A

Yüzbaşı
24 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
182 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
A
geçen yıl
Araç almak için doğru zaman?
Araç almak için sonbahar ve kış aylarını mı beklemeliyim? Pandeminin bitmesini mi beklemeliyim? Yoksa hemen mi almalıyım? Fiyatlar açısından soruyorum. Teşekkürler.
A
3 yıl
Whatsapp Güvenliği ile İlgili
İyi günler arkadaşlar. Bir başkası benim whatsapp hesabıma başka yerden giriş yapıp kafasına göre mesaj yazdıysa, bu kişiyi ya da konumunu tespit etmenin bir yolu var mıdır? Hayırlı forumlar.
A
3 yıl
NFL takip eden?
Arkadaşlar NFL’yi takip eden,maçları izleyebilen var mı?Araştırma yaptım,galiba sadece Fox Sports’ta var.O da Uydunet ve Digiturk’te bulunuyor sadece.Ssport ve Tv Plus’a mail attım,dikkate alacaklarını belirtmişler.İlgi duyan başkaları varsa onlar da mail atarsa belki bir gelişme olur.Türkçe yayınla izlemek daha keyifli olur diye düşünüyorum.Şimdiden teşekkürler.
A
7 yıl
FİFA 15 AÇILMIYOR
fifa 15 açılmıyor ve tıklayınca da hiç bir tepki vermiyor.Çözümü olan arkadaş varsa lütfen yazsın.
A
7 yıl
xbox 360 gamepad gaming receiver sorunu
Arkadaşlar işletim sistemim windows 8.1 xbox 360 pc gaming receiverın cddeki yazılımı uyumsuzluktan dolayı çalışmadı.Microsoftun sitesinde bu cihazın windows 8 ve 8.1 uyumlu driverı bulunmuyor.Ne yaptıysam gamepadi kablosuz olarak tanıtıp çalıştıramadım lütfen yardım...
A
8 yıl
Xbox 360 şarj kiti
Arkadaşlar yeni almış olduğum orjinal şarj kiti kablosu çalışıyor ama gel gör ki bataryadan çalışmıyor şarj olmuyor yani etkisiz eleman.Fikri olan?
A
8 yıl
Fifa 14 gamepad sorunu.
Arkadaşlar gamepadim gamemaster gp-347. Oyun Fifa 14.Oyun içinde sağ analog çalışıyor topu ayağından açıyor ama penaltılara kaldığım zaman kaleciyi sağ analogla uçuramıyorum lütfen yardım.
A
8 yıl
Gamepad önerisi
Arkadaşlar şu ürünü tavsiye eder misiniz?http://www.gold.com.tr/thrustmaster-f1-kablosuz-gamepad-f150-ita-alonso-oyun-kolu_u Ya da şunu:http://www.gold.com.tr/thrustmaster-dualtrigger-3in1-rumbleforce-oyun-kolu_u
A
8 yıl
Fifa 2014 görüntüde bozukluk
Arkadaşlar Fifa 2014 demoda grafik ayarlarını medium ve üzerine çekince oyun içi görüntü bozuluyor ve beyaz ışık karışımı bir görüntü oluşuyor.Sadece ben de mi var acaba?
A
8 yıl
Xbox 360 gamepad bağlantı kopma sorunu
Arkadaşlar daha önce logitech f710 kullanıyordum.Böyle bir sorun yoktu.Pil durumuyla alakası yok.İki günü geçmeden oyundayken bağlantısı sürekli kopuyor gamepadin.Çözümü olan varsa yazabilir mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.