P

Yüzbaşı
14 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
248 (Bu ay: 27)
Gönderiler Hakkında
P
4 hafta
İş Bankası Kredi Kartını Sömürme Aracı Olarak Kullanıyor ( Dolar 19.99 TL )
Biri bana bu utanmazlığın mantıklı bir açıklamasını yapabilir mi? Yurtdışı bir alışveriş sitesinde işlem yaptığım saatte dolar 12.50tl civarında fakat iş bankası bu harcamanın dolar kurunu 19.99TL den hesaplamış? Diyelim iade gelse bu tutar acaba iade kur oranı yine 19.99 TL olur mu? Resmen sömürme yöntemi bu.

183,58/9.18= 19.99TL

İşlem Tarihi 21 Aralık 2021 Saat 23:45

< Resime gitmek için tıklayın >
P
8 ay
Vodafone YemekSepeti Yardımlaşma&Paylaşım Konusu
Bir çok vodafone kullanıcısının yemeksepeti 30/20 indirim kampanyasından haberi olmadığına eminim.

Bu yüzden bu kampanyayı görüp Yemeksepeti kullanım haklarını kullanmayanlar, konuya mesaj atan üyelere paylaşırsa ihtiyaç sahipleri belki faydalanabilir.

Konuda şifreleri alıp başlarına satanlara ise yazıklar olsun.
P
2 yıl
Samsung Marka Telefonlardan Uzak Durun - SERVİS REZALETİ
Geçen sene Amazon Türkiye internet sitesinden Samsung Galaxy S8 marka telefon aldım.
Bir yıl boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam ettim. Telefonu cebimde iken kendiliğinden kapanmış. Açma tuşuna basılı tutut açmaya çalışıyorum fakat herhangi bir tepki vermiyor.
Telefonun şarjının bitmesi pek olası değil pil dolu bir şekilde evden çıkmıştım. Bu sebep ile telefonu servise göndermeye karar verdim.

Telefonu aldığım günden beri orjinal kılıf ile ve cam koruyucu ile kullanıyorum. Telefonun üzerinde kılcal çizik bile yok.

Çanakkale bölgesinde mobil onarım merkezi olmadığı için resmi sitesinde şöyle bir bilgilendirme yazısı vardı.

< Resime gitmek için tıklayın >

Talimatlara uyarak ürünü yurtiçi kargo ile ücretsiz bir şekilde yolladık.

Bir kaç gün sonra yetkili servis arayıp ürünün şarj soketinin bozuk olduğunu değiştirilmesi gerektiğini ve kullanıcı hatası olduğundan 250 TL onarım ücreti talep ettiler.

Bunun mantıklı olmadığını kendilerine anlatmama rağmen bu konuda ısrar ettiler. Telefonum BDH Bilişim Destek Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş firmasında onarım görüyor.

Verdikleri açıklama mantıklı olmasada kendilerine 250 TL havale yapıp ürünün onarılmasını talep ettim.

Fakat aradan uzun bir süre geçmesine rağmen firma tarafıma geri dönüş yapmadı. Firmanın 0 850 622 57 87 numaralı çağrı hizmetini aradığımda ürünüm hakkında bilgi almak istedim
fakat herhangi bir bilgi verilmedi tarafıma. Bir kaç gün daha firmayı arayıp telefonumun akibetini öğrenmeye çalışıyorum. Fakat bir türlü bir sonuç alamıyorum. Aradan nerdeyse 25 gün geçtikten sonra
bana şu yönde bilgi verdiler. Telefonun anakartı arızalanmış bu yüzden 1400 TL daha ödeme göndermeniz gerekiyor dediler.

Konuyu samsung müşteri hizmetlerine olduğu gibi aktardım fakat herhangi bir çözüm sunmadılar. Bende telefonumun onarılmadan tarafıma gönderilmesini talep ettim. Ödediğim 250 TL ücretinde iadesini talep ettim.

Telefon tarafıma geldiğinde şarj soketinin kırık ve oyulmuş olduğunu gördüm. Ben bu şekilde göndermemiştim kendilerine, BDH firmasını aradığımda bana kargo tutanağı tuttunuz mu gibi geçiştirici açıklama yaptılar,
telefon orjinal kutusunun içerisinde nasıl bu hale gelebilir ki belli ki servis elemanları oymuşlar içini.

< Resime gitmek için tıklayın >

İlginç olan bir durum ise çıkardıkları raporun mantıksız olması. Ürün kendilerine "TEMİZ" bir şekilde geliyor fakat çözüm açıklaması fiziksel darbe bulduklarını belirtiyorlar.

< Resime gitmek için tıklayın >

Konuyu tüketici hakem heyetine taşımaya karar verdim. Fatura için Amazon Türkiye ile iletişime geçip başımdan geçen durumu kendilerine anlattım.

Amazonun bilmediğim bir özelliği varmış kendi sattığı ürünlere şayet yetkili servis tarafında bir çözüm bulunmazsa amazon kendisi 2 yıl garanti veriyormuş.
Bu yüzden geçen yıl almış olduğum telefon için iade açtılar ve telefon kendilerine ulaşınca yeni ürün gönderecekler yada para iadesi yapacağını söylediler.

< Resime gitmek için tıklayın >

Doğrusu 10 yıldan fazladır internet üzerinden alışveriş yaparım fakat böyle bir uygulama ile ilk defa karşı karışıya kaldım. Kendilerine teşekkür edip başımdan geçen bu durumu forumda ilan etmeye karar verdim.

4 yıl önce aldığım S7 Edge telefonumda da benzer bir sorun yaşamıştım ,

Konusu:https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-s7-edge-icin-1400tl-servis-ucreti-talep-ediyor--118081571#118081571

Sonuç olarak Samsung firması belli ki servis işini acentalaştırmış. Kendisi servis ve onarım hizmeti vermiyor galiba, bu yüzden tavsiyem samsung telefon ürünlerinden uzak durun eğer illa almayı düşünüyorsanız
2 yıl kendi garantisini veren, güvenilir ve müşteri odaklı yaklaşımı olan Amazon firmasını tavsiye ederim.

Konuyu öne çıkarırsanız sevinirim.
P
2 yıl
TV'den Projeksiyon Cihazına Geçiş Maceram
Son 4 ayda 4 tane projeksiyon cihazı alıp denedim. fakat hiçbirisi hareketli görüntüleri işleme konusunda beni memnun etmedi.
Ağırlıklı olarak futbol maçları izlediğim için "motion" özelliğinin iyi olmasını bekliyordum. Fakat projeksiyon cihazları televizyonlardaki gibi hareketli görüntüleri işlemede çok yetenekli değiller. Piyasada motion özelliği en iyi olan Tv modelini kullanıyorum 55XF9005 hareketli sahneleri pürüzsüz ve titremesiz oynatıyor. Gözüm bu ekrana alıştığı için projeksiyon cihazları bende mide bulantısı ve baş ağrısı yapıyor.

