G

Yüzbaşı
19 Temmuz 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme (?)
45 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
G
10 yıl
307meşhur kronik hata 3 yıl sonra benıde buldu yardım lütfen ustalar
ustalar merhabalar bende 2004 1.4 dızel var 3 yıldır sorunsuz kullanıyordum bakımlarını yaptırarak fakat 1 haftadır antıpopılatıon hatası verıp motoru kapatıyordu arac hareket halındeyken aynı ustaya goturdum alt musur degıscek dendı 180 tl degıstı sonra gene aynı arızayı yaptı bu seferde ust musur dedı onuda degıstırdı 200 tl ıscılık te 100 tl cıvarı polen mazot yagı fıltre vsvs balata bakımı vsvs degıstı700 tl yı buldu yaklasık bır gun gecmeden bugun arabayı eve getırırken gene aynı arızayı yaptı ınternetten okuduguma göre elektırık arızası olabılır yazıyor motora gıden 100 150 kabloda şasi ki ustada oyle dedı yarın gıdıcek tekrardan ve sence bız kazıklandıkmı ne dersıniz ustalar bu konuda izmırden yazıyorum
G
12 yıl
TRT DE YAYINLANAN BIR ZAHMET PROGRAMI HAKKINDA
ARKADAŞLAR AZ ONCE KANAL D DE ARKA SOKAKLAR ADLI DIZIDE BIR ZAHMET PROOGRAMINDA YAYINLANAN BIR BIR BOLUMUNDE KI ADAMI DIZIDE GORDUM DEMEKKI KULLANILAN INSANLAR DEDIKLERI GIBI KAST AJANSLARINDANMIS KURMACAYMIS BERBER ROLUNDEYDI ADAM
LINKTEKI SAKA YAPILAN ADAM...


http://www.youtube.com/watch?v=GpdPCen8GY8&feature=related
G
12 yıl
japonların tanısma sıtesınden bır manyaklık abıdesı daha :))
sıtede tanısmak ıcın mutlaka bu sekılde foto ıstenıyor galıba:))

buyrun

< Resime gitmek için tıklayın >
G
12 yıl
sılınsın
........
G
13 yıl
maymunlar alemı deyıp gecmeyın belkı cok duygulanacaksınız
G
13 yıl
siliniz....
....
G
13 yıl
SON 1 AYDA BAŞIMA GELENLERE BAKIN
fake diyenlere selam olsun SİLİNDİİİİ
G
13 yıl
RAHMETLE ANIYORUM AVNİ ANIL
İZMİR -AA- Ünlü Türk Sanat Müziği bestekarı ve Devlet Sanatçısı Avni Anıl, solunum yetmezliğine yol açan kronik bir akciğer hastalığı olan akciğer amfizemi nedeniyle vefat etti.
Uzun yıllardır İzmir'de yaşayan bestekar Anıl'ın büyü k kızı Eser Tunal, babasının akciğer amfizemi hastalığı nedeniyle tedavi gördüğünü, solunum yetmezliği çektiği zamanlarda hastanede müdahale edildiğini söyledi.
Tunal, "rahatsızlığını son dönemde iki gün hastane, bir gün evde serum takarak kontrol altında tutuyorduk, ama son 3 gündür yemek yemeği de reddediyor, 'canım istemiyor, içim almıyor' diyordu. Sabaha karşı saat 08.00'de vefat etti" dedi.
Babasının geçen 23 Nisanda tam olarak 80 yaşını doldurduğunu anlatan Tunal, "Amfizem dışında belirgin bir rahatsızlığı yoktu. Defin için Ankara'da olan kızkardeşimiz Alev Anıl Işıkçı'nın İzmir'e gelmesini bekliyoruz. Annem Mine Anıl ve erkek kardeşim Ezgi Anıl ile dostlarımız herkes çok üzgün. Türkiye'nin başı sağ olsun" dedi.
Besteran, pazartesi günü Alsancak Hocazade Camii'nde kılınacak ikindi namazının ardından toprağa verilecek.

KİMDİR?
İstanbul'da 23 Nisan 1928 yılında doğan Anıl, Selimiye'deki Ondokuzuncu İlkokulu bitirdi, Paşakapısı Ortaokulu ve Haydarpaşa Lisesinde okudu, askerlik sonrası Polis Enstitüsüne girdi. Anıl, 1955 yılında polislikten ayrıldı ve gazeteciliğe başladı, Akşam gazetesinin sanat sayfasını 3 yıl yönetti. İstanbul Radyosunun haber servisinde 1955-1967 yılları arasında çalışan Anıl, 1967 yılında "Anıl Yayın Ajansı"nı kurdu, Dünya gazetesinin sanat sayfasını yöneten Anıl, "Musiki ve Nota" adlı dergiyi çıkardı. Anıl, "Musiki Sözlüğü" adı altında dört ciltlik eserinde musiki tarihi için önemli hatıralar yayımladı. Anıl'a 1988 yılında Devlet Sanatçısı unvanı verildi.
Çok sayıda sevilen şarkıya imza atan Anıl'ın, "Mihrabım", "Bu Akşam Bütün Meyhanelerini Dolaştım İstanbul'un" "Bir Ateşim Yanarım, Külüm Yok, Dumanım Yok", "Kader Kime Şikayet Edeyim Seni Bilemem", "Ş arkılar Yazdım Sana" gibi bestelerini yaptığı sevilen şarkıları vardı.
120'yi aşkın eseri bulunduğu bildirilen Avni Anıl evli, iki kız ve bir erkek çocuk babasıydı.


KÜÇÜK BİR ANIMDA VARDI KENDISIYLE İZMİRDE BIR GUN ISTEN EVE GELIRKEN BELEDIYE OTOBUSUNDE YANYANA OTURUYORDUK AVNİ ANIL LA SOHPET ETME FIRSATINI BULMUSTUM KENDISI COK EFENDI VEDE DEGERLI BIR BESTE KARDI ALLAH RAHMET EYLESIN

G
13 yıl
SİLİNİZ
.....
G
13 yıl
aslana bak!!!!
sahabinin büyüttüğü aslan sahibinden afrikada 1 sene ayrı yaşadı bakalım sahibini tanıcakmı?http://video.eksenim.mynet.com/benaw0685/aslana_bak/103867/alıntı
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.