W

Yüzbaşı
24 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
50 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
W
2 yıl
Peşin alınan telefonu kredi kartindan taksitlendirmek ?
5300 tl e peşin olarak telefon aldım ve Internet bankacılığında taksitlendirme imkanı seçeneği var 3 taksit yapınca toplam faiz ve vergiler 260 tl oluyor.Benim merak ettiğim şey ise taksite bölmezsem gelecek ay ekstremi asgari tutarın biraz üstünde yaptırsam daha kârlı olmaz miyim ? Örnek: toplam borcum 7200 tl, yaptıracağım tutar 4730 tl.
W
2 yıl
Borcum olmadığı halde kart limitinin eksik çıkması ?
Kartımın borcunu kapatmama rağmen kullanılabilir limitim toplam limitten eksik çıkıyor.Borcumun bitmediği anlamına mı geliyor ? Örnek: 23 bin limitim var ama kullanilabilir limit 22800.
W
3 yıl
İntel Core 2 Quad Q8400 İşlemcimin Çalışma Frekansı Düştü Ne Yapmalıyım ?
İntel core 2 quad q8400 işlemcimin çalışma frekansı 2.66 ghz 2.67 ghz ..fakat görev yöneticisinde 1.97 ghz ile çalışıyor..termal macununu artix mx 4 ile ince bir tabaka halinde yeni yeniledim..daha iyi soğutma için intel in stok fanını söktüm ve dark freezer x90 fanını taktım ..eski haline nasıl döner işlemcim ? aida64 ile stres testini uyguladım sonuçlar :

< Resime gitmek için tıklayın >
W
3 yıl
d3500 kılavuz çizgileri ?
telefonda ızgarayı açmak kolay ama dslr da zor..bi türlü ayarlardan açamadım..bilen var mı ?
W
3 yıl
Dslr vs Aynasız
2200 tl bütçem var aklım karıstı..dslr mi alsam aynasız mı bilemedim ? aynasızın avantajları ne ?
W
4 yıl
silinsin.
silinsin
W
4 yıl
Forumdaki karı kız konularını açanlar ..
hormonlarınız olmasa bi kıza ilgi duymazsınız..masturbasyon yaptıktan sonra kızların çekici gelmemesinin nedeni de budur..enerjiyi atmışsındır..spermler salgılanmaya devam ettikçe bir miligramı bile kızlara istek duymana sebeptir..her şey testosteron etrafında dönüyor..kızla sohbet etmeye çalışmalar,kendini gösterme çabaları,bakışma vs..aynı şey kızlar içinde geçerli..demem o ki kızları bu forumda ulaşılmaz gibi gösteriyorsunuz..yapmayın..
W
5 yıl
Lumia 1020 Usb ile telefon içeriğini göremiyorum ..!
Arkadaşlar pc ye usb kablosu ile telefonu bağlıyorum fakat telefon sadece şarj oluyor içerik görüntüleyemiyorum..başka bi usb kablosu ile de denedim ama sonuç alamadım..1020 nin orjinal kablosu elimde yok..ayarlardan usb ile ilgili olan bölümü göremedim..telefonu ingilizce kullanıyorum bu arada..
W
5 yıl
Klavye ve mouse çalışmıyor yardım lütfen!!!
Arkadaşlar yanlışlıkla mouse ve klavye driverlerini aygıt yoneticisinden kaldırdım ve şu an mouse ve klavye çalışmıyor..pc yi yeniden başlattım,usb yerlerini değiştirdim,pc yi kapatıp açtım ama fare imleci yok ve klavye de çalışmıyor..windows 8.1 kullanıcısıyım..napabilirim yardım lütfen
W
5 yıl
Modern Combat 5 Please wait while content is downloading sorunu..
Arkadaşlara oyunu mağazadan indirdim ve yüklendikten sonra açtım oyunu please wait while content is downloading... yazısında kalıyor ama indirme yapmıyor..güvenlik duvarında uygulamanın izni var ..windows 8.1 kullanıyorum ..sorun ne ? nasıl çözebilirim
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.