Y

Teğmen
16 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
185 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
Y
5 yıl
Bedava Cinemaximum Bileti
Bugün Cinemaximum'da geçerli bir adet biletimi kullanmak isteyen birine ücretsiz vermek istiyorum. Kullanmak isteyen PM atabilir.
Y
5 yıl
World Nakit Sanal ile her 25 TL ve üzeri alışverişe \n5 TL, toplam 25 TL indirim!
< Resime gitmek için tıklayın >

Kampanya Koşulları

• Kampanya 21 Ocak – 28 Şubat 2019 tarihleri arasında Yapı Kredi World Nakit Sanal kartlar ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

• Kampanya kapsamında aynı World Nakit Sanal kart ile yapılacak her 25 TL ve üzeri alışverişe 5 TL, toplam 25 TL indirim kazanılacaktır.

• Kampanya sadece internet alışverişlerinde geçerlidir, fatura ödemelerinde ve ön ödemeli kart yüklemelerinde geçerli değildir.

• Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan harcamalardan sadece ilki kampanyaya dahil olacaktır.

• Kazanılan indirimler 8 Mart 2019 tarihinde kampanyaya uygun işlem yapılan ve açık statülü World Nakit Sanal karta yüklenecektir.

• Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 25 TL indirim kazanabilir.

• İade veya iptal edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

• Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

ilgili web uzantısı
Y
6 yıl
Market Alışverişlerinizde 15 TL MaxiPuan!\n\n
Maximum Mobil’e özel, Maximum anlaşmalı marketlerden ve Maximum POS cihazlarından 22-24 Haziran 2018 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 150 TL ve üzeri 2. peşin alışverişinize 15 TL MaxiPuan!

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirmek için: maximum.com.tr/indir 
 
Unutmayın, 15 TL MaxiPuan sadece Maximum Mobil’den katılımlarda geçerlidir.
 
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)
 
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Toptan satış yapan marketler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, tekstil, mobilya, tekel ve alkollü içecek alışverişleri dahil değildir.
 
Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 29 Haziran 2018 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 10 Temmuz 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 15 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya Maximum anlaşmalı marketlerden ve Maximum POS cihazlarından farklı günde ve tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri peşin alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılınabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
Y
6 yıl
Paraf ile E-Ticaret Harcamalarınıza %10 indirim
< Resime gitmek için tıklayın >

E-Ticaret Kampanyası

20 -30 Nisan 2018 tarihleri arasında Paraf sanal işyerlerinden yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde %10 indirim verilecek olup kampanya boyunca bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan en fazla kazanabileceği indirim tutarı 50 TL dir.

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce ÖDÜL yazıp 3404 ‘e SMS gönderilmesi gerekmektedir. 

Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. 

Kampanya katılımı belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır. 

Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir

Kampanyaya Paraf ,Parafly , Parafree kartlar dahil olup ,Business kartlar ve Halkcardlar dahil değildir. 

ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri , düzenli ödeme talimatları , fatura ödemeleri  ve vergi ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
Y
7 yıl
Gittigidiyor\u0027da Garanti Pay\u0027e özel 100 TL\u0027ye 25 TL Bonus
Bugüne özel Gittigidiyor’da Süpermarket, Ev, Bahçe&Ofis kategorilerinden GarantiPay’le yapacağınız 100TL üzeri alışverişlerinizde 25TL bonus!

Kampanya Detayları:

8 Ağustos 2017 tarihinde GittiGidiyor’da tek seferde Süpermarket, Ev, Bahçe&Ofis kategorilerinden GarantiPay kullanarak yapacağınız 100TL üzeri harcamalarınızda 25TL bonus kazanma fırsatı sizi bekliyor.
Kampanyaya sms veya BonusFlaş ile katılım gerekmemektedir, ödemenin BonusFlaş içerisindeki GarantiPay ödeme sistemi ile tamamlanması gerekmektedir.
Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 25 TL Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
Kampanyaya Garanti Bonus Card, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar dahildir.
Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 15-25 Ağustos 2017 tarihleri arasında, bonus program üyesi işyerlerinde aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 26 Ağustos 2017 tarihinde geri alınacaktır.
Garanti Paracard ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
Kampanya; belirtilen kategoriler dışında yapılan harcamalar dahil değildir.
GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.
Alışverişiniz sepetiniziwww.gittigidiyor.com web adresinden veya mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz.
İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.
Y
7 yıl
Odeabank ile En Keyifli tatil Kanarya Adaları mı? Norveç Fiyordları mı?
1-30 Haziran tarihleri arasında Odeabank Mobil uygulamasından kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yap, muhteşem tatil kazanma şansını yakala.