Kısaca bu cihazlardan birini almak isteyenler olursa kendilerinde bir fikir oluşacaktır.

Bunlar alım sırasıyla;
1-Epson TW650 Full HD
2-Optoma UHD380X 4K
3-LG HF85LS Full HD
4-Benq TK800M 4K

sıradaki deniyeceğim;

Sony VPL-HW65 Full HD

bunların arasında renk ve parlaklık olarak en iyisi Epson oldu, özellikle gündüz performansı en başarılı cihaz Epson TW650, en başarısız olan LG ve Optoma. Sadece sinema vb içerikleri izlemek isterseniz bütçenizde uygunsa Epson TW6700 veya TW7100 modelini şiddetle tavsiye ederim. Benq ve LG gece performansında renkler konusunda birbirine yakın performans sergiliyordu. Benq 4k olduğu için daha keskin tonlarda renkleri sunuyor. Lg ise full hd olduğunda keskinliği zayıf kalıyor. Optoma modelinin renkleri bana aşırı mat geldi gerçeğe yakın bir performans sunmak isterken renklerin parlaklığı baya zayıf kalıyor.

kontrast olarak en kötüsü epson cihazı oldu, en iyi kontrast oranına sahip cihaz LG modeli oldu. optoma ve benq neredeyse aynı seviyedeydiler.

beni ilgilendiren motion konusunda en başarılısı LG oldu, lg smart tv yazılımında yer alan trumotion özelliği sayesinde futbol maçlarını en gürültüsüz gösteren cihaz oldu. Optoma cihazında yer alan Puremotion teknolojisi ise bana göre çok çok zayıf kaldı. benq tk800m cihazında motion özelliği olmamasına rağmen optoma cihazından daha iyi performans gösterdi. epson ise 3lcd teknolojisinin getirdiği dezavantaj nedeni ile en kötü performansı verdi.

compact olarak LG modeli hoşuma gitti, harici bir medya playera ihtiyaç duymadan bir çok özelliği içerisinde barındırıyor. Ayrıca sihirli kumandası ile kullanım kolaylığı çok iyi bir cihazdı. benim kullandığım model kısa atım modeli olduğu için potsuz perde yada özel boyalı bir duvar kullanmanız gerekiyor. Normal perde veya duvarda kullanmak isterseniz LG HF80LS modelini almanızı şiddetle tavsiye ederim. Epson ve Benq tek başına işe yaramaz o yüzden harici bir oynatıcı şart. Optomada android tabanlı bir yapı vardı fakat pek hoşuma gitmedi.

gürültü konusunda epson modeli baya baş ağrıtıyor diyebilirim, içlerinde en sessizi optoma oldu, sonra benq ve sonrada lg modeli oldu.

kalibrasyon konusunda lg çok sıkıntılı kısa atım olduğundan ayarlaması baya zor, benq ve optoma modelleride uzaktan ayarlaması uğraş gerektiyor. Fakat epson 1 dk bile sürmeden perdeye istediğiniz gibi görüntüyü ayarlayabiliyorsunuz.

DLP, Led Lazer ve 3LCD teknolojisi cihazların herbirinin birbirinden farklı özellikleri var. Düşüncem projeksiyon teknolojisinin biraz daha gelişmesini beklemek lazım. Özellikle bu üç teknolojide 4k diyen satılan modeller gerçek(native) 4k değiller. Native 4K cihazlar en aşağı 3000$ gibi bir başlangıç fiyatı var. Tavsiyem kısa atım lazer projeksiyonlarından uzak durun. Özellikle uzak doğuda bu ara popüler olanlarından daha emekleme aşamasındalar o yüzden lazer projeksiyonların gelişmesini bekleyin.

iade süreci: Epson TW650 modelini vatan mağazasından almıştım, fakat mağazadan alınan ürünler iade alınmıyor dediler bana. Epson servisi ile görüşüp değişim talep ettim daha üst modelini almak için fakat hiç yardımcı olmadılar. piyasanın 500, 600 tl altında birisine sattım. İade edebileceğim şekilde boyutdigital ve vb. bazı bayilerden satın almak istediğimde kutusu açılan ürünleri geri iade almayacaklarını belirttiler. LG HF85LS modelini bu sefer Vatan Bilgisayarın internet sitesinden aldım fakat bana teşhir ve kullanılmış ürün gönderdiler ve ayrıca cihazın lambasında da sorun vardı gibi sürekli görüntüde dalgalanmalar oluyordu. 2 gün öce iade ettim kendilerine ve ne olacağı net değil.

Amazon almanya ve fransa ülkelerinden daha uygun fiyata bazı modeller sipariş ettim. Optoma ve Benq modellerini amazon.de üzerinden satın aldım ve hiçbir zorluk görmeden iade kargom ve ödediğim ücreti sorunsuz bir şekilde iade ettiler. Tek dezavantajı garanti konusu.


Şayet tekrar projeksiyon cihazı al deseler(Sony deneyimimi daha tamamlamadım) bütçeyi zorlayıp LG 4K Truemotion özellikli bir projeksiyon cihazı alırdım. Bütçem yetmezse eğer LG HF80LS modelini alırdım.
P
2 yıl
Aliexpress Yanlış İsim Sorunsalı *DHL Kargo* Çıkmazı
Aliexpress üzerinden Laptop ekranı siparişi verdim. Ürün tutarı 105$ kargo ücretide 35$ civarı, Kargo seçeneklerinde DHL ve Aramex vardı. Büyük bir hata yaptım ve DHL seçeneğini seçtim.

Alıcı Ad Soyad : "Ev Adresi" yazıyor, diğer bütün bilgiler doğru, telefon, mail ve açık adresim.

DHL mail attı, alıcı isminin değiştirilmesi gerekiyor. Bunun için;

- Aliexpress faturası ve doğru ad soyad olacak şekilde (Fatura yok),
- Alıcının Ad Soyad değişikliği imzalı dilekçesi,
- Alıcının Kimlik Fotokopisi,
- Alıcının İkametgah Belgesi,
- Yurtdışı göndercisinin İngilizce ve Türkçe olacak şekilde alıcı ad soyad değişiklik formu Kaşeli ve ıslak imzalı belgesi,

Bu evraklar hazırlandıktan sonra 97 TL sunum parası istiyor.
Ben son evrağı nasıl hazırlayacağım orada tıkandım.

