B

Er
04 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
362817 Gün Cezalı
357651 gün 3 s. 52 dk.
Gönderiler Hakkında
B
14 yıl
Dünya'da 2007-2008 sezonu formaları.
B
14 yıl
Alex'i kötülemenin dayanılmaz hafifliği.
Türkiye'nin şu andaki en değerli oyuncusu Alex ve bence Türkiye'ye Hagi'den sonra gelmiş en büyük futbolcu takımına kattıkları bakımından.Fakat orda burda taraftar köşe yazarları ve hatta diğer takımların yöneticileri sürekli Alex'i küçümsemenin peşindeler saçma sapan yorumlarda ve karşılaştırmlarda bulunuyorlar.

Ben hatırlıyorum ve kendimden de biliyorum Galatasaray'da Hagi varken çevremizdeki Fenerbahçeli Beşiktaşlı taraftarlar Hagi'ye saygı duyarlardı ve hala o 2000 yılının müthiş kadrosuna saygı duyarlar(bazı istisnalar vardır muhakkak).Fakat nedense iş Alex'e geline nedense karşı tarafta tavır tam tersi.

Diğer takım yöneticileri,taraftarları vs. diyor ki;Alex koşmuyor X oyuncumuz 5 Alex eder.Y oyuncusu Alex'i sahadan silecek. Demekki Türkiye'de başarı Alex'i 3e 5e katlamak olmuş.

Alex Türkiye'de 4.sezonuna çıkıyor.Eğer değerlendirme yapılacasa o oyuncunun Türkiye'de takmına ne verdiği görülmeli karşılaştırmadan önce.Yani 4 senelik performansa göre karar verilirse:

Alex şu an Türkiye'nin en büyük futbolcusudur.
B
14 yıl
Fenerbahçe bu sene 3-5-2 mi oynayacak ?
Bu gün Gürcan Bilgiç'in yazısını okudum.Çok şaşırdım da doğrusu çünkü ben Zico'nun iyi bir teknik direktör olmadığını geçen sene Aziz Yıldırım'ın kurduğu 4-5-1 taktiğiyle şampiyon olan bu taktikle bu sezon mücadele etmesini beklerdim.Aslında bu taktik bence kötü değil.Fakat beni şaşırtan Zico'nun şampiyon olduktan sonra bu taktiği değiştirebilmeyi düşünmesi oldu.80'den önce değişiklik yapmayan,bazen değişiklik haklarını kullanmayan maç içinde hiçbir zaman taktik değiştirmeyen Zico'nun bunu düşünmesi Allah'ın bir lürfu yada başına saksı düştü.

Ki elinde 3-5-2 oynayabilecek oyuncularda mevcut.Ama sistem başarılı olur mu bilmem.
B
14 yıl
İspanyolca şarkı önerileri.
Şakira Cenifır Lopez Riki Martin falan hariç güzel hoş akustik gitar melodili alışlılagelmiş İspanyolca şarkılar önermenizi bekliyorum.

İspanyolca çok güzel bir dil çünkü.
B
15 yıl
Futbol bölümü kapanmalı mı?
Çözüm önerisi olan ?

Ya da normal hayatta da da mı böyle insanlar var terbiyesizce pervasızca saldıran.
B
15 yıl
İyi geceler.
Güneş doğuyor,bizde uyumaya gidiyoruz.

Vampir gibi yaşıyoruz ya.
B
15 yıl
Adım ŞEVKET Koklamışım kafam Roket...
Pamuk Prenses 2'yi bilen yoktur herhalde
B
15 yıl
Yeni doğan kız için Karmen ismi...
Uygun mudur?
B
15 yıl
Fenerbahçe'nin 2. turda oynayacagı(çok büyük ihtimalle) B 36'takımının stadı.
B 36 Malta'da Birakira'yı 3-0 mağlup etti ve çok büyük ihtimalle de Fenerbahçe'nin rakibi olacak.Nette stadlarının bir resmini buldum belki görmek istersiniz.

< Resime gitmek için tıklayın >
B
15 yıl
Zinedine Zidane....
Dakika 7'de Fransa'yı öne geçirdi,artık Fransa kupayı alamasa dahi o bilr kahraman.Futbolu zirvede bıraktı.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.