Y

Yarbay
24 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
221 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
Y
5 ay
By Express kargo mağdur ediyor
Ayin 5.de GG dan happycenter adlı saticıdan arayüz fırça seti aldım diş teli için, By Express diye bir kargoya verdiler, 10 gün olmasına rağmen kargoyu getirmiyorlar, şikayet varda tonlarca şikayet dolu, aman dikkat edin bu ismi görünce kaçın,
Ankara içi kargo teslimi bu kadar zor olmamalı.
Y
8 ay
S20 fe snapdragon batarya sorunu
2 haftalık telefon aod kapalı olduğu halde gece 12 den sabah 7 ye ortalama yüzde 5 şarj düşüyor ben yatarken, bunun sebebi nedir acaba yatarken tüm birde uçak moduna alıyorum.

< Resime gitmek için tıklayın >
Y
9 ay
Hepsiburada, Eskiyi Getir Yeniyi Götür Rezilliği
-28.09.2021 tarihinden 2 tane telefonum P Smart 2018 Ve Xiaomi telefonum teslim edildi
-2 sinden farklı bahanelerle 600 tl civarı para kırıldı acil telefon lazım diye kabul ettim.
-1 ekim tarihinde çekler hesaba tanımlandı diye mesaj geldi ama tanımlanmadı 1 hafta sonra tanımlandı , kampanya koşullarında birden fazla çek birleştirilebilir yazmasına kanıp alışverişe başlamak istedim.
-Alışveriş yapmaya çalışınca çekleri seçemedim sadece 1 tanesi seçiliyordu hemen wp den yazdım durumu söyledim kayıt olusturdular.
-Ardından aradım ve durumu soyledim 3 iş günü içinde birleşme olacağı söylendi.
-Ama gel görkü bu gün ayın 15i ve hala birleşmedi, her gün arıyorum wp den yazıyorum aciliyetinizii ilettik diyorlar ama hep yalan dolan.

-Eğer acil teelfon lazımsa uzak durun bu kampanyadan zaten verdiği teklifden çok para kısıyorlar ve çek tanımlama felan çok uzun sürüyor, verilen süre içinde tanımlamıyorlar.

neredeyse 3 haftadır telefonum yok , alacağım telefonda o gün ile bu gün arasında 300 tl zam geldi üstelik,

Ekşi de felan zaten birsürü şikayet varmış keske okusaydım, bu konuyu açıyorum belki 1 kişiyi bu hatayı yapmaktan kurtarırım diye .
Y
9 ay
Kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?
Marka model belirtip söylerseniz telefon alacaklarada rehber olur.
Huawei p smart 2019
Güç tasarrufu ile birlikte ortalama 7 saat veriyor, normal kullanımda 5 saat civarı.
< Resime gitmek için tıklayın >
Y
9 ay
41 metre yakınımda fiber var bende yok
sağımdan 41 m solumdan 70 metre yakınımda ki binada fiber olmasına rağmen, sitede oturduğum halde fiber internet desteği yok max 10 mbps geliyor , fiber gelmesi i.in hangi mecralara nasıl başvuru yapabilirim acaba?
Y
9 ay
adını hatırlamadığım film
merhaba bu filmin adını hatırlamadım yardımlara açığım

bir grup insan bir evde oturuyorlardı, adamın teki hikaye anlatıyordu geçmişte falan yaşamıştı galiba. biraz fantastiğe kayıyor film. birde filmin %95 evde adamın hikayeleleriyle geçiyordu.

buna benzer aklınızda ki filmleri yazarsanız sevinirim.
Y
10 ay
Fifa 21 Türkçe Nasıl Yapılır?
Altta ki resimden görüşüldüğü üzere ses kısmında Türkçe eklemişler ama oyuna girince spiker ingilizce konuşuyor, bunu Türkçe yapma imkanı varmı? Yazılar Türkçe.


< Resime gitmek için tıklayın >
Y
10 ay
PlayStation Plus fiyat tutarsızlığı
Resimde de anlaşılacağı üzere düşük fiyat gösterip yüksekten satıyor, sanal karttan alıyordum (25 TL limit açtım ) 1 kere denedim alamadım sonra fark ettim yüksek fiyattan sattığını,

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
Y
geçen yıl
Aşti'nin siyahilerle dolup taşması
Şu an astideyim ve çokça siyahi insan var , nereye gidiyorlarsa hiç bu kadar görmemiştim, insan kendini yurtdışında zannediyor.
Y
geçen yıl
Ankara'dan İstanbula ulaşımı için yardımcı olur musunuz?
Ankara'dan barbaros bul. beşiktaşa otobüsle gideceğim buraya ulaşım için 2 tane otogar var yakın galiba ,esenler ve Alibeyköy Otogarı, istanbulk kart falan almam gerekşyormus galiba, bunlarıda hesaba katınca oraya ulaşmak için hangisine gitmem mantıklı olur? İstanbul kartı nasıl alabilirim ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.