D

Çavuş
10 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
7 yıl
Nation Transfer
Oyunda Nation Transfer yapmak istiyorum fakat NTS scroll bulamadım karakteri silip 0 kasayım o serverda dedim o da olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

(Farklı e-mail veya kullanıcı adı al demeyin çünkü KC ve Pre var)
D
10 yıl
Uygun driver bulamadım
Arkadaşlar belki çok açıldı belki konu hiç açılmadı ama uygun driver bulamadım nvidia'nın sitesinden uygun olabilicek driverları indirdim ama nafile... Yükleme siptal oluyor ve uygun olmadığını belirtiyor. Amacım ekran kartı driverımı güncellemek. Aygıt yöneticisinden güncelleştirmeyide denedim ama güncel diyor. Güncel ekran kartı driverım zaten güncel mi? güncel değilse uygun driverı nasıl bulabilirim?

Pc: Casper Notebook

Laptop'un üstünde ise Nvidia-GeForce Gt520m Cuda * 1gb etiketi bulunmakta...Cpu-z Mainboard Note:

< Resime gitmek için tıklayın >

Cpu-z Graphics Note:

< Resime gitmek için tıklayın >

Dx-diag Note:

< Resime gitmek için tıklayın >
D
10 yıl
Pve ve Az Türk istiyorum...
Arkadaşlar çok açıldı bu konu biliyorum ama hiç bir forumda adam akıllı tatmin edici cevabı alamadım Wotlk 'dan sonra oyunu bıraktım tekrar başlıcam ama Türk'ün az olduğu ve pve'de allylerin daha iyi olduğu bir server istiyorum fakat ırk özellikleride değişmiş baya hordeların ırk özellikleri biraz daha iyi geldi ama Türklerin Twiter nether'da olduğu kadar çok olmayan server istiyorum
D
10 yıl
Koxptan para kazananlar vs. Legal Oyuncular
Arkadaşlar Forumlarda vs. insanlar daha doğrusu el emeğine saygısı olanlar hep koxpa isyan etmekte her ne kadar hala oyunu bırakıcam diye tuttursada devam etmekte fakat gerçek playerlar hala ortalıkta yok yani fazla uzatmadan konuya geleyim.

Bu adamlar koxpu neden kaldırmıyorlar? Çünkü para kazanıyorlar.
İnsan yemek yediği tabağa pislemez yada öyle bişeydi işte anladınız siz olayı.

E bu kadar oyuncu isyan ediyor ama hala koxp var hala kaldırmadılar neden? Çünkü bu oyuncular hala premium almakta ve hala oyun içerisinde bulunmakta şimdi sadede geliyorum. Forum donanım haber olarak ve dışardan da legal olarak oynamak isteyen insanlarla irtibata geçip koxpun kalkması için birleşelim diyorum. Ne demişler birlikten kuvvet doğar. Sadece 1 ay premiumlar bitince premium almıcaz oyuna girmicez kısacası oyundan elimizi ayağımızı kesicez ama o süre içerisinde koxpu kaldırmalarına dair hep beraber birlik olup ticket yağmuruna tutucaz oyunu. Eğer gerçek kalkmasını istiyorsanız başka bir çare bulamıyorum çünkü yok. bu adamlar zarar etmeden birşeylerin farkına varamayacaklar çünkü eğer yanlışım varsa düzeltin. Saygılar
D
10 yıl
Europe'ta healer 70 skilli
Arkdaşlar 70 skill point verdim heal'a fakat 70 skilli açılmadı ne iş anlamadım. bide onu sıfırlamak için çok para istiyor. Healer skilleri bugdamı?:S
D
10 yıl
Eukoya geliyorum fikirleriniz lazım
arkadaşlar eukoya başlıcam bende seneler önce edanadaydım ama wow a falan başladım ve inanılmaz bi ko hasreti bastı bana. Priest heal-db oynuyacağım ve öncedende oynuyordum yani kısacası el alışkanlığımı yakaladığım anda eskisi gibi iyi bir playerlık kazanıcam fakat reelden arkadaşlarım hala wowa devam ediyor yani ben tek başıma başlıcam bir bakıma ve zorlucak belki ama oyun içinde insanlarla konuşup yardımlaşmak isterim ve belli bir düzeyden sonrada clan yoluyla ilerlemek isterim.Şimdiden teşekkürler.Edanadaki karakterlerimin ismi: Predentos=(Clanı hatırlamıyorum)
xxSupers0nicxx==(Leons clanı)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.