D

Yüzbaşı
31 Aralık 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
15 yıl
format atma sureniz nedir?
dun yeni makineme format atmak istedim ve sistem kurulumu 36dk kaldı yazan yer baya hızlı ilerledigini gordum eskiden win98 kurarkende yine yeni bi pc toplamısdım ve baya hızlı kurulumu gerceklestiriyordu xpdede aynısı olunca sasırdım

uzun lafın kısası:
makinenizin format atdıktan sonra sistem dosyalarını kopyalamasıyla beraber sure olcumunu baslatın ve sistem masaustunu gorunce olcumu sonlandırın bakalım kac dk cıkacak sonuclar.
D
15 yıl
hangi kız
secim sizin
D
15 yıl
fıkra
kızın bir tanesi evlenecekmiş. annesi ilk gece mor geceliğini giymesini istemiş,kızda ısrarla pembeyi giymek istiyomuş. kız tam çeyizini hazırlamış, evden çıkacak iken annesi kızın çantasından ütülenmiş pembe geceliği çıkarıp mor geceliği buruşturup koymuş.
D
15 yıl
fıkra
Hirsizin biri herhangi bir evin catisina cikmis ve bir anten kablosunu kesmis. Evin reisi de tam tv'ye dalmisken yayin kesilince televizyonunu kurcalamis ama "bozuldu heralde" diyerek yatmis. Ertesi gün adam ise gittikten sonra hirsizlardan biri kapiyi calip adamin karisina :
Yenge, abi gönderdi beni sizin televizyon bozukmus heralde. Alin da bir bakin dedi" demis. Saf kadin da televizyonu vermis. Aksam adam eve gelip de televizyonu görememis ve karisindan olayi öğrenince dumura uğramis tabi.Hemen o hafta sonu balkonda keyif yaparlarken bizim hirsiz asağidan islik cala cala onlara bakarak gecerken, kadin hirsizi tanimis ve

-"Bak bey! televizyonu calan adam iste buydu!!"demis. Adam bunu duyunca pijamalarla adami kovalamaya baslamis.5 dakika sonra diğer hirsiz adamin evine gelip, karisina
Yenge,ben polisim abi hirsizi yakaladi simdi karakoldalar pantolonuyla, cüzdanini istiyor" demis ve kadin da vermis tabiki normal olarak. Adam hirsizi uzun bir süre kovaladiktan sonra kan ter icinde eve dönmüs..

Yenge den uzun bi süre haber alınamamıştır
D
15 yıl
EN EKONOMİK ARABA HANGİSİ?
herkes marka model ş.içi ve şehir dışı ortalama aldığı değerleri yazssın (min degeri vermeyin 90km sabit hız icin sehir dısı ortalama ve sehir ici trafik ortalamalarınız)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.