1

Yüzbaşı
26 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
51 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
1
2 yıl
ps4 kolu hakkında (YIPRANMA)
4 yıldan bu yana ps4 ün yanında verdiği kolu dönüşümlü olarak sonradan edindiğim yine orjinal ps4 kolu ile birlikte kullanmaktayım. öyle hergün oynayan biri değilim ancak gün aşırı 1-2 saat kadar açıyorum. bu süre zarfında ps4ün yanında verdiği kol halen çalışır durumda yalnızca jostciklerinde soyulma oldu. ancak diğer aldığım kol ileri geri joystiği zaman zaman algılamıyor. yani kullanılamaz duruma geldi. her ikisinde de şarj sorunum olmadı.
sizlerin ps4 kollarındaki yıpranması ne durumda?

not: yeni kol sipariş ettim trendyolda 323 tl. ve de indirime girmiş. ne ara bu kadar arttı hayret ettim.
1
3 yıl
Kedisi olan, kedi sahipleri..
3 yıl önce karar vermiştim. 3 aylık bir yavru kedicik evime neşe getirdi. Adeta ev arkadaşım hatta ev onun da ben yanında yaşıyormuşum gibi aramızda gizli anlaşma var. sabahları kalktığımda ayak ucuma kıvrılmış kocaman gözleri ile bakar oluyor, akşam eve gelince kapının önünde bekliyor, hangi odaya gitsem benimle, tuvalette bile rahat yok dikiz yapıyor şerefsiz :)
her kedi böyle midir bilmiyorum bendeki Siyam cinsi. günün yüzde doksanını uykuda geçiriyor, güneşleniyor ve güneşten aldığı enerjiyi yansıtıyor.
bir hayvan sahiplenmek ve onunla yaşamak güzel bir duygu. herkese tavsiye ederim. imkanı olmayanlara sokak hayvanlarına şefkat göstermelerini, bu duygudan tatmalarını isterim.
1
3 yıl
PS4'ü pojeksiyon cihazına bağlama
projeksiyon cihazına bağlayarak duvara yansıtıp büyük ekranda oyun oynayan var mı?
ne kadar verimli oluyor?
piyasada çok farklı cihazlar var, 1080p çözünürlük sunan 60 dolar civarı cihazlar mevcut bunlar büyük ekran tvlere iyi bir alternatif olabilir diye düşünüyorum. keskinlik, görüntü kalitesi ne kadar tatmin eder?
1
3 yıl
Auris aracıma teyp taktırmak istiyorum
Toyota auris 2009 model aracım var. Cdleri düzgün okumuyor. MP3 ve bloototh da yok. Teyp taktırmak istiyorum. Eski sistemi çıkarıp,söküp kesiyorlar mı, yoksa monteli şekilde mi çıkarılıyor? Hiçbir bilgim yok bu konuda.
Tavsiyeniz olursa çok sevinirim.
Aradığım özellikler, MP3 desteklesin ve blooth ile bağlantısı olsun. Cep telefonu ile bağlantı yapabilsin.

Şimdiden teşekkürler.
1
3 yıl
iskenderun'da yaşayan ,bilen var mı?
nasıl bir yer?kiralar, olanaklar,sosyal ortam vs.. hakkında bilgisi olan?
1
4 yıl
Uygun fiyatlı, kaliteli kot pantolon tavsiye
Tavsiye verebilecek yakın zamanda alışveriş yapmış arkadaşlar fiyatları da yazarsa yardımcı olur.
1
4 yıl
İstanbul'da ikamet edenlere bir sorum olacak
Çağlayan adliyesine yakın bir binada kiralık ev bakıyorum. İstanbul'u hiç bilmiyorum. Fiyatlar çok değişkenlik gösteriyor. Buraya yakın Hürriyet mahallesi, Çağlayan mahallesi var sanırım. Oralarda oturan varsa çevresi nasıldır?
1
4 yıl
sonos benzeri ürün var mıdır? Alternatif uygun fiyatlı
Arkadaşımda ilk defa gördüm ve çok hoşuma gitti. Sonos hoperlaörü evin holüne takmış, sabah alarm olarak veya akşam yemeğinde devamlı çalıyor. Akıllı telefonundan da playlistten çalıyor. Bluetooth vs gerek yok..
fiyatlara baktım, boyuna göre pek pahalı buldum. Yani bunun alternatifi var mıdır?
1
4 yıl
Banu Berberoğlu
bu hanım kızımız twitterda bir anda vidoesu paylaşılmaya başlanınca popüler oldu. youtube kanalının da süratle abonesi yükseldi.
ilginç ola ben de merak edip kanalına girince aslında bomboş içerikler olmasına rağmen hipnotize olmuş gibi izlemeye başladım. yani bir çeşit slime videoları etkisi gösterdi. tostçu erol'un ilk popülaritesini yakaladığı dönemdeki saflığı ve mütevaziliği gibi -artık ondan eser yok bu ayrı konu..-
ilk tespitim bu kızın kendi halinde mütevazi hayatını paylaşması böyle bir etki yaratıyor. diğer youtuberlar; wannabe dedikleri sonradan görme, olmak istenilen özenilen hayatı göz önüne serme peşindeyken bu hanım kızımız olduğu gibi telefonundan video çekiyor ve yüklüyor.
1
4 yıl
İstanbul'da asgari ücret alan bekar biri nasıl geçiniyor?
Merhaba arkadaşlar, kişisel nedenlerden dolayı İstanbul'a yerleşme kararı aldım. Memurum ve aylık gelirim 3500tl civarı. Tayinimi İstanbul iline isteyeceğim ancak gözüm de korkmuyor değil. Malum hayat son derece pahalı. Kirası, yolu, suyu vs.. ben tüm bu hayat pahalılığını ve zorlu şartları göze alarak kararımı verdim. Merak ettiğim ise asgari ücret alan biri İstanbul'da nasıl geçiniyor ne yiyor ne içiyor vs..?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.