B

Binbaşı
06 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
73 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
2 ay
Antibiyotik kullanırken covid olmak
Cumartesi günü geçirdiğim ufak bir operasyondan ötürü antibiyotik kullanıyorum 1000mglik aynı zamanda da covid olmuş olabileceğimden şüpheleniyorum dün ve bugündür. Eğer covid isem şuan kullandığım antibiyotikler hastalığımı nasıl etkileyecektir? Covidimsi belirtiler cumartesi akşamı başladı mevcut antibiyotik tedavim de toplam 6 günlük yani belirtiler en hafifiyle başladığı andan itibaren antibiyotik kullanıyorum. Bu kullanım hastalığın ilerlemesini engeller mi ya da hastalık arttığında kullanmam gerekecek ilaçların etkisini filan azaltır mı?
B
geçen yıl
Saç ekim merkezleri açık mı?
Az önceki berber konusundan aklıma geldi. Önümüzdeki sonbahar ya da kış aylarında uygun bir zamanda saç ektirmeyi düşünüyordum ama şuan çok uygun. Çim kafa halimle dışarı çıkmak zorunda kalmam. Bilgisi olan var mı
B
geçen yıl
Nusret'in instagramda telefon numarasını paylaşması
https://www.cnnturk.com/magazin/nusret-gokce-telefon-numarasini-instagramdan-paylasti

Böyle bir haber gördüm. Forumdaşlarımın konu hakkındaki yorumlarını merak ediyorum.
B
geçen yıl
Tinder ölmüş
Memlekette pek arkadaşım kalmadı, şimdi 3 hafta zaman geçsin diye tinder indirdim 20-23 yaş aralığına bakıyorum ama trakya bomboş mübarek. Ne zaman girsem yakınlarınızda biri yok diyor günde toplasan 5 kız filan çıkıyor karşıma. İstanbullarda durum nasıl bilmiyorum ama burası fena ölmüş. Sıkıntıdan kmyi arttırıp Bulgar karılarını likelıyorum
B
geçen yıl
Covid19 Dhye yaradı
Şu güzelliğe bakın gece 2 olmuş forum hala aktif
B
geçen yıl
Üniversite 2 hafta tatil
Boğaziçi 2 hafta tatili yapıştırdı arkadaşlar darısı henüz tatil verilmeyenlerin başına
B
geçen yıl
İnançlı bireyler nasıl günah işleyebiliyor?
Ben herhangi bir dine mensup değilim ama merak ettiğim bir konu var. Semavi bir dine gerçekten inanıp açık ve net bir şekilde yasak olduğu belirtilmiş aktivitelerde rahatça nasıl bulunabiliyor insanlar?Mesela İslamda zina kumar alkol üçlüsü açıklık anlamında en temel günahlar diyebiliriz. Günahkar olmak dinden çıkmak anlamına gelmiyor biliyorum ama gerçekten inanan birinin egosu bunları yapmasına nasıl izin verebiliyor? Sonuçta kendi inancına göre bunlar yaptığı takdirde kendine vaadedilmiş ödüllerden mahrum kalmasına hatta cezalandırılmasına neden olacak eylemler. Ayrıca biliyorum ki hepimiz insanız ve kusursuz değiliz kaçamak niteliğinde durumlar olabilir kişi günah işlediğinin farkında olup inancını zedelemeden küçük miktarlarda yasaklı dünyevi zevk için ahiretinden bir miktar feragat edebilir bunda da bir anlamsızlık görmüyorum. Bu yasaklı davranışları alışkanlık haline getirmiş kişiler inançlarını koruyabiliyorlar mı? Koruyabiliyorlarsa nasıl günah işlemeye devam edebiliyorlar?
B
geçen yıl
Kişiye özel reklam seçeneğini kapatmak pişmanlıktır.
https://www.youtube.com/watch?v=lInwd7Yvaz4&feature=youtu.be

Reklam olarak karşıma çıkan videoya bakın
B
geçen yıl
Dh ölmüş
Dh o kadar ölmüş ki artık dh ölmüş konusu bile açılmıyor
B
2 yıl
Ferrari figürüm olmadığını kanıtlayana ferrari hediye
Hadi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.