DHL geri iade işlemide gerçekleştirmiyor. Satıcıda sorularıma cevap vermiyor.

Bu işlemler baya uğraştıracak beni Aliexpress siparişimi iptal etmenin kısa bir yolu yok mu?

Uzman arkadaşlar nasıl bir tavsiyede bulunurlar?
P
3 yıl
TTNET Fiber Alt Yapısı ile Hizmet Veren Diğer Firmaların Güncel Fiyatları
Oristelekom:

50mbit - 64,90 TL + 10 TL Yalın İnternet Ücreti + 10 TL Fiber Modem Ücreti = 84,90 TL + 6 Ay Sonra Fiyat 99 TL olacak. Farklı Operatörden Geçiş Kurulum Ücreti Yok.

100mbit - 74,90 TL + 10 TL Yalın İnternet Ücreti + 10 TL Fiber Modem Ücreti = 94,90 TL + 6 Ay Sonra Fiyat 109 TL olacak. Farklı Operatörden Geçiş Kurulum Ücreti Yok.

Netspeed:

50mbit - 89 TL + 120 TL Geçiş Kurulum Ücreti.

Milleni

35mbit - 69,90 TL + 9 TL Fiber Modem Ücreti = 78,90 TL Farklı Operatörden Geçiş Kurulum Ücreti Yok.
100mbit - 84,90 TL + 9 TL Fiber Modem Ücreti = 93,90 TL Farklı Operatörden Geçiş Kurulum Ücreti Yok.

Netgalaxi

8mbit - 120 TL Sabit Telefon Şartlı.
16mbit - 160 TL Sabit Telefon Şartlı.


Şuanda halihazırda 35mbit internete 66 TL ödüyorum. Türktelekom ile hiçbir sorun yaşamadım 2 yıl boyunca.
Görüştüğüm firmaların verdiği teklifler yukarıdaki gibidir.
Aynı şartlar altında olupta yukarıdaki firmalarda sorunsuz hizmet alan varmıdır?
En mantıklı seçenek milleni 35mbit seçeneği görünüyor. Hangisine geçmeliyim.
P
3 yıl
Amazon.de Satıcı İadesi Yaptım TURPEX Kargo Sorunu
Mart ayı içerisinde amazon.de üzerinde 41.50euro tutarında uydu malzemesi satın aldım. Satıcı amazon olmadığı için 62tl kadar gümrük vergisi ödeyip teslim aldım. Fakat açıklama ve resimlerde belirtilen ürün yerine farklı bir marka ürün gönderdiler tarafıma.

Satıcı ile iletişime geçip iade talebi açtım. 11 nisanda 140tl tutar kadar ptt kargoya bağlı turpex ile almanyada adresine kargo yolladım. 20 gün boyunca kargo karşı tarafa ulaşmayınca satıcıya durumu bildirdim onlarda kargoyu beklemeden ödediğim tüm ücretleri(kargo masrafı, gümrük masrafı, ürün tutarı) iade ettiler. Banada şunu yazdılar eğer kargo tarafınıza iade edilirse ürünü bize geri göndermenize gerek yok dediler.

Bugün kontrol ettiğimde şöyle bir ibare var.

"Gönderi, geri iade edildi. Lütfen PTT ile temasa geçiniz. GERMANY / LEIPZIG " Not: Gün gün takip ettiğimde leipzig dışına hiç çıkmadı. 21 günün sonunda iade yazısı yazdı.

Şimdi bu kargonun durumu ne olacak? İade ediliyorsa kargo firması iade ücreti talep eder mi?

Ptt yi aradığımda bana merkez ptt şubelerine gitmem gerektiğini söylüyorlar.
P
3 yıl
Hepsiburada ve Amazon'nun Hizmet Anlayışı Arasındaki Farklılıklar !!!
Yıllardır internet üzerinden alışveriş yaparım fakat son 1,2 senedir ülkemizdeki e-ticaret anlayışı ve hizmeti içler acısı durumda.

Özellikle kusur kendilerinde olduğu zaman efendim "prosödür böyle" yada yıldırma politikası uygulayarak ÇÖZÜM odaklı hiçbir çalışma yapmamaktadırlar.

Hepsiburada sitesinde 2017 yılında Akıllı Ampül aldım. 1 Yıl sonra bridge köprüsü arızalandı. Büyük bir hata yaparak bozuk olan ürünü 2 yıl servis garantisi kapmasından dolayı eylül 2018 tarihinde hepsiburada firmasına gönderdim. Ürünü aldığımda satıcı hepsiburada firmasıydı.

< Resime gitmek için tıklayın >
Aralık ayına kadar durmadan sorun çıkardılar, onarıp gönderdiklerini iddaa ediyorlar bazen canları sıkılıyor garanti kapmasında olmadığını felan belirtiyorlar bazende keyifi olarak başvuruyu red ediyorlar, bazende ürün kutusunda eksik parçalar var onlarıda ekleyin gönderin gibi sürekli oyalayıp durdular. Artık sayısını unuttum kaç defa bunlara ürünü geri kargo ile gönderdiğimi. Müşteri hizmetleride çözüme kavuşturmak için hiç bir çaba göstermiyor haftada 1 defa standart presödürü anlatan hazır cevaplar yolluyor.

En son beni yıldırdılar vazgeçtim bunlarla uğraşmaktan. Tüketici hakem heyetine başvurmadan önce.

Ürünün üretim merkezi olan Hollanda ile irtibata geçtim. Durumu onlara anlattım. 1 gün sonra kapıma UPS kargo gelip faturası ile birlikte arızalı ürünü aldı. 1 hafta sonrada sıfırını adresime gönderdiler. Sağolsun ülkemizin gümrük memurları gümrük vergisi çıkardı sonra firma onuda kendisi karşıladı.
< Resime gitmek için tıklayın >

Amazon.co.uk internet sitesinden geçen hafta ürün siparişi verdim. Neyse 3 gün sonra bir ürünüm kargoya verilmedi. Amazonun canlı chat kısmından neden kargoya verilmediği ile ilgili bir sorayım dedim. Müşteri hizmetleri önce özür dileyerek çözüme dair uyguladıkları, UPS EXPRESS servisi ile hızlı kargo(2 günde elime ulaştı) + Ödediğim Kargo ücretini kredi kartıma iade ettiler.

