V

Binbaşı
21 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
100 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
V
5 ay
ortak arayan var mı? fm 22
arkadaşlar offline oynayacağım. ortak arayan varsa dahil olabilirim.
V
5 ay
1600mhz ram ile 1333 kullanmak.
Arkadaşlar laptopumda 4gb 1600mhz ram var. Bir slot daha var oraya yine bir 4gb takmak istiyorum. Arkadaşımda Bi tane var ama 1333 mhz. Taktik çalışıyor ama sıkıntı çıkarır mı?
V
geçen yıl
Tapuda yaşlılara sorulan sorular
Merhaba arkadaşlar annem 70 yaşında ve okuma yazması yok. Aile evi kendisinin üstüne ve satıyoruz. Okuma yazma bilmediği için tapuya 2 şahit goturecekmisiz.. Bir de orada akli başında mı diye soru sorarlarmis. Ne tür sorular sorarlar acaba yaş ileri olduğundan unutuyor bazen biraz calistiralim evde.
V
geçen yıl
İndirim yapan kartlar
uzunca bir süre lukoil taraftar kart kullandım. akaryakıtta %5 kadar indirim yapıyordu ama bitti kampanya. var mı böyle indirim yapan kart filan başka? kredi kartı gibi değil yakıt firması gibi.
V
geçen yıl
Laptop için uygun driver bulamıyorum
arkadaşlar merhaba
cihazımız şu meşhur ixtech rdm thinbook. üzerinde windows 10 vardı fakat çok hantal olduğu için windows 8.1 yükledim. fakat gel gelelim touchpad, ses ve wireless çalışmıyor. bir kaç yöntem denedim ama olmadı. yardımcı olabilecek var mı?
V
geçen yıl
antimalware belasından kurtulmak
merhaba
windows 10 için bu beladan nasıl kurtuluruz? regedit den ayarladım gitmedi. ayarlardan yapıyorum geri açılıyor. resmen pcyi sömürüyor. var mı bunun bi çaresi?
V
geçen yıl
Mousepad tuş sorunu
Arkadaşlar şu mousepadin ortasındaki kaydırma tuşlarını nasıl deaktif edebilirim. Bozulmuş galiba sürekli yukarı kaydırmaya basıyor sayfalar aşağı inmiyor. Mousepadi komple kapatıp harici mouse ile çalışıyor sıkıntı yok.

< Resime gitmek için tıklayın >
V
2 yıl
harici hardisk tamiri?
wd marka hardisk'im düştü. ışık yanıyor ama veri okumuyor. bunun tamirini kim yapar?
V
2 yıl
Acik yara kremi
Arkadaşlar ufak bı kaza geçirdim ve kolumun bazı bölgeleri yara oldu. Doktor antibiyotik krem verdi ama sürdükçe üstündeki kabuğu su gibi akıtıyor. Kabuk olmadığı için sürekli açık yara modunda. Ne yapmalıyım?
V
2 yıl
Komşunun köpeği sorunu
Bizim evin yanında bahçesi büyükçe bir ev var. Adamın tavukları filan da var. Ekim biçim filan da yapıyor. Sorun şu ki adamın bir köpeği var. Akşam hava kararandan sabahın ilk ışıklarına kadar havlıyor. Apartman olarak çok şikayetçiyiz. Çocuklar uyanıyor biz uyuyamıyoruz filan. Adamlara bı kaç kere söyledik hiç bişey değişmedi. Ne yapılabilir?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.