H

Binbaşı
27 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
75 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
H
geçen yıl
Zowie EC1 ve EC1-B Arasındaki Fark Nedir?
Merhaba zowie ec1 ve ec1-b arasındaki fark nedir sadece skatezleri mi farklı ec1 de daha büyük skatezler var
H
geçen yıl
Metro Exodus Sürekli Crash Veriyor
Merhaba Metro Exodus oynarken oyun bir anda donuyor görev yöneticisindende kapatamıyorum bilgisayarı resetlemem gerekiyor. Sadece metro oynarken oluyor sıcaklıklar vs. herşey normal sizce neden oluyor olabilir? Sürücülerim güncel rtx vb kapatmam etki gösterir mi?
H
geçen yıl
2. Monitör Bağlamak Hakkında
Merhaba 2. Monitör bağladım görüntüde alıyorum ancak ana monitörde oyundayken yan monitörden chrome vs. açtığımda 2. Monitörde açılması lazımken ana ekrandaki oyunu alta alıp o ekranda uygulamayı açıyor. Ben oyun aşağıya inmeden direk diğer ekranda tarayıcı açılsın istiyorum. Ne yapmam lazım?
H
geçen yıl
Civilization 6 Yardım
Merhaba oyunda önemli kişi oluştuyorum önemli yapı oluşturmak istediğimde resimdeki uyarı çıkıyor çeviriyide o kadar kötü yapmışlarki hiçbirşey anlamadım yapıtı oluşturmak için hangi şartları sağlamam lazım?
< Resime gitmek için tıklayın >
H
geçen yıl
Windows 10 Program Simgeleri Görünmüyor
Merhaba bazı programların ikonları görünmüyor internette yazan birkaç şeyi denedim (Windows gezgincisini kapatıp açmak cmd'ye scannow yazmak vs.) ancak sorunum düzelmedi. Yardımlarınızı bekliyorum.

< Resime gitmek için tıklayın >
H
geçen yıl
12 cm Siyah Kasa Egsoz Fanı Tavsiye
Merhaba hızının ayarlanabilir olması, siyah olması ve iyi hava üflemesi yeterli. Fiyat önemli değil tavsiyelerinizi bekliyorum. Kasanın arka kısmına takıcam egsoz fan olarak.
H
geçen yıl
Ryzen 3600 Undervolt Nasıl Yapılır?
Merhaba sistemi yeni kurdum oyun oynarken işlemci ara ara 90 dereceleri görüyor Antalyada oturduğum için havalar sıcak işlemcide bu sıcaklıklar normal mi? Core performance boostu kapattım 15-20 derece farketti ancak 3.6 Ghz’i geçmiyor. Undervolt yapsam sıcaklık sorunum çözülür mü? Daha önce hiç yapmadım msi anakartta nasıl yapılacağını detaylıca açıklar mısınız? İşlemci ryzen 5 3600 bu arada
H
geçen yıl
Kasa Fanlarını Kontrol Edemiyorum
Merhaba biostan baktığımda system fan kısmında 3 fandada 0 rpm yazıyor neden böyle olabilir? Fanlardan gelen 3 pinli kabloyu anakarttaki 4 pinli sys fan yerine taktım 1 pin açıkta kaldı. Montajı dün yaptım fanlar hep son hızda çalışıyor

< Resime gitmek için tıklayın >
H
geçen yıl
Kasa Ön USB 3.0 Girişleri Çalışmıyor
merhaba bugün sistemin montajını yaptım kasadan gelen usb kablosunu anakarttaki usb 3.0 yerine taktım ancak kasanın ön tarafındaki usb 3.0 lar çalışmıyor arka tarafa taktığımda ise usb okunuyor. Sorunun sebebi ne olabilir?
H
geçen yıl
Rog Strix Led Işığı Hakkında
Merhaba asus rog strixlerin şu geforce rtx yazan yerinde ışık yanması gerekiyor mu yoksa orası ışıksız mı? Diğer kısımlarda yanıyor orada yanmıyor

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.