B

Yarbay
26 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
103 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
B
10 ay
ALMANYANIN 1945 GÖRÜNTÜLERİ
Videoyu izlemek için tıklayınız


Başkentlerine kadar işgal edilmiş , Çaresizlik. Ve bu ülke şuan dünyanın en güçlü ülkelerinden , birde almanya vs tr karşılaştırması yokmu aklım almıyor :) şu adamların halkıyla, hükümetiyle, bizimkiler asla aynı olamayacak.
B
geçen yıl
MAX 50 BİNE TEKİRDAĞDA ARAÇ ARIYORUM
KM si 200 bini geçmemiş araç arıyorum arkadaşlar
B
3 yıl
ANKARA Merkez Komutanlığı Karargah bölüğü ?
Arkadaşlar forumda böyle bir yere düşen ne gördüm ne duydum , nasıl bir usta birliği bekliyor beni burda bilgisi olan varmı ? ANKARA Merkez Komutanlığı Karargah bölüğü Kışla Hizmetleri Tugay Komutanlığı yazıyor.


Edit : Askerden geleli 2 sene olacak , Güzel ve rahat bir askerlik geçirdim , Etiler Ordu evinin orda inin kışla hemen yanında zaten ,Ben tam 6 aya düştüğünde terhis oldum ve 6 ay olarak yaptım askerliği , Komutanlarımız çok iyilerdi sorun yaşamadık , canınızı sıkmadan 6 ayı keyifli bir şekilde yapın , asıl askerlik askerden sonra başlayacak.
B
3 yıl
Hızım 1 haftadır 1 MB , şu değerlere bakıp yardımcı olacak varmı ?
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

Upluad hızım aynı , ancak hızım 8 mb den 1 mb e düştü , internet sağlayıcımda babam yapmış ben antalyadayken millenicom diye boktan bir firma , değerlerden anlaşışırmı acaba ne olduğu ?
B
4 yıl
Jak aparatı ses kalitesini düşürürmü ?
Notebookta tek jak girişi var , steelseries arcris 3 alıcam 2 jak var onda , ancak yanında tek jaka dönüştüren aparat veriliyor bu aparat ses kalitesini düşürüyormu ?
B
4 yıl
Avukat Arkadaşlar bakabilirmi ?
Arkadaşlar bir iş bulma şirketi tarafından 3 bin tl dolandırılmıştım. google yorumlarinada birisi bu yer guvenilirmi iş buluyorlarmı yazmış bende dedimki , Bulmuyorlar dolandırıcı bunlar , yasal dolandırıcı bunlar malesef belgeler onlardan taraf , birisi bunların topuklarına sıkmadıkça bunlar bitmez yazdım. Şirket yorumuma cevap olarak davaya verdik falam yazmış.Davaya verse ne olur sizce sicilime falan işlermi.
B
4 yıl
Dell 7567 yi sonradan alanlar dahamı şanslı ?
Ekran IPS , ve çok daha ucuza aldık , başlarda alanlar 4500,4700 arası aldılar , biz 4 bin tl ye aldık .
B
4 yıl
GTX 1050Tİ(Notebook) Kaç sene idare eder ?
arkadaşlar notebookta bu ekran kartı kaç sene en kötü medium-1080p götürür ve sizce iyi bir kartmıdır.
B
4 yıl
4 BİN TL YE İ MONSTER ALMAK MANTIKLIMI ?
https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V9-2.html

http://www.hepsiburada.com/hp-omen-17-an006nt-intel-core-i5-7300hq-12gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050-freedos-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-2cj46ea-p-HBV000006VV9W


Şu linkteki ürünü düşünüyorum , 4 senedir hp notebook kullanıyoırum , geri iade ilen hp notebookta alabilirim varmı öneriri olan.

HP de 7300 HQ ve gtx 1050 var ,monsterda ise 7700 HQ gtx 1050 Tİ , monsterda HDD yok ve 4 GB daha az rame sahip.
B
4 yıl
Oyun severler gelsin bir.
Yaşım 21 , gaming notebook almayı düşünüyorum , 5 bin param var , ancak ailem karşı çıkıyor , yaşın 21 araba için para biriktir falan diye , ancak hayata bir kez geliyoruz istediğim bir şeyi almak istiyorum sizce kim haklı.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.