C

Er
23 Aralık 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
17 yıl
gitar amfisi devresi
akustik gitar amfisi yapmak istiyorum. ilgilenen varsa sevinirim
C
17 yıl
parfüm
kızları etkileyen en etkili parfüm nedir arkadaşlar bilen varsa üretime geçiyorum
C
17 yıl
leyden şişesi
leyden şişesi deneylerini bilen var mı?
C
17 yıl
hidrojen pili
hidrojen pilinin çalışma prensibini ayrıntılı olarak bilen var mı? evrenin %90 ının hidrojenden yapıldığı söyleniyor internette. patent alınmış olan pilin yüksek sıcaklıkta olduğu 7000 dolar maliyetli olduğu 1000 dolara inince evlere birkaç sene içinde gireceğini google arattırak okudum. nette yabancı yada türkçe kaynaklı bildiğiniz site var mı? evlerde düşük ısıda hidrojen yakıtı ile enerji üretmek mümkünse, dağıtım şirketi tedaş mesken abolerinin çoğunu kaybeder herhalde.
C
17 yıl
kpds dil tazminatı
bu sınavla ilgili forum konusu var mı bilmiyorum tazminat miktarları hakkında bilgisi sağlam olan varsa çok iyi olacak
C
17 yıl
akım trafosu
akım trafoları sekonder uçları açık bırakıldığında 3889 volta kadar gerilim indüklüyor ve yanmaya başlıyor. bu diz gerilime göre değişmekte tabii. çok sağlam izolasyonla örneğin parafin mumu kullansak akım trafosunu yükseltici gerilim trafosu olarak kullanmak ne derece mantıklı böyle bir şey geliştirmek istiyorum.
C
17 yıl
tesla bobini
tesla bobini yaptım ve ilk denememde havayı delecem diye evi yakıyordum konuyla ilgilen arkadaşlar varsa bu bobini en ucuza en etkili bir şekilde yapma yöntemi hakkında görüş almak istiyorum
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.