Normalde istanbuldan bizim kargo firmaları 3 günde zor getiriyor mersin bölgesine, UPS kargo nasıl başardıysa Almanyadan 2 günde teslim ettiler.
< Resime gitmek için tıklayın >

Amazon sitesinde yine bir alışveriş yapıyorum ürünün fiyatı ben satın aldıktan 2 gün sonra düşüyor. Müşteri hizmetleri ile canlı chat kısmında konuya dair bilgi veriyorum kendilerine. Müşteri hizmetlerinin tavrı ve çözüm odaklı çalışması; bu durumla karşılaştığım için üzgün olduklarını ve ürün siparişini iptal ederek yeni fiyattan tekrar sipariş oluşturuyorlar.

her defasında bana denk geliyor galiba, siparişim dün teslim edilmesi gerekiyordu 1 gün gecikti. Bugün canlı chate bağlandım. Siparişin durumunu sordum gecikme için üzgün olduklarını ve 10£ tutarı hesabıma eklediler, aynı sipariş için geçen seferde 4£ eklemişlerdi. 1. paket geç kargolamadan kaynaklı, 2. paketde geç teslimat kaynaklı.

< Resime gitmek için tıklayın >

ekleme,

az önce mesaj geldi 10£ eklendi diye, hesabıma baktım 3£ eklemişler, tekrar canlı chat'e yazdım yanlışlık olduğunu söyledim, +10£ daha eklediler. Toplamda 13£ + 4£ öncekinden vermişlerdi.

Biz kendi ülkemizde yerli firmalardan neden böyle Müşteri Odaklı hizmet alamıyoruz?
P
4 yıl
LG Oled Televizyon Servis 20 İş Günü Geciktirirse İhtimal Dahilinde Sonuçları?
Selamlar,

2017 yılının bu aylarında teknosa mağazasında 8999 TL tutara LG 55C6V model oled televizyon aldım.
10 Nisan 2018 tarihinde televizyonun yazılımı çöktü. Aynı gün servisi aradım servis televizyonumu alıp götürdü. Faturası ve Garanti belgesinide aldılar. Bana da bir servis formu verdiler.
Daha sonra servis formunu incelediğimde "ürünü servis çalışanlarına teslim ettiğime" dair değilde şehven ben farkında olmadan bana "teslim aldığıma dair" bir kutuya imzalatmışlar. Bu ne kadar sorun olur bilmiyorum.

Üç gün sonra servisi aradığımda bana ürünün anakartı bozulduğunu ve parça siparişi verdiğini söylediler. Bir hafta sonra tekrar aradığımda parçanın güney koreden gönderildiğini ve 15 mayısta geleceğini söylediler.

Servis formunun arkasında yer alan maddelerde 10 iş gününü geçen onarımlarda, ürün onarılıncaya kadar müşterinin kullanımına benzer bir ürün tahsis etmek zorunda. Bu hakkımı kullanmak için servisi aradığımda ellerinde benzer ürün olmadığını söylediler. LG müşteri hizmetleride kayıt açtı fakat herhangi bir geri dönüş yapılmadı.

Bu süreçten sonra eğer 20 iş günü dolarsa nasıl bir yol izlemeliyim ?

Ürün değişimi istediğimde servise mi gitmeliyim yoksa Teknosa mağazasına mı?
Lg aynı ürünü(55C6V) sıfırını veya onarılmış halini tekrar vermek isterse bunu almak zorundamıyım ?
Para iadesi talebinde bulunabilirmiyim ? Bundan sonra nasıl bir yol izlemem gerekiyor?

9.000 TL televizyon alıp 1 sene sonra arıza vermesi canımı sıktı, bu yüzden LG televizyonlara karşı bir güvensizlik oluştu bende. Bu yüzden forum üyelerinden yardım ve görüşlerini bekliyorum.

Çıkacak sonuçları konu üzerinden haberdar edeceğim.

7 Mayıs itibarı ile LG Servis ürünün arkasında durdu ve PARA İADESİ kararı verdi.
P
5 yıl
İstenmeyen Sms'leri Kaynağından Engelleyin
BTK kararı ile alfanümerik başlığa sahip SMS’leri başlatan işletmeci bilgisi, söz konusu SMS’lerin sonunda yer alan 4 haneli kodla belli olacak.

Bu karar çok yerinde ve isabetli oldu. Karar alındıktan sonra telefonuma gelen smsleri inceledim.

KR***BET başlıklı sonu B217 ile biten bir sms,
P***BET başlıklı sonu B243 ile biten sms,

Türkiye'de faaliyet gösteren operatörlerin her birine bir kod ismi atanmış.

Bana gelen sms kodlarına göre aşağıdaki firmaların aracılığı ile gönderildiği belli oluyor.

B217 Sazak GSM Haberleşme Tek. San. Tic. Ltd. Şti 444 53 71
B243 Organik Haberleşme Teknolojileri Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti. 0 242 255 50 16

Söz konusu firmaları aradıktan sonra bana gelen smslerin kodlarını ve başlıklarını bildirdim kendilerine ve telefon numaramı kara listeye aldıklarını belirttiler.

Nasıl yapılacak?
Telefonuna istenmeyen bir sms'mi geldi. sms'in sonunda B*** ile başlayan bir kod göreceksin. Paylaştığım liste ile karşılaştırıp hangi firmadan geldiğini öğreneceksiniz. Sonra o firmayı telefon ile arayıp numaranızın kara listeye eklenmesini talep edeceksiniz. Bu sayede o firma üzerinden tarafınıza bir daha sms atılmaz. Eğer atılmaya devam ederse BTK üzerinden şikayet ederseniz firmanın faaliyetleri bile durdurulabilir.


