer kullanıcıların sorularını yanıtlayarak onlara destek olabilirsiniz.

Sağlık Sözlük sadece bir sözlük müdür? Hayır, Sağlık Sözlük sadece basit bir sözlük değildir. Sitemiz insanların sağlık ile ilgili her şeyi bulabileceği bir sosyal bilim ansiklopedisidir. Sağlık sözlük sağlınız, hastalığınız, sağlık ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi rahatlıkla sora bileceğiniz bir sosyal platformdur. Bebekler annelerinin bağışıklığını taşır mı? Bir yarayı nasıl temizlerim? Akne neden olur? Bu ve benzeri sağlık ile ilgili bütün soruların cevabı Sağlık Sözlükte. Bilgilerinizi, tecrübelerinizi, kafanıza takılan soru işaretlerinizi kısacası her şeyi paylaşabileceğiniz yerdir. Sağlık sözlükteki sonsuz bilgi kaynağına sizlerin de katkısı olabilir. Sizlerde bilgilerinizi Sağlık Sözlük satırlarında bilim ansiklopedisine bir imza atabilirsiniz. Merak ettiğiniz bir ilaç, bir hastalık veya bir belirtinin cevaplarını doktor, hemşire veya o hastalığı yaşamış kullanıcılardan öğrenebilirsiniz.

Doktor, hemşire veya sağlık alanında hizmet veren bir mesleğe mi sahipsiniz? 

Sağlık Sözlük sizlerin bilgilerinize ve tecrübelerinize ihtiyaç duyan binlerce kullanıcıya sahip. Sizler hem insanları bilgilendirirken hem de mükemmel hastalara sahip olacaksınız. Sağlık sözlük gibi alanında tek bir platformda cevaplarınız, blog yazılarınız ve düşüncelerinizle bilinirliğinizi arttırırken yüz binlerce hastanın kalbine dokunacaksınız. Ayrıca Sağlık Sözlük dikkat edilen en büyük husus kaynağın güvenilirliğidir. Sağlık Sözlükte bulunan soru, cevap ve blog yazıları yalnızca bilgi amaçlıdır. İçeriğin profesyonel tıbbi tavsiye, teşhis veya tedavinin yerini alması amaçlanmamaktadır.

Sağlık Sözlük
R
2 ay
Aktüel Ürün Katalogları
< Resime gitmek için tıklayın >

Vatandaşlar ve alışveriş tutkunları daha hesaplı alışveriş yapmak için merakla Bim, A101, Şok, Migros, Gratis vb. bir çok aktüel ürünler kataloğunu bekliyorlar. Ürünlerin az adette olması ve fiyatlarının uygun olmasından dolayı birçok kişi bu ürünleri tek bir site altında görmek istiyor ve ihtiyacı olan ürünlerde hiçbir fırsatı kaçırmak istemiyor. Bu konuda bu web sitesimiz, kullanıcılarımıza birçok fayda sağlıyor.

Aktüel Ürün Katalogları web sitemiz birçok kullanıcıya hangi mağazaya hangi aktüel ürün gelecek? Aktüel ürünlerin fiyatları nedir? Aktüel ürün katalogları tarihleri vb. birçok konuda bilgi sağlıyor.

Hiçbir kişi alışveriş yaparken sadece tek bir kataloğa göre kıyaslama yapmak istemiyor, aktuelurunbultenleri.blogspot.com sitemiz kullanıcılara bu noktada bir çok mağazadaki fiyatları görmek, karşılaştırmak ve en kaliteli ürünleri en uygun fiyata alma imkanı sağlamaktadır.

Web sitemizde kullanıcı dostu olarak oluşturduğumuz kategori sistemi sizlerin ister mobil, isterseniz de bilgisayardan çok rahat bir şekilde istediğiniz marketten sizin için en güncel fiyatları ve ürünleri görmenizi sağlamaktadır. Ürün almadan önce fiyatı ve özelliklerini detaylı bir şekilde görebileceğiniz diğer mağazalarla kıyaslayabileceğiniz bir çok ürün çeşidini sitemizde bulabilirsiniz.

https://aktuelurunbultenleri.blogspot.com/
R
2 yıl
Araç Klima Bakım Onarım Ay Yıldız Klima

Yeni kuruluşumuz olan Ay Yıldız Klima araç klima sektöründe profesyonel kadromuz ve yılların deneyimi ve bilgisi ile müşterilerimize her marka iş makinesi, otobüs, kamyon, kamyonet, minibüs ve her türlü motorlu araçların soğutma ve ısıtma sistemleri çözümleri sunan deneyim ve bilgisini müşteriler ile paylaşarak ortak çözüm bulma ve %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş yeni bir kuruluştur.


