R

Yüzbaşı
21 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
62 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
R
5 yıl
Yurtdışındaki Cep telefonunuz ve imei kontrolü.
Merhaba arkadaşlar,pek sevgili ülkemizdeki çağ dışı yasaklar yüzünden Türk halkı ucuza kaliteli teknolojiden mahrum bırakılıyor.Ülkeye posta yolu ile cep telefonu girişi yasak prosedürleri biliyorum.Uzatmadan konuya gireyim araştırırken şöyle bir yazıya denk geldim.

"Ancak yurt dışından bizzat kendiniz almış olduğunuz telefonun yolcu beraberinde getirtilmesi konusunda bir problem bulunmamaktadır. Yolcu beraberinde getirilen cep telefonları sorunsuz şekilde giriş yapılır ancak en kısa sürede pasaport ile birlikte, vergileri ödenmek şartıyla IMEI kaydı yapılmalıdır.
Yurt dışında bırakmış oldunuz ve ülke içerisinde IMEI kaydı bulunan cihazlarınızı posta ve hızlı kargo yolu ile getirtebilirsiniz. Bunun için IMEI kaydının kontrolü sonrası cihazınız size teslime edilir."

Böyle bir şeyin mümkün olma olsılığı var mıdır ?
Benim bildiğim girişi yasak ama çıkışı da yasak.Mesela Almanyadaki akrabanıza son model telefon hediye edeceksiniz Ama yasala gereği gümrükten posta yolu ile çıkışı yasak diye biliyorum.
R
6 yıl
Lumia 830 Ekran gitti yardım?
Arkadaşlar merhaba yurtdışından Lumia 830 aldım (Bulgaristandan).Olayı kısaca anlatayim bana bir tavsiye verin.Cihazımı aldıktan sonra 15 gün sorunsuz kullandım,bir gün sandalyede otururken 30 yada 40 cm kadar bir yerden cebimden düştü beton zemine.Köşesi çok küçük zedelendi.Olaydan sonra telefon 3 gün sorunsuz çalıştı.Bir sabah saat 10 gibi yattım telefon normal çalışıyordu,bi ara kalktım saate bakmak için telefonun ekranında görüntü yok ama telefon çalışıyor.Şarja taktım,bir müddet sonra baktım aynı tepki var ekranda gram görüntü yok.20 dk sonra tekrar gittim bi bakayım ekran gelmiş her şey normal dedim herhalde kafayı yedi.Şarjda bırakıp işime baktım.Sonra yine aldım yine yok ve böyle kaldı.Nokia Software Updater
for Retail ile yeni yazılım yükledim yine görüntü gelmedi.Şimdi telefon Bulgaristanda yetkili servise gitmek için bekliyor.Sizce göndermeden önce Lumia Software Recovery Tool ile deneme yapayım mı?Önce denemek istedim fakat program kurulmadı.Bi fikir akıl verin arkadaşlar.Yazılımsal mı değil mi çözemedim.15 günlük telefonum öylece kaldı.
R
7 yıl
Ceza bana geldi.Yardım lütfen.
Arkadaşlar öncelikle merhaba.Ocak ayının 13'ünde yeni bir araç aldım.O gün satıcı ve ben araçları park ettik ben alacağım aracı satıcıda kendinin diğer aracını kullanıyordu.Saat 11 gibi park ettik notere gittik satışı 3 te yaptık.Gördük ki araçlar çekilmiş ikimizde park cezası ödedik araçları aldık.Araçlar 11:20 de çekilmiş,ben ilime döndüm ve 5 gün sonra falan plakayi değiştirdim.Geçen hafta ceza bana geldi eski plaka yazıyor.Ceza 11:20 de yazılıyor fakat tebligat bana geliyor.Galiba ertesi gün sisteme girdikleri için böyle oldu.Buna bi itiraz ya da başka bir işlem yapabilir miyiz arkadaşlar bilgisi olan var mı? Ceza 88 lira biraz uzun oldu kusura bakmayın.
R
7 yıl
Citröen C4 2011 Comfort Usb port bağlantısı hakkında.{SS Geldi}
Arkadaşlar bilindiği üzere comfort ve acraction modellerinde usb girişi yok aux ve çakmak girişi var.Araştırmalarım sonucu bir yöntem buldum sanırsam hemde orijinal comfort plus modelindeki gibi olacak.Müsait zamanda ss leri koyacağım fakat sizlerin de yardımı gerek.< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
R
9 yıl
LG 42LW4500+Logitech X-540+Playvision DTS Audio Dekoder Nasıl olur sizce lütfen birileri görüşlerini bildirebilir mi ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.