Tüm kod listesine burdan bakabilirsiniz. Bu sayede istenmeyen sms leri artık kolayca kaynağından engelleyebilirsiniz.
B001 AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. Kullanılıyor
B002 TURKCELL İletişim Hizmetleri A.Ş. Kullanılıyor
B003 Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. Kullanılıyor
B011 DOĞAN TV DİGİTAL PLATFORM İŞLETMECİLİĞİ AŞ Kullanılıyor
B012 DORUK İLETİŞİM VE OTOMASYON SAN. VE TİC. A.Ş. Kullanılıyor
B015 İŞ NET ELEKTRONİK BİLGİ ÜRETİM DAĞITIM TİC. VE İLETİŞİM HİZ. A.Ş. Kullanılıyor
B016 VODAFONE NET İLETİŞİM HİZMETLERİ AŞ Kullanılıyor
B017 MİLLENİCOM TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ A.Ş. Kullanılıyor
B018 SUPERONLİNE İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. Kullanılıyor
B019 TTNET A.Ş. Kullanılıyor
B020 TURKNET İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. Kullanılıyor
B021 NETGSM İletişim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. Kullanılıyor
B022 TTM TELEKOMÜNİKASYON VE İLETİŞİM HİZMETLERİ AŞ Kullanılıyor
B024 ROİTEL TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. Kullanılıyor
B025 İKON İLETİŞİM TELEKOMİNİKASYON A.Ş. Kullanılıyor
B026 3C1B TELEKOMÜNİKASYON VE İNTERNET HİZM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B027 EQUANT İSTANBUL TELEKOM A.Ş. Korunuyor
B028 NAC TELEKOMÜNİKASYON SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B029 DOĞUŞ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ YAZILIM VE TELEKOMÜNİKASYON LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B030 Türk Telekomünikasyon AŞ Kullanılıyor
B031 SAHRA TELEKOM TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B032 IPC TELEKOMÜNİKASYON TİC. AŞ Kullanılıyor
B033 ELFE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ TİC. LTD. ŞTİ. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B035 Kobikom Telekomünikasyon ve Bilişim Hizmetleri AŞ Kullanılıyor
B036 İSTELİA TELEKOMÜNİKASYON VE İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. Kullanılıyor
B037 FORTİS TELEKOMÜNİKASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B038 VERİMOR TELEKOMÜNİKASYON AŞ Kullanılıyor
B039 TELEKUTU İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B040 COMPATEL TELEKOMÜNİKASYON HİZM. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B041 MC GRUP TEKNOLOJİLERİ TELEKOMÜNİKASYON VE İLET. HİZM. LTD.ŞTİ. Korunuyor
B042 VERİTA İLETİŞİM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B043 BİMTEL İLETİŞİM VE BİLİŞİM TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B044 VERİSER İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kullanılıyor
B045 ÖZTEK HABERLEŞME TİCARET SANAYİİ LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B046 VATANNET TELEKOM BİLİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B047 OMS Bilişim ve Telekomünikasyon Hizm. Dış Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B048 ALOSES TELEKOM HİZMETLERİ SAN VE TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B049 TEKNODELTA TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B050 MOBİLİŞİM İLETİŞİM AŞ Kullanılıyor
B052 1 NET TELEKOM VE İLET. HİZM. PAZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B053 TELE-FAKS TELEKOMİNİKASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Korunuyor
B055 KUZEYTEL İLETİŞİM SERVİS HİZMETLERİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. Korunuyor
B056 HAKAY TELEKOMÜNİKASYON TİC.LTD.ŞTİ. Kullanılıyor
B058 NET GLOBAL TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B059 GÜRKON İLETİŞİM İMALAT YAZILIM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B060 ADDRES BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B061 KOMSHU İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B062 CELLFON TELEKOMÜNİKASYON LTD. ŞTİ. Korunuyor
B064 ÜNİVERSAL TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. Kullanılıyor
B065 ARAS TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK VE İLETİŞİM HİZMETLERİ TİC. Korunuyor
B066 DİGİCELL TELEKOM İLETİŞİM VE BİLİŞİM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B067 İDEAL NET BİLİŞİM İLETİŞİM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. Korunuyor
B068 KOMTURK İLETİŞİM LTD. ŞTİ Korunuyor
B069 LEMA GRUP BİLİŞİM TELEKOMÜNİKASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Korunuyor
B070 GÜVEN TELEKOM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B072 NETTE İLETİŞİM HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. Kullanılıyor
B073 GES MOBİL GSM TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B074 VOİP TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B076 OPLAVUS TEKNOLOJİ TELEKOMÜNİKASYON İLET. SİST. BİLGİSAYAR VE Kullanılıyor
B077 MOBİL HABERLEŞME BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B078 MAKSİ TEKNOLOJİ TİC. LTD.ŞTİ. Kullanılıyor
B079 NEHİRCELL TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM VE TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B080 NETRA TELEKOMÜNİKASYON ve İLETİŞİM HİZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B081 BEŞTEK TELEKOMÜNİKASYON VE İLETİŞİM HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. Kullanılıyor
B082 AVRASYA TELEKOMÜNİKASYON BİLGİSAYAR VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B083 KATRE TELEKOM. HABERLEŞME İLET. HİZM. BİLİŞİM TEKNOLO. SAN. VE Kullanılıyor
B084 KAMU TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. Korunuyor
B085 ÖDEMİŞ İLETİŞİM HİZMETLERİ PAZARLAMA SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. Kullanılıyor
B086 EMİRSEL TELEKOMÜNİKASYON VE ARACILIK HİZMETLERİ SAN. VE TİC. Korunuyor
B087 MOBİLEKSEN İLETİŞİM BİLİŞİM HİZM. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B089 YCEO İLETİŞİM VE TELEKOMÜNİKASYON HİZM. TİC. SAN. LTD. ŞTİ. Korunuyor
B090 VERİM TELEKOMÜNİKASYON VE BİLİŞİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Korunuyor
B091 TEKNOTEL TELEKOMÜNİKASYON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kullanılıyor
B092 İLG İLETİŞİM VE TEKNOLOJİK ÜRÜNLER TİC. SAN. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B093 İLG İLETİŞİM VE TEKNOLOJİK ÜRÜNLER TİC. SAN. LTD. ŞTİ. Korunuyor
B094 YENİ TELEKOM İNTERNET HİZM. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B095 AVENCOM TELEKOM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B097 İZBİL İLETİŞİM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. Korunuyor
B098 EBOS TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B099 ESMS İLETİŞİM TELEKOMÜNİKASYON SAN. TİC. VE LTD. ŞTİ. Korunuyor