Kuruluş amacımız olan ısıtma ve soğutma sektöründe İş makinesi, otobüs, kamyon, kamyonet, minibüs ve her türlü motorlu taşıt klimalarının bakım, onarım, servis, üretim ve montajında tercih edilen, güven duyulan, insana duyarlı %100 müşteri memnuniyetini önemseyen bir klima firması olamak.


Ay Yıldız Klima, klima sektöründe müşteri odaklılık prensibi üzerinde çalışan, klima sektörünü iyi tanıyan, müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını bilen ve bunları en üst düzeyde karşılamayı hedefleyen, yaratıcı çözümlere sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi doğru kullanan güvenilir bir araç ısıtma ve soğutma firmasıdır.
R
3 yıl
Erkek ve Kadın Kombin Önerileri | Kombin City
Kombin City Erkek ve Kadın Kombin ÖnerileriKombin City kadın ve erkeklere yönelik hazırladığı [B]kombin önerileri[/B], saç stilleri ve daha fazlasından oluşan , bir çok alanda gerek kendi özgün fikirleri gerekse instagram ve pinterest'in altını üstünü getirerek nasıl giyinirim diye düşünen kişilere yardımcı olan sitedir.Güncel Kadın ve Erkek Moda SitesiKadın ve erkekleri yakından ilgilendiren bir çok farklı kategoride (moda, saat modelleri, saç modelleri, saç kesimleri, parfüm önerileri, spor giyim, casual giyim, ofis stili) farklı tarzlara ve yenilikçi önerileri ziyaretçileriyle paylaşmayı benimsemiştir. Kombin City , güncel moda bloğu ve moda blogları arasında tarzı ve kaliteli içerikleri ile dikkat çeken bir kadın ve erkek moda bloğu.Sokak Modası ve Kombinler


Modayı yakından takip eden veya giyimine özen göstermek isteyen ne nerede giyilir hangi kıyafetimi hangi özel günümde giymeliyim diye düşünen kadın ve erkeklere , en yeni trendleri, sokak modası ve kombinler hakkında öneriler sunun ve fikirler veren bir kadın ve erkek moda sitesiKombin City Kombin Önerileri

Kombin City moda bloğu ziyaretçilerin yorumlarını ve önerilerini yayınlayan yazacağı yazılar hakkında ziyaretçilerinden fikirler alan önerdiği kombinleri kullanan ziyaretçilerinin fikirlerini dinleyen ve bununla mutlu olan moda bloğudur.

https://www.kombincity.com
R
3 yıl
Erkekler için Günlük Giyim 15 Kış Kıyafet Fikirleri
Kendimizi soğuktan korumak için kalın kıyafetler giydiğimiz mevsime yani kış ayına az kaldı. Fakat, bu demek değildir ki kış aylarında da aynı sonbahar ve yaz aylarındaki kadar şık ve güzel giyinemeyiz. İşte tamda böyle düşünenler için kış aylarında giyebileceğiniz gündelik kıyafetleri sizler için seçtik ve sizlerin kış ayını daha şık ve sıcak geçirmenizi sağlayacak 15 kıyafet fikirlerini bulduk.

Yazımıza geçmeden kışlık için hala ceket almamış olanlar için Erkekler için Erkekler için En İyi 10 Shearling Ceket Kombin Önerileri yazımızı okuyabilirsiniz.

Erkekler İçin Günlük Giyim 15 Kıyafet Fikirleri
Ben klasik giyinmeyi severim veya buna mecburum yokmu bana da hem iş hayatımda hemde günlük hayatımda giyebileceğim bir kombin önerisi diyenler için güzel bir kıyafet fikri.Günlük hayatında giymek istiyenler fakat ben illa beyaz gömlek giyeceğim diyenler için güzel bir kombin fikri.Sokak modası güzel bir kombin önerisi kombin de özellikle atkı ve deri eldiven detayları kombine mükemmel bir güzellik katmış.Shearling Ceket ile yapılmış güzel bir kombin fikri daha fazla shearling ceketle ilgili kombin fikirleri için bir önceki yazımı okuyabilirsiniz.Siyah denim ceket ve krem rengi sweatshirt ve sneakers ayakkabılar ile güzel bir kombin olmuş.

Kot ceketlerle yapılmış daha fazla kıyafet fikirleri için Erkekler İçin 5 Siyah Kot Ceket Kombin Fikirleri yazımı okuyabilirsiniz.

Sweatshirtlerle yapılmış daha fazla kıyafet fikirleri için Sweatshirt İle Yapabileceğiniz 5 Kombin Önerileri yazımı okuyabilirsiniz.

