J

Yüzbaşı
26 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
26 üye
Görüntülenme (?)
97 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
J
7 ay
Bilgisayarı her açtığımda internet yok hatası
Merhaba arkadaşlar. Anakartım MSI Z97 Gaming 5. 3 ay öncesine kadar böyle bir sorun yoktu. Fakat nedense son 3 aydır bilgisayarı ne zaman başlatsam internet olmadan başlıyor. 2 dk sonra falan internet geliyor. Ethernet kablosu ile kullanıyorum. Hatta kabloyu bile değiştirdim tekrardan zahmete girip 20 metre kabloyu kanallardan dolaştırıp getirdim. Çözüm bulamadım. Format ta attım hala aynı. Bilgisayar uyku moduna da geçse, kapanıp açılsa da internet gidiyor. 2-3 dk sonra kendiliğinden geliyor. Sorun nerdedir acaba? Driverdan olduğunu sanmıyorum çünkü 6 ayda bir format atan bir insanım ve driverleri bir süre sonra güncellemeyi unutmama rağmen böyle bir sorun olmuyordu.
J
11 ay
.
..
J
geçen yıl
Cevapladığım konulardaki mesajlarımı görmek?
İyi geceler herkese. Cevaplanan sekmesinde, cevapladığım konuya tıklayınca konunun ilk sayfasına gidiyor. Eskiden böyle değildi. Var mı direk kendi mesajıma gitmenin bir yolu?
J
geçen yıl
Samsung LC24FG73FQMXUF ses sorunu
Merhaba arkadaşlar. Monitörü 18 nisanda hepsiburada dan sipariş ettim. 2 gün önce elime ulaştı. Ancak bir şey fark ettim. Monitörün sağ arka tarafindan garip bir ses geliyor. Güç kablosunun olduğu kısımdan ama ekranin içinden. Bu normal midir? Ayrica sağ taraftaki çerçeve biraz ısınıyor. Diğer kısımlar normal.
J
geçen yıl
Hepsiburada-Samsung ürün hk.
Merhaba arkadaşlar. Bu monitöre uzun süredir bakıyorum. Itopya'da fiyatı çok uçuktu. Ben de 18 Nisan tarihinde hepsiburada'dan Samsung Türkiye satıcısından sipariş verdim. Ancak ben sipariş verdikten 1 gün sonra stoklardan kaldırıldı ürün. Ve fiyatı diğer sitelerde de aşırı uçtu. 3 gündür de kargoya vermiyorlar. Sizce bunlar işi yokuşa sürüp siparişi iptal ederler mi? Ya da bozuk, hatalı ürün gönderirler mi sırf fiyat uçtuğu için? İade edilmiş ürünlerden falan bahsediyorum. Bir ürün 3 günde kargoya verilmez mi arkadaş ya.< Resime gitmek için tıklayın >

Bu arada bu gece 3 gibi fatura göndermiş samsung mailime.
J
geçen yıl
Hepsiburada, bu normal mi?
Merhaba arkadaşlar. 26.02.2020 tarihinde Hepsiburada'dan bir firmadan Asus Notebook aldım. Ürünü 27.02.2020 tarihinde de teslim aldım. Ürünün kutusunu açarken video çektim bir sıkıntı falan olursa elimde kanıt bulunsun diye. Bir sorun gözükmüyordu. Yalnız bugün aklıma geldi. Garanti bilgisini sorgulattığımda ürünün garantisinin 06.01.2020 tarihinde başladığını gördüm. Bu laptop acaba daha önce iade mi edilmiş demek oluyor bu?

Fotoğraf da koyayım.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

Ayrıca hoparlörlerde bir ses dengesizliği var gibime geldi. Sol taraftaki hoparlörden daha çok ses geliyor. Şimdi iade etmeye kalksam servise ver falan diyecekler. Ben ne yapayım?
J
geçen yıl
Deprem
Hisseden var mı baya sallandık
J
geçen yıl
Umumi tuvaletlerde birisi varken idrara çıkamıyorum
Merhabalar. Sorunum uzun yıllardır olan bir sorun. Başkaları da muzdarip mi merak ettim. Mesela katiyen pisuvara işeyemem. Tabi tuvalet bomboş değilse. Yani tuvalette bir kişi bile varsa yakınımda veya uzakta yapamıyorum. Kabine girmek zorunda kalıyorum. Veya kabine girince dışarıda birileri konuşuyorsa yine yapamıyorum. Neden olduğunu anlamadım hiç. Ama mesela kabinin dışındakiler arkadaşımsa vs. sorun olmuyor. Neden böyle oluyor bilen var mı?
J
geçen yıl
Deprem
İyi salladı
J
geçen yıl
Superonline Kendi Modemimi Nasıl Kullanırım?
Merhaba arkadaşlar. Wan şifremi biliyorum. Fakat MAC klonlamak gerekli mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.