B101 VİZYONNET İLETİŞİM TELEKOM LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B102 BASE TELEKOMÜNİKASYON İNTERNET HİZM. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.. Korunuyor
B103 ELİTEL İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B104 NEXUS TELEKOM AŞ. Kullanılıyor
B105 Calltürk Telekomünikasyon Hizmetleri AŞ Kullanılıyor
B106 NETONLİNE İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Korunuyor
B107 TEKNOTOLYA BİLGİ TEKNOLOJİLERİ İLETİŞİM TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B108 3K TELEKOM TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B109 ÇAĞRI SMS TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B110 YAŞAM TELEKOMÜNİKASYON VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ TİC. LTD. ŞTİ. Korunuyor
B112 MEGA ULUSLARARASI TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ A.Ş. Kullanılıyor
B113 GBH İLET. BİLİŞİM HİZM. BİLGİSAYAR YAZILIM TELEKOM. SAN.VE TİC.LTD. Korunuyor
B114 VİRGO TELEKOMÜNİKASYON VE İLETİŞİM HİZM. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Korunuyor
B115 TELSAM TELEKOMÜNİKASYON YAZILIM SAN. VE TİC. LİMİTED ŞİRKETİ Kullanılıyor
B116 PRATİK TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B117 BİLGİSMS TELEKOMÜNİKASYON HABERLEŞME VE İLETİŞİM LTD. ŞTİ. Korunuyor
B119 KIRMIZI TELEKOM SES HİZMETLERİ VE TELEKOMÜNİKASYON LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B120 FİBER DSL TELEKOMÜNİKASYON TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B121 Bugitel Telekomünikasyon Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B122 Bu Telekomünikasyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B123 Posta SMS Bilişim ve İletişim Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B124 MOBASİS GRUP TELEKOMÜNİKASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Korunuyor
B125 T Systems Telekomünikasyon Ltd. Şti. Kullanılıyor
B126 Cankat İletişim Ltd. Şti. Korunuyor
B127 Efortnetses Telekom Bil. Tek. Paz. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B128 İLETİX İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. Korunuyor
B129 BT Bilişim Hiz. AŞ Kullanılıyor
B131 Mikrotel İletişim ve Telekomünikasyon Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B132 ORANGES BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UYDU HABERLEŞME Korunuyor
B133 SAVEGO BİLİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. Korunuyor
B134 Asistel İletişim Eğitim Dan. San. ve Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B135 V.A.S. TELEKOMÜNİKASYON BİLİŞİM HİZM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B136 AKAR TELEKOM VE İLETİŞİM HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B137 TELİNKA İLETİŞİM VE YAZILIM TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B138 T.O.T TELEKOMÜNİKASYON VE İLETİŞİM HİZMETLERİ SAN. VE DIŞ TİC. LTD. Korunuyor
B139 SETAFON İLETİŞİM HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Kullanılıyor
B140 Alfa İletişim Hiz. Paz. Tic. AŞ Kullanılıyor
B141 TESCOM TELEKOMÜNİKASYON VE İLETİŞİM HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. Kullanılıyor
B143 HEKSAGON İLETİŞİM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ TİC. LTD. ŞTİ. Korunuyor
B144 Pratik Telekomünikasyon Bilgisayar ve Aracılık Hiz. Tic.San. Ltd. Şti. Korunuyor
B145 Boğaziçi Ses Hizmetleri Ltd. Şti. Korunuyor
B146 Ajans İletişim ve Telekomünikasyon Hiz. Tic. AŞ Kullanılıyor
B147 GLOBALSTAR AVRASYA UYDU SES VE DATA İLETİŞİMİ AŞ Kullanılıyor
B148 Entera İletişim Hiz. AŞ Kullanılıyor
B149 TM ULUSLARARASI ELEKTRONİK BİLGİLENDİRME TELEKOMÜNİKASYON VE Korunuyor
B150 Bircell İletişim Hiz. Ltd. Şti. Korunuyor
B151 Bilge Haberleşme San. Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B152 RTEL GLOBAL TELEKOMÜNİKASYON HİZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B153 MUTLUCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. Kullanılıyor
B155 GRİD TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ AŞ Kullanılıyor
B156 MOVATEK TELEKOMÜNİKASYON YAZILIM BİLİŞİM SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B157 VERA TELEKOM BİLGİ TEK. İLETİŞİM BİLGİSAYAR BİLİŞİM YAZILIM HİZ.TİC. Korunuyor
B158 ZAGA DANIŞMANLIK İLETİŞİM TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B159 SUPER UYDU TELEKOMÜNİKASYON HABERLEŞME HİZMETLERİ LTD. ŞTİ Korunuyor
B160 MOBİLSMS HABERLEŞME BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ. Korunuyor
B161 ÜNİVERSAL BİLİŞİM VE HABERLEŞME HİZ. A.Ş. Kullanılıyor
B162 VOİCE TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ AŞ Kullanılıyor
B163 İrka Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. Korunuyor
B164 ONLİNE TELEKOM TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B165 ORB TELEKOMÜNİKASYON BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B166 Cengiz Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B167 ECATEL TELEKOMÜNİKASYON VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD. Korunuyor
B168 Gedpay Telekomünikasyon AŞ Korunuyor
B169 T FON TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. Kullanılıyor
B170 VİP HABERLEŞME TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B171 TEKNOKLAS İLETİŞİM TELEKOMÜNİKASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B173 Pluss Telekom İletişim Tic. Ltd. Şti Kullanılıyor
B174 Artıada İletişim Telekomünikasyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B175 VERA TELEKOMÜNİKASYON BİLİŞİM SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B176 Netsa Yazılım Ltd. Şti. Kullanılıyor
B177 AYYILDIZ GSM HABERLEŞME VE BİLGİ TEKNOLOJİ HİZ.TİC.LTD.ŞTİ. Kullanılıyor
B178 Asiasel Telekom ve Sanal Mobil Telefon İlet. Hiz. Tic. Ltd. Şti.” Kullanılıyor
B181 GPN Bilişim Telekomünikasyon Tic. Ve Paz. Ltd. Şti. Korunuyor
B182 TTM İLETİŞİM HİZMETLERİ AŞ Kullanılıyor
B183 TB Haberleşme Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B184 KÜRECELL İLETİŞİM TİC. LTD. ŞTİ. Korunuyor
B185 INFOBIP TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. Korunuyor
B186 EMARKA İLETİŞİM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ Kullanılıyor
B187 SİNERJİ TELEKOMÜNİKASYON AŞ Kullanılıyor
B188 ATLAS ON-LİNE İLETİŞİM SİS. TİC. A.Ş. Kullanılıyor
B189 DT İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. Kullanılıyor
B190 TOPLU SMS ZAMANI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TİC. LTD. ŞTİ. Korunuyor
B191 ELEKTROHAT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Korunuyor
B192 EKONOMİK TELEKOMÜNİKASYON AŞ Korunuyor
B193 AA BEDAVA.NET TELEKOM İNTERNET BİLİŞİM HİZ. SAN. TİC .LTD. ŞTİ. Korunuyor
B194 SÜSLÜNET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE HİZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Korunuyor
