C

Yüzbaşı
21 Mart 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
21 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
9 yıl
Silikon Kayış Terletir mi?
Swatch'un yeni ürünlerinden mekanizması görünen saatleri güzel ama hepsi silikon kayış...Bu tür kayışlar yazın işkence olur mu?


ürün örneği ekte...
< Resime gitmek için tıklayın >
C
12 yıl
1.2 TSİ Leon
Selamlar,
2011 model leon 1.2 TSİ satışa sunuldu 36.400 gibi bir fiyattan, alan kullanan test eden var mı?
Varsa çekişi benzin sarfiyatı fiyatı konusunda bilgi veren olursa çok şahane olur...
vergi ve kasko yönünden 1.4 e göre avantajlı olacaktır sanırım. benzin yönünden nasıl olur acaba?
C
12 yıl
İphone'da ne kadar hafıza kullanıyorsunuz?
Selam Arkadaşlar,
iphone larınızda ne kadar hafıza kullanıyorsunuz? Mp3 video program falan derken toplam data boyutlarını nerelere ulaşıyor?

Neden sorduğuma gelince bende ipod thouch var ve iphone almak istiyorum turkcell paketli olan 8gb işimi görür gibi geliyor. Yetersiz kalırmı endişem var mail programlar gps vs gibi yüklemeleri yaptıktan sonra kapasite kısıtım olur mu?

model ve iphone boyutlarınızı yazabilir misiniz?

Turkcell'de 16gb lık küçük paketlerde 400 lira peşin vermek gerekiyor 16gb olan için...
C
14 yıl
Blaupunkt gt300, gt480? bu fiyata alınır mı?
Merhabalar,
blaupunkt'un anfi sub ve kolon seti 349 lira'ya satılıyor media markt'ta...Sub'ın ses kalitesi çok tatmin edici değil gibi geldi yanındaki kenwood'dan da olabilir :) ama 349ytl'ye sizce makul mü? yoksa media markt elinde satılmayan stoklarını bu şekilde eritmeye mi çalışıyor ?
C
15 yıl
319.Dönem RİZE İL JANDARMA K.LIĞI
Hayırlı olsun arkadaşlar şimdiden herkese...

Varsa Rize'ye gidecekler ile irtibat kuralım...
C
15 yıl
22 ve üstü monitör de windows açarken? YARDIIIIIM lütfen
Selam arkadaşlar,

22 inç ve üstü monitörlerde windows u açarken windows un mavi background lu "welcome" türkçe olarak hoşgeldiniz ekranında alt taraftaki mavi şeritin rengi sağdan sola doğru değişiyor mu?

eğer değişmiyor ise benim lcd de bi sıkıntı olduğunu düşünmeye başlıcam...

ekteki resimde görebilirsiniz< Resime gitmek için tıklayın >
C
16 yıl
FLASH ve DHTML
Merhaba arkadaşlar,
flash konusunda çok deneyimli olmadıgım için fikir ve görüşlerinize ihtiyacım var. Tasarımı flash 8 (Flash 7 versiyonlu olanlarda problem olur mu) ile yapılmış ve dinamik olarak beslenen (veriler xml den geliyor )menülere sahip bi web sitesi var. Sorun ise dinamik menülerin bazen yüklenmemesi yada dona kalması!

bununla ilgili olarak biraz okudum xml in boyutları çok büyük olmayacak yada gelen verilerde loop yani döngüler çok olmayacak. Buradaki çOK ne kadar?? kaç kByte yada MB xml ÇOK olur yada kaç döngü??

Bunlar dışında dikkat edilmesi gereken neler olabilir...

HEEELP
C
16 yıl
FLASH ve DHTML
Merhaba arkadaşlar,
flash konusunda çok deneyimli olmadıgım için fikir ve görüşlerinize ihtiyacım var. Tasarımı flash 8 ile yapılmış ve dinamik olarak beslenen (veriler xml den geliyor )menülere sahip bi web sitesi var. Sorun ise dinamik menülerin bazen yüklenmemesi yada dona kalması!

bununla ilgili olarak biraz okudum xml in boyutları çok büyük olmayacak yada gelen verilerde loop yani döngüler çok olmayacak. Buradaki çOK ne kadar?? kaç kByte yada MB xml ÇOK olur yada kaç döngü??
Bunlar dışında dikkat edilmesi gereken neler olabilir...

HEEELP :))
C
17 yıl
HELP MEEE? ? DVD writer hakkında
LG 16x dual layer dvd writer hakkında???

ŞÖle bir sorum var....Dvd writer olayın yeni girdiğim için biraz cahilim bu konularda..
Writer ın özelliklerine sağ tuşla tıklayıp baktığımda Region diye bir bölüm var, bu bölümde region bölümü boş gelio default olarak ve region seçme hakkınız 5 ile sınırlandırılmıştır uyarısı var. 5 kere den sora değiştirme şansınız yok deniyor, dvd writer baska bi bilgisayarda kursan yad windows a format atsan dahi. Henüz firmware upgrade yapmadım değişiklik olacak mı bilmiyorum...

Çok uzattım ama konuya geleyim :) Bu region ı seçmek yada seçmemek neleri etkiler??? Yada etkiler mi???
C
17 yıl
Oracle Db de Squence kullanımı??? Yardım
vb.net ile yazdıgım programda sql veri tabanına ve oracle db ye veri atıorum, upload ediorum...(oracle edemiorum daha :) )
oracle veri tabanında autoincrement olmadıgı için sequence kullanmak gerekli. myseq diye bir sequence yarattım anca .net programı içinde insert into yaparken hata alıorum...insert ten önce sequence in son değerini çağırıp arttırmam gerekliymiş...bununla ilgili bilgil olan varmııııııııııı????
sequence i arttırmak için myseq.NEXTVAL diye bişi kullandım web from un içinideki insert into komutunda ama hata alıyorum...başka bişiler yapmam gerekli sanırım???
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.