Devamı ve Daha Fazlası İçin: Erkekler için Günlük Giyim 15 Kış Kıyafet Fikirleri
R
5 yıl
2.EL Eşya Alanlar Avrupa Yakası
< Resime gitmek için tıklayın >

2.El Eşya Alanlar Arıyorsanız Tam yerine Geldiniz. 2.El Eşyalarınızın Fotoğraflarını WhatsApp Aracılığı İle numaralarımıza ulaştırabilirsiniz size geri dönüş yapılarak hemen fiyat verilecektir.Fiyatta anlaşmamız durumunda adresinize gelerek eşyalarınızı nakit olarak alıyoruz. Aynı gün veya sizin belirlediğiniz gün evinizden alıyoruz. 2.EL Eşya Alan Yerler Firması olarak Her Türlü Ev Eşyalarınızı,Yatak odası Takımlarınızı,Oturma Gruplarınızı,Beyaz Eşyalarınızı,Yemek Odalarınızı,Halı ve Sehpalarınızı, Televizyon ve Lcd'lerinizi, Ofis Mobilyalarınızı,Antika Eşyalarınızı,Genç Odası,Takımlarınızı, Dolap ve Bazalarınızı, Spor Aletlerinizi ve Sıfır Ambalajında Her Türlü Elektronik Eşyalarınızı Alıyoruz. Bizi Aramanız Yeterlidir

< Resime gitmek için tıklayın >
R
5 yıl
İkinci EL Elektronik Eşya Alanlar
< Resime gitmek için tıklayın >

2.El Eşya Alanlar Arıyorsanız Tam yerine Geldiniz. 2.El Eşyalarınızın Fotoğraflarını WhatsApp Aracılığı İle numaralarımıza ulaştırabilirsiniz size geri dönüş yapılarak hemen fiyat verilecektir.Fiyatta anlaşmamız durumunda adresinize gelerek eşyalarınızı nakit olarak alıyoruz. Aynı gün veya sizin belirlediğiniz gün evinizden alıyoruz. 2.EL Eşya Alan Yerler Firması olarak Her Türlü Ev Eşyalarınızı,Yatak odası Takımlarınızı,Oturma Gruplarınızı,Beyaz Eşyalarınızı,Yemek Odalarınızı,Halı ve Sehpalarınızı, Televizyon ve Lcd'lerinizi, Ofis Mobilyalarınızı,Antika Eşyalarınızı,Genç Odası,Takımlarınızı, Dolap ve Bazalarınızı, Spor Aletlerinizi ve Sıfır Ambalajında Her Türlü Elektronik Eşyalarınızı Alıyoruz. Bizi Aramanız Yeterlidir

< Resime gitmek için tıklayın >
R
5 yıl
İkinci El Ofis Mobilyası Alanlar
< Resime gitmek için tıklayın >

Birçok iş yeri sahibi elinin altında bulunan eşyaları değiştirmeyi düşündüğünde genellikle yeni ürünlerin neler olduğunu düşünmek yerine elinin altında bulunan [B]Ofis Eşyalarını[/B] ne yapacağını düşünmektedir. istanbul ve ilçelerinde yaşayan vatandaşlarımız için bulunmaz bir fırsat sunmaktayız.iş yerinden Ofislere, birçok bireye ait olan kullanılabilir durumdaki [B]Ofis Mobilyalarınızı ikinci EL[/B] olarak satın almaktayız. Mobilya'dan [B]Beyaz Eşyaya[/B], Aksesuardan Elektronik ürünlere kadar kullanılabilir durumdaki her türlü ürünleri siz değerli müşterilerimizi hiç yormadan [U]istanbul ikinci EL Ofis Eşyası[/U] Alan yerler olarak hizmet vermekteyiz. Bundan böyle elimdeki eşyaları ne yapmam gerekir diye düşünmenize gerek yoktur! Firma olarak bizler bir telefon kadar yakınız..

< Resime gitmek için tıklayın >
R
5 yıl
ikinci El Mobilya Alanlar


ikinci El Mobilya Alanlar Arıyorsanız Tam yerine Geldiniz. İkinci El Eşyalarınızın Fotoğraflarını WhatsApp Aracılığı İle numaralarımıza ulaştırabilirsiniz size geri dönüş yapılarak hemen fiyat verilecektir.Fiyatta anlaşmamız durumunda adresinize gelerek eşyalarınızı nakit olarak alıyoruz. Aynı gün veya sizin belirlediğiniz gün evinizden alıyoruz. ikinci EL Mobilya alan yerler olarak Her Türlü Ev Eşyalarınızı,Yatak odası Takımlarınızı,Oturma Gruplarınızı, Yemek Odalarınızı,Halı ve Sehpalarınızı, Televizyon ve Lcd'lerinizi, Ofis Mobilyalarınızı,Antika Eşyalarınızı,Genç Odası,Takımlarınızı, Dolap ve Bazalarınızı, Spor Aletlerinizi ve Sıfır Ambalajında Her Türlü Elektronik Eşyalarınızı Alıyoruz. Bizi Aramanız Yeterlidir
SİTEMİZ: TIKLAYIN
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.