K

Binbaşı
23 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
K
4 yıl
Otobüs koltuğuyum, seferlerde sürekli terslik çıkıyor, dertliyim.
2015 model setra otobüsün koltuğuyum.
Trakyadan anadoluya sefer yapıyoruz geçen gün,
Bir beyfendi oturdu, efendi efendi gidiyor.
Ön tarafa da bir şahıs oturdu, benim çok yakın arkadaşımdır koltuk da, osurttura osurttura gidiyor koltuk bezdi artık konuşamıyoruz bile. Bi de öndeki koltuğu yatırmaz mı? Benim abi kızdı tabi bi tartışma çıktı ufaktan. Öndeki arkadaş kurtulacak derken tak, benim abiyi aldılar başka yere otur dediler. Nedir bu bizim çektiğimiz, tüm otobüs koltukları olarak dertliyiz.
K
4 yıl
A180d FL Park Assist Yardım
Merhabalar, genelde bu tarz şeyler çevremde bana sorulur. Biraz utandım kendimden :)
Neyse, A180d FL urban paket bir araç aldım.
Led, sunroof, keyless start gibi özellikler var. Şasi nodan özelliklerini sorguladığımda park assist geliyor, yani kendi kendine park etme olduğunu tahmin ediyorum.
Ancak aracın menülerinde bulamadım. Kullanan bilen varsa bi yeşillendirebilirseniz sevinirim.
Sevgiler, saygılar.
< Resime gitmek için tıklayın >
K
4 yıl
iPhone 7 Plus arayınca ulaşılamama problemi
Merhabalar, iPhone 7 plus telefon var. Ancak aranıldığım zaman bazen ulaşılamıyorum. 10 aramanın 6 sında ulaşılamıyorum.
Temiz bir restore mu çekeyim, yazılımsal mıdır?
Yoksa kronik bir sorun mudur? Garantiye mi vereyim?
Başına gelmiş olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler, iyi forumlar.
K
6 yıl
Jailbreak sonrası sıkıntılar
İphone 6 ya jailbreak yapmıştım, (8.3) daha sonrasında çok fazla tweak çılgınlığı yaptığımdan telefonu arındırmak istedim. iLexrat mantıklı olur dedim, sadece cydia ve tweak leri temizleyen seçeneğe bastım. 2 haftadır hiç bir sıkıntı yoktu fakat şimdi ekran parlaklığını sonuna kadar açsamda hala yarım gibi çok ışık vermiyor. Klavyede yazarken şu an bile bir harfe bastığımda takılı kalıyor o harf, başka bir harfe basana kadar elrandan gitmiyor. Klavye bi acayip oldu. Screen shot ta gözükmüyor normal olarak. Telefonu yan çevirdiğimde bi kısım parlak olarak gözüküyor yani normalde olması gereken gibi. iOS 9 a geçmeden nasıl bu sorunları çözebilirim?

İyi forumlar.
K
7 yıl
Van araç hakkında yardım
Biz geçen hafta Fiesta V van aldık. Bu aracın arkası kapalı ve ruhsatta kamyonet olarak geçiyor. Herkes bu aracı kullanmak için K belgesi gerekir diyor, kullananlarda da src belgesi olacakmış galiba. Bu aracı kullansak polis bağlar mı? Yada otomobile çevirebilirmiyiz, koltukları işletebilirmiyiz? Cam açtırabilirmiyiz? Bu aracı k belgesi olmadan nasıl kullanabiliriz? Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.
K
7 yıl
Bisiklet tekerleğinden telefon şarj etmek.
Ben bisikletin tekerleğinden telefonu şarj etmek istiyorum. Dinamo ile bir pile elektriği göndersem, o pildende düzenli bir akımla telefonu şarj edebilirmiyim? güç buna yeter mi? Hangi elemanları kullanmam gerekir?
K
7 yıl
iPhone 6 üst üste gelen sorunlar...
İyi akşamlar. Telefonumun şarjı bitti, şarja taktım ve cihaz %77 de iken çektim. Cihazı elime aldım ve wi-fi ın çalışmadığını gördüm (soluk gri renk). Menüye döndüm uygulamaların bazıları açılmıyor. Wapp, ibooks, mail, google search aklıma gelenler. Telefon, mesaj uygulaması çalışıyordu. O sırada çağrı geldi ve titredi telefon fakat ses gelmedi - telefon seslide idi - çağrıyı açtım fakat titreme durmadı ve karşıdaki kişiyle konuşamadım. Ne yapmam lazım ilk defa böyle komplike bir sorunla karşılaştım. Şu an restore etmek için 8.1.2 yi indiriyorum sizce olur mu? Bi anda oldu sorun anlamadım ki.

Cihaz JB lidir fakat tweak yüklü değildir içinde.

Yardım edenler için şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar.
K
7 yıl
Fluence Touch daki jantlar kapak mı?
Bu aracti jantlar kapak mi? Incelerken celik jant gibi duruyor fakat janti ic kisimlari siyah sanki? Meraklandim bende tabi ister istemez.

Iyi aksamlar.
< Resime gitmek için tıklayın >
K
7 yıl
iPhone 6 ya geçmelimiyim?(LG G2)
Biliyorum milyarinci konu oldu ama objektif yorumlarmısınız. Daha once 4s kullaniyordum sorunlar ve eskimesi nedeniyle sattim ve g2 aldim. Sizce 6 ya gecmelimiyim? + - olarak yazarsaniz'memnun olurum. Iyi forumlar.
K
7 yıl
G3 Romu için quickcircle kılıf? (G2 içerir)
G3 romu kullanıyorum fakat eski quickwindow u kapatınca saati tam göremiyorum ve altı tane dairedeki uygulmaları tam göremiyorum. G3 romu için kılıf varmıdır? Düz bi kılıf alıp kessem düzgün kesemem diye korkuyorum ve nasıl keseceğim. Beni aydınlatır mısınız?

İyi forumlar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.