B195 AKDAĞ İLETİŞİM HİZMETLERİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B196 MORNET TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN. Kullanılıyor
B197 Kobi Telekomünikasyon Ltd. Şti Korunuyor
B198 SKYNET İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. Korunuyor
B199 EBR İletişim Bilişim Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B200 Bilimcell İletişim Hizmetleri Ltd. Şti. Kullanılıyor
B201 Himnet İletişim Hizmetleri Ltd. Şti. Kullanılıyor
B202 Ramtek Telekomünikasyon Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B203 EMN TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B204 CLX NETWORKS AB TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B205 MAYATEK İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE YAZILIM LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B206 LONGSON İLETİŞİM AŞ Korunuyor
B207 Ozy Telekomünikasyon Ve İnternet Hizmetleri İthalat Ve İhracat San. Ve Tic. Ltd. Korunuyor
B208 Apekskom Telekom Hiz. Tic. Ve Paz. Ltd. Şti. Korunuyor
B209 EGETEK BİLİŞİM İLETİŞİM TEKNOLOJİ HİZMETLERİ İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ Korunuyor
B210 DOĞA TELEKOMÜNİKASYON YAZILIM BİLGİSAYAR BİLİŞİM SİSTEMLERİ Kullanılıyor
B211 Ayyıldız Sanal Mobil Uydu Haberleşme ve Tel. Hiz. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B212 NETKUR BİLGİ TEKNOLOJİLERİ İLETİŞİM YAZILIM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Korunuyor
B213 DİVAN TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Korunuyor
B214 ASYA SMS TELEK.BİLİŞİM SİS.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ Kullanılıyor
B215 MARADİT İLETİŞİM AŞ Kullanılıyor
B216 NETCONNECT TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B217 Sazak GSM Haberleşme Tek. San. Tic. Ltd. Şti Kullanılıyor
B218 Acartek Telekomünikasyon ve Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B219 TÜRKHOST İNTERNET BİLİŞİM HİZ. SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B220 Uğuz Bilişim Teknoloji Hizm. İletişim Dan. Yazılım Bilg. Ve Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B221 Vitalnet İnternet ve İletişim Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B222 Bosnet Bilişim Hizmetleri AŞ Kullanılıyor
B223 ESER TELEKOMÜNİKASYON SAN. VE TİC. A.Ş. Kullanılıyor
B224 Mobil Servisleri ve çözümleri Ltd. Şti Kullanılıyor
B225 ULAK İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B226 FLYNET Telekomünikasyon Haberleşme Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B227 DT Telekomünikasyon Ürünleri Ticaret AŞ Korunuyor
B228 E TELEKOM İLETİŞİM HİZ. LTD. ŞTİ Kullanılıyor
B229 Bulutfon Telekomünikasyon San. ve Tic. AŞ Kullanılıyor
B230 Mobiljet Telekomünikasyon Ltd. Şti. Korunuyor
B231 Pasifik Telekom İletişim San. Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B232 Global Teknoloji Telekomünikasyon Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B233 Alosms Telekomünikasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Korunuyor
B234 İsobil Bilgisayar ve İnternet Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B235 SipAsist Telekom ve İletişim Hizmetleri Ltd. Şti. Korunuyor
B236 Modexi Veri Hizmetleri Ltd. Şti Kullanılıyor
B237 İznet Telekomünikasyon Bilişim Hizm. San. ve Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B238 İn-no Mobil Bilişim Teknolojileri Tic. San.Ltd.Şti Kullanılıyor
B239 JOYNET TELEKOM İNTERNET BİLİŞİM HİZM. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Korunuyor
B240 Enkatel İletişim ve Yazılım Hizm. San. ve Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B241 Voxbone Telekomünikasyon ve İletişim Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B242 Yeni Evrensel Telefon İletişim ve Telekomünikasyon Hizm. İmalat San. ve Tic. Ltd. Korunuyor
B243 Organik Haberleşme Teknolojileri Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B244 Foniva Telekomünikasyon Hizmetleri AŞ Kullanılıyor
B245 Sesnet İletişim Telekom Tic. Ltd. Şti Kullanılıyor
B246 Sezgin Telekomünikasyon ve İletişim Hizm. Ltd. Şti. Korunuyor
B247 MCM Bilgi İşlem ve Telekomünikasyon San. Ltd. Şti. Korunuyor
B248 Goonet Telekomünikasyon Hiz. AŞ Korunuyor
B249 İde Tel Telekomünikasyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Korunuyor
B250 Ayaz Gsm Haberleşme ve İletişim Hizm. Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B251 Şahin Haberleşme ve İletişim Hizm. Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B253 ESC Haberleşme Sanayi Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B254 Mesaj Merkezi Telekomünikasyon Ltd. Şti. Kullanılıyor
B255 Zeos Telekom San. ve Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B256 ATVSMS Haberleşme Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B257 AA Telekomünikasyon Bilişim Teknoloji Sistemleri Ltd. Şti. Korunuyor
B258 Marka SMS Haberleşme Bilişim Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B259 Küresel Beta Teknoloji Telekomünikasyon San. Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B260 Sigma Telekom ve Haberleşme Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B261 İncomel İletişim ve Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. Korunuyor
B262 Roni Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri Ltd. Şti. Kullanılıyor
B263 Ayaz Telekomünikasyon ve İletişim Hizm. Ltd. Şti. Korunuyor
B264 Polar BT GSM İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. Korunuyor
B265 AYHAN ÇUBUK BİLGİ TEKNOLOJİLERİ REKLAM İLETİŞİM TAAHHÜT SAN. VE Kullanılıyor
B266 Yu Alo Telekomünikasyon Hiz. Ve Tic. AŞ Korunuyor
B267 Teknoban Telekomünikasyon Teknolojileri AŞ Korunuyor
B268 Perkon İletişim Hizmetleri ve Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. Korunuyor
B269 Ekspress Çözüm Danışmanlık ve İlet. Çöz. Dış Tic. San. Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B270 Asistan Telekom Ltd. Şti. Kullanılıyor
B271 Telsad Telekom Hiz. ve Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B272 Can Bilgi Teknolojileri ve Telekomünikasyon Ltd. Şti. Kullanılıyor
B273 Evyapan Bilgi Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B274 Anlayan Telekomünikasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Korunuyor
B275 11866 Yirmidört Saat Açık İletişim Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B276 Mobicall Telekomünikasyon Hizmetleri AŞ Kullanılıyor
B277 Sanal Santral Telekomünikasyon Tic. AŞ Kullanılıyor
B278 Teknopromer Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B279 Bee Telekomünikasyon Haberleşme ve İnternet Hizm. AŞ Kullanılıyor
