R

Yarbay
08 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
76 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
R
7 sa. önce
Telefonun İnternetini Anlaşılmadan Bilgisayarda Kullanma
İyi günler. Vodafone de sınırsız internetim var ama hotspot için 15Gb sınırı varmış. Kota dolduğu için bilgisayardan internete giremiyorum. Telefondan interneti anlaşılmadan paylaşıp, telefondan kullanıyormuş gibi bilgisayardan kullanmak için bir yöntem varmıdır?
R
geçen yıl
Faturayı Akraba Üstüne Kestirmek Sıkıntı Olurmu?
Yeni pc aldım ama evde kardeşim var ve ona gidecek önce. Geldiğinde ilk işlemleri o yapacak sonra bana gönderecek. Bende ilk geldiğinde sıkıntılı çıkarsa o ilgilenecek diye faturayı onun adına kestirdim. Bu bana ileride sorun çıkarır mı?
R
geçen yıl
Taahhütüm Bitiyor Ne Yapmalıyım?
Ayın 19 unda taahhütüm bitiyor
< Resime gitmek için tıklayın >
Bana bu şekilde mesaj geldi ama ben faturasız bir tarifeye geçeceğim. Ne yapmalıyım? 19 unda bu parayı çekermi veya taahhütüm yenilenir mi?
R
geçen yıl
Aradaki Farka Değermi?
Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar. Oyun ve günlük kullanım için laptop alacağım ama ekran kartına karar veremedim. Kafamda 1650ti veya rtx2060 var. 1650ti lı model 8.099Tl, 2060 lı model 10.299 TL. Maddiyat olarak ikisinide alabilecek güçteyim ama laptop için, çok da oyun oynamayan biri olarak aradaki farkı vermeye gerek varmı? Hangisini almak daha mantıklı sizce? Donanım sektörü de sürekli gelişiyor biliyorsunuz zaten. Ne düşünüyorsunuz? 1650ti beni kaç yıl idare eder, ileride 2060 ı arar mıyım?
R
2 yıl
Ders ve oyun için laptop tavsiyesi
Ders için kullanılacak ama oyun da oynatacak bir laptop bakıyorum. Şarjı da çok kötü olmayan birşey olması çok iyi olur. Kendime bütçe sınırı koymadım, oyuncu bilgisayarları 8.000 gibi satılıyor biliyorum ama sanırım onlarında pil performansı çok iyi değil. Ders için kullanılacağındam çok sesli de olmaması lazım. Çok şey istiyorum ama varmı böyle bir makine?
R
2 yıl
Fatura Ödemeyen Kiracıya Ne Yapılabilir?
Herkese merhaba arkadaşlar. Bizim bir kiracımız var kira kontratımız var ve elektrik hariç bütün abonelikler adamın üzerine ama elektrik aboneliği adama verilmemiş. Kiracı faturaları ödemediği için 3 yılda 6 tane icra davası açılmış ve biz yeni öğrendik. Biz bu borcu adama nasıl ödetebiliriz? Ne yapılabilir bu konuda?
R
3 yıl
Kara Hasatmı ,şimşek mi daha çok hasar vuruyor?
Oyunun orta ve ileri kısımları için kara hasatmı yoksa şimşek mi daha çok hasar veriyor. Erken oyunda şimşek daha iyi ama orta oyunda hangisi daha çok hasar veriyor çözemedim.
R
3 yıl
Sağlık Raporu Alırken Ara Vermek
Sağlık raporu alacağım. Raporu alırken doktorların bir kısmını gezsem, kalanları da 2 gün sonra dolaşsam sıkıntı olur mu? Hepsini arka arkaya mı gezmem gerek? Var mı bunun bir kuralı?
R
3 yıl
Otomatik Şebeke Değiştirecek Uygulama .
Telefona arama geldiğinde veya ben aradığımda şebekeyi otomatik olarak 2g ye alacak bir uygulama var mıdır?
R
3 yıl
Bildirimleri görüp yanıtlayabileceğim uygulama arıyorum...
Herkese merhaba arkadaşlar. Günümüzde çoğu telefonda bildirim paneli üzerinden mesajları cevaplama vb. çoğu şeyi yapabiliyoruz. Ama benim telefonda o yok. En azından Wp den gelen mesajları uygulamayı açmadan görüp yanıtlayabileceğim, Facebook messenger gibi bir uygulama var mı? Nbuble uygulamasını buldum ama pek işlevsel gelmedi bana.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.