S

Yarbay
02 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
48 üye
Görüntülenme (?)
128 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
S
2 yıl
Kaldırıma sürttüğüm marşpiyeli nasıl tamir edebilirim?
selamlar,
malum istanbul, dar yerlerden geçmek zorunda kalıyoruz. bir defa sürttüm boyası çıkmamıştı o kadar kötü değildi, başka bir şey için tamirciye götürdüğümüzde marşpiyeli de yapmışlar. şimdi gene kaldırıma sürtünde baya kötü oldu, 1-2 ay geçti bunu evde nasıl onarabilirim? klasik zımpara boya yapmam lazım da boya olarak ne kullanmam lazım?
teşekkürler.
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
S
4 yıl
05392209325 dolandirici telefon numarasi
Besiktas emniyet mudurlugunden bilgileriniz fetoculer tarafindan calinmis diye ariyorlar, ugrasinca da ana baci kufrediyorlar. Index’e dussun.
S
4 yıl
Hayallerimizi ve önündeki engelleri paylaşma konusu
Herkesin kendine göre büyük veya küçük bir hayali var, yani olmalı...

Bu hayaller adına hemen harekete geçemiyoruz çünkü hepimizin engelleri var. Zaman eksik diyoruz, para yok diyoruz.

Bu engellerin bazıları gerçekten büyük engeller, bazılarınıın ise planlı bir yaşamla aşılabilir engeller olduğunu düşünüyorum. Ben de kendime göre bir plan yaptım. Bu planı paylaşmak istiyorum, zaman geçtikçe de konuyu güncelleyeceğim. Geçen vakitle ne kadar ilerleyebilmişiz görelim.

Siz de kendi hayallerinizi, bu hayallere erişmek üzere planlarınızı, bu hayallere karşı durduğunu düşündüğünüz engelleri paylaşabilirsiniz. Belki de birbirimize yardım edebildiğimiz bir konu olur.

Çok uzun soluklu, 10 yılı kapsayan, okuduğum bölümle alakasız bir yenilenebilir enerji projem var. Bu projenin ilk adımı olarak tek silindirli dizel motor ihtiyacım var, bu da 1500-2000 lira civarında. Benim de önümde duran en büyük engel muhtemelen herkeste olduğu gibi para mevzusu. Bankaya 634 lira 13 kuruş borcum var Yaz başında da böyle bir plan yapmıştım, o zamanlar da 500 liraya yakın borcum vardı. Temmuz ayının başında bu borcu yaptığım plana uyarak sıfırladım, sonra bir tatile çıktım ve bum...

Aylık 500-600 lira arasında değişen gelirim var. İlk hedef olarak bugünden itibaren 6 hafta içinde bu borcu kapayacağım. Eylül başında para mevzusu güncellenecek.
S
4 yıl
Şu videoları hangi programla yapıyorlar?
https://youtu.be/dHSQAEam2yc

Animasyonlar, oklar, hareket etmeler hangi programla yapılıyor?
S
4 yıl
Laptop açıldıktan 3-4 saniye sonra kapanıyor
Her şey o gece kantır açmakla başladı. Eskiden cs goyu çatır çatır oynatan (tamam o kadar çatır çatır değil) 7 senelik laptobum, o gece cs oynarken sıcaklıktan muhtemelen kendini kapatmıştı. Malum yaz ayları da geldi. 3 kere açıp cs deneyip hepsinde de kendini kapatınca oynamayı bırakıp uyumaya geçmiştim. Sabah uyanınca acı gerçekle karşılaştım. İlk başlarda masaüstüne kadar açılıp sonra kapanmaya başlayan laptobum, şimdi windows yükleme ekranına gelmeden kapanmaya başlamıştı. Ayrıca açma kapana tuşuna bir kaç defa basmak gerekiyor açarken. Sıcaklık sorunu mu diye açıp fanını temizleyip termal macununu değiştiriyorum şu an, 2 yıl önce değiştirmiştim macunu. Açma tuşuna bir kaç defa basmak gerektiğinden dolayı onu kontrol etmek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum, multimetre ile yapabilir miyim acaba? Bunları düşünebildim ancak, sizce sorun ne olabilir? Teşekkür ederim.

Edit 1: macunu değiştirdim, güzelce süpürdüm etrafı, artık başlatma tuşuna bastığımda 1 saniye fan çalışıp duruyor, ekran açılmadan öylece bekliyor sadece açma tuşunun ledi yanık bir şekilde. Ne yapacağımı bilmiyorum. Kapanıp kendi kendine açılıyor falan, garip :,)
S
4 yıl
Steam hediye kartı nereden alınır?
Fiziksel bir kart satılıyor mu dr’da falan?
S
4 yıl
25-30 yaşından sonra müzik aleti çalmak, şarkı söylemek öğrenilebilir mi?
Yoksa çocuklukta öğrenmeyince olmuyor mu?
S
5 yıl
Ziraat ve hayvancılık bir toplumun temelidir
Videoyu izlemek için tıklayınız


Ve biz bilinçli olarak yok ediyoruz çiftçimizi. Aferin bize.
S
5 yıl
MATRAX dinleyenler gelin sohbet edelim
Gecelerin kolay akmasını sağlayan matrax dinleyenler gelin sohbet edelim

Bu Ayten hanım da kaç seferdir çıkıyor. Konuşmasını bilen insan olunca tekrar tekrar çağırıyorlar heralde. 2-3 ay önce de Derviş abi vardı, geçen Ayten hanımla Derviş abi beraber mi çıkmıştı neydi.
S
5 yıl
Eski zamanda cekilen bir fotografi nasil bulurum?
Merhabalar
Fotograflar albumumde 19bin fotografim var. Tabi fotograf demek yanlis, maksimum 1000 tanesini kendim kamerayla cekmisimdir, kalani ss whatsapp falan. Sadece kendi cektigim fotograflara bakabilme sansim var mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.