B280 Mobil Smart Uydu Sistemleri Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B281 Ayt İletişim Pazarlama Ltd. Şti. Kullanılıyor
B282 TEKNOMOBİL Uydu Haberleşme A.Ş. Kullanılıyor
B283 Şenen Bilişim Teknoloji Haberleşme Hiz. Top. Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B284 ENS TELEKOMÜNİKASYON HİZ. TİC. LTD. ŞTİ. Korunuyor
B285 EASY WORLD CALL TELEKOMÜNİKASYON LTD ŞTİ Kullanılıyor
B286 DoğruSMS Haberleşme Bil. Tek. San. Tic. Ltd.Şti. Kullanılıyor
B287 Alocell Telekomünikasyon AŞ Kullanılıyor
B288 Avek Telekom İnternet İlet. Bilişim Hizm. San ve Tic Ltd Şti Korunuyor
B289 Oz Mobil Telekomünikasyon Ltd. Şti. Kullanılıyor
B290 Cosmoscell Bilişim ve Telekomünikasyon Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B291 Boston Bilgi Bilişim ve İletişim Teknolojileri AŞ Korunuyor
B292 CLI Router Haberlşeme Hiz. San. ve Tic Ltd. Şti. Korunuyor
B293 Dicle Mesaj Haberleşme Bilişim Teknolojileri San. Ve Tic. AŞ Kullanılıyor
B294 HIZNET Telekomünikasyon İlet. Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B295 Dsms İletişim Ticaret Ltd. Şti. Korunuyor
B296 Palmyra İletişim Hizmetleri AŞ Korunuyor
B297 Irmak Telekomünikasyon Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B298 Aksa Ses Hizmetleri Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B299 Voippa İletişim Hizm. Tic. ve San. Ltd. Şti. Korunuyor
B300 Türklan Telekom Bilişim ve İnternet Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B301 EPS Telekomünikasyon İletişim Aracılık San. ve Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B302 Efecell Bilişim ve Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B303 vega Telekomünikasyon Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B304 Mobilm Telekomünikasyon Hizm. ve Dış Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B305 Sarıböğürtlen Telekomünikasyon AŞ Korunuyor
B306 Doruk Haberleşme ve Telekomünikasyon İletişim Hi. Ltd. Şti. Korunuyor
B307 Kırmızı Kare İletişim Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B308 Toplucell Haberleşme Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B309 ERCCELL Telekomünikasyon İletişim Hizm. San. ve Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B310 TURKFON İletişim Hizmetleri Telekomünikasyon İnternet Ltd Şti Kullanılıyor
B311 ZETA Telekomünikasyon AŞ Kullanılıyor
B312 ABÇ İletişim Hiz San ve Tic Ltd Şti Kullanılıyor
B313 Akıllı Telekomünikasyon Bilgi Sistemleri Tic.Ltd. Şti Korunuyor
B314 Adnet İnternet ve İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B315 Gold Telekomünikasyon İletişim San. ve Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B316 Birikim Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B317 Telcoroute Telekomünikasyon Bilgi ve İletişim Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B318 Peri Telekomünikasyon Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B319 HRC İletişim Hizm. Telekomünikasyon İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B320 Gusto SMS Haberleşme ve Telekomünikasyon İletişim Hizm Ltd. Şti. Korunuyor
B321 Esa SMS Haberleşme Bilişim Tek. San. ve Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B322 Unit İletişim Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B323 Mobilgil İletişim Ltd. Şti. Kullanılıyor
B324 TEBİCOM Telekomünikasyon AŞ Korunuyor
B325 ALC MOBİLE İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD ŞTİ Kullanılıyor
B326 E NET Dış Ticaret ve İletişim Hiz. Ltd Şti Kullanılıyor
B327 Point Telekom AŞ Kullanılıyor
B328 Libertel AŞ Kullanılıyor
B329 Ay-Telko Telekomünikasyon İletişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B330 Vuxplus Veri Hizmetleri Ltd. Şti. Korunuyor
B331 Corvass Telekom Tic. AŞ Kullanılıyor
B332 Vitamin Mobil Medya İletişim Hizm. Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B333 Yenivizyon Telekom İletişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B334 Adatanet Telekomünikasyon Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B335 21. Yüzyıl Telekomünikasyon Tic. A.Ş Korunuyor
B336 AFM BİLİŞİM Ltd. Şti. Korunuyor
B337 Mobilkent İletişim Hizmetleri San. Tic. Ltd Şti Kullanılıyor
B338 Cazipsms Haberleşme ve İletişim Teknoloji Ltd. Şti. Korunuyor
B339 DNZ İletişim ve Haberleşme San. Tic.Ltd.Şti Korunuyor
B340 GLOBAL HABERLEŞME AŞ Kullanılıyor
B341 IBTC Telekomünikasyon San. Tic Ltd. Şti Korunuyor
B342 Telekomat Haberleşme ve İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti. Korunuyor
B343 Ozy Telekomünikasyon Ve İnternet Hizmetleri İthalat Ve İhracat San. Ve Tic. Ltd. Korunuyor
B344 KOMTRAST TELEKOM İNTERNET BİLİŞİM VE İLETİŞİM TİC AŞ Kullanılıyor
B345 MTCTR Memorex Telekomünikasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Kullanılıyor
B346 Target Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B347 POLİFON TELEKOMÜNİKASYON TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Kullanılıyor
B348 Extranet İletişim Hizmetleri AŞ Kullanılıyor
B349 Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş Kullanılıyor
B350 LABİRENT BİLİŞİM TELEKOMÜNİKASYON SİSTEMLERİ TİC. LTD. ŞTİ Kullanılıyor
B351 Sonet İnternet Erişim Hiz. San. Tic LTD ŞTİ Kullanılıyor
B352 TELCO DİGİTAL TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ Ltd. Şti Kullanılıyor
B353 Dinamik Telekomünikasyon Bilişim Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti Kullanılıyor
B354 Bir Telekomünikasyon Hizmetleri Tic. Ltd Şti Kullanılıyor
B356 Uslucan Telekom Haberleşme ve İletişim AŞ Kullanılıyor
B357 216 Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri Telekomünikasyon Paz. Dağ. San. Tic. Ltd. Şti Kullanılıyor
B358 Telnet Telekom Hizmetleri AŞ Kullanılıyor
B359 Güç Telekom Medya ve İletişim Tic. AŞ Kullanılıyor
B360 Medium Telekomünikasyon Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kullanılıyor
B361 PELICELL TELEKOMÜNİKASYON AŞ Kullanılıyor
B362 Did Telekomünikasyon AŞ Kullanılıyor
B363 Bringo Telekomünikasyon AŞ Kullanılıyor
B364 Nida Telekomünikasyon Hizm. A.Ş Kullanılıyor
B365 BAŞAKCELL TELEKOM VE İLETİŞİM HİZ. AŞ Kullanılıyor
B366 NETSES TELEKOM HİZMETLERİ A.Ş. Kullanılıyor
B367 MADALYON TELEKOMÜNİKASYON SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B368 VİRATEL TELEKOMÜNİKASYON VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Kullanılıyor
B369 SESNET İLET. HİZM. VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Kullanılıyor
B370 NUR KARMED SMS HABERLEŞME VE İLETİŞİM TELEKOMÜNİKASYON TİC. Kullanılıyor
B446 mas gsm Kullanılıyor
B447 Possedion Telekomünikasyon AŞ Kullanılıyor
B448 Trabzonspor Telekomünikasyon Dan. ve Ser. Hiz. Tic. AŞ Kullanılıyor
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.