Kampanya tarihleri arasında Odeabank Mobil uygulamasına kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapan bireysel müşterilere giriş yaptıkları her gün 1 çekiliş hakkı ve finansal işlem yaptıkları her gün de ayrıca 1 çekiliş hakkı daha verilecektir.

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 26.05.2017 tarih ve 40453693-255.01.02/1338-3221 sayılı izni ile Odea Bank A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
Kampanya 01.06.2017 (saat 00:01) – 30.06.2017 (saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Mobil bankacılığının kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla Banka Hizmet tanıtımlarını da sağlayan, Odeabank Mobil uygulamasını ücretsiz indirip, Odeabank şifresi ile giriş yapan bireysel müşterilere, giriş yaptıkları her gün için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Ayrıca mobil uygulamadan finansal bankacılık işlemleri yaptıkları her gün için 1 çekiliş hakkı daha verilecektir. (Kampanyaya günlük katılım 2 çekiliş hakkı ile sınırlı olup, kampanya döneminde katılım toplam 60 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.)
Çekiliş 06.07.2017 Saat:11:00'de Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. A.Ş. Toplantı Salonu. Gökkuşağı Sk. No.15/1 , 4.Levent Beşiktaş-İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.
Yapılacak çekiliş sonucunda, 2 adet 5.500,00 EURO değerinde, Çift Kişilik Kanarya Adaları Seyahati (10-15 Eylül 2017 tarihleri arasında 5 gece 6 gün Kanarya Adaları Turu. İstanbul (Atatürk HL) – Madrid ve Madrid – Kanarya Adaları arası gidiş-dönüş uçak biletleri, 5 gece 5 yıldızlı otellerde oda-kahvaltı konaklama, otel-havalimanı arasındaki transferler, şehir turu ve çevre gezileri dahil) ya da - Çift Kişilik Norveç Fiyordları Seyahati (10-15 Eylül 2017 tarihleri arasında 5 gece 6 gün Norveç Turu. İstanbul (Atatürk HL) – Oslo gidiş dönüş uçak biletleri, 5 gece 4 yıldızlı otellerde oda kahvaltı konaklama, şehir turu, Fiyordlar turu ve çevre gezileri dahil) verilecektir.
Kampanya sadece bireysel müşterilere yöneliktir.
Seyahat İstanbul Atatürk Havalimanı’nda başlar ve biter. İstanbul'a kadar ulaşım giderleri ile vize, pasaport işlemleri ve masrafları talihlilere aittir.
Seyahat talihliyle birlikte iki kişiliktir.
Talihliler iki seyahatten sadece istediği birini seçebilir, son başvuru tarihine kadar hangi seyahati tercih edeceklerini belirtmek zorundadır.
Seyahat ikramiyesi nakde çevrilemez, devredilemez ve talihlinin dışında başka biri tarafından kullanılamaz.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır.
Kampanyaya günlük katılım 2 çekiliş hakkı ile sınırlı olup, kampanya döneminde toplam 60 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Bir kişi, birden fazla ikramiye kazanamaz.
Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
Odeabank A.Ş., Akro Tanıtım Org. Film Yapım ve Tic. A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler, kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV + ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Çekiliş sonuçları 13.07.2017 tarihinde Birgün gazetesinde vewww.odeabank.com.tr,www.kimkazandi.com internet adreslerinde ilan edilecektir.
Kazananlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır.
Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
Y
7 yıl
Bilgisayarı kapattığımda 2-3 saniye sonra tekrar başlatılıyor
Meehaba arkadaşlar Bilgisayarın isletim sistemi windows 10 yeni fredos olarak aldım windows 10'u kurdum. Bilgisayarı kapattigim zaman tam kapandiktan 2-3 saniye sonra yeniden başlatılıyor. Nasıl bir hatası olabilir. Bu bilgisayara Windows 7 kurduğumda bir sıkıntı yok. Aynı isletim sistemini baska bir bilgisayara kurdugumda hic bir sıkıntı çıkarmıyor.
Y
12 yıl
VW JETTA 1.2. TSI SATIN ALIPTA MEMNUN OLMAYAN VARMI?
Merhaba arkadaşlar Yeni Jetta 1.2. Tsı satın alıpta memnun olmayan varmı.
Memnun olmayanlar aracın neresinden memnun değil.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.