V

Binbaşı
21 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
75 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
V
4 ay
Tapuda yaşlılara sorulan sorular
Merhaba arkadaşlar annem 70 yaşında ve okuma yazması yok. Aile evi kendisinin üstüne ve satıyoruz. Okuma yazma bilmediği için tapuya 2 şahit goturecekmisiz.. Bir de orada akli başında mı diye soru sorarlarmis. Ne tür sorular sorarlar acaba yaş ileri olduğundan unutuyor bazen biraz calistiralim evde.
V
7 ay
İndirim yapan kartlar
uzunca bir süre lukoil taraftar kart kullandım. akaryakıtta %5 kadar indirim yapıyordu ama bitti kampanya. var mı böyle indirim yapan kart filan başka? kredi kartı gibi değil yakıt firması gibi.
V
9 ay
Laptop için uygun driver bulamıyorum
arkadaşlar merhaba
cihazımız şu meşhur ixtech rdm thinbook. üzerinde windows 10 vardı fakat çok hantal olduğu için windows 8.1 yükledim. fakat gel gelelim touchpad, ses ve wireless çalışmıyor. bir kaç yöntem denedim ama olmadı. yardımcı olabilecek var mı?
V
9 ay
antimalware belasından kurtulmak
merhaba
windows 10 için bu beladan nasıl kurtuluruz? regedit den ayarladım gitmedi. ayarlardan yapıyorum geri açılıyor. resmen pcyi sömürüyor. var mı bunun bi çaresi?
V
9 ay
Mousepad tuş sorunu
Arkadaşlar şu mousepadin ortasındaki kaydırma tuşlarını nasıl deaktif edebilirim. Bozulmuş galiba sürekli yukarı kaydırmaya basıyor sayfalar aşağı inmiyor. Mousepadi komple kapatıp harici mouse ile çalışıyor sıkıntı yok.

< Resime gitmek için tıklayın >
V
geçen yıl
harici hardisk tamiri?
wd marka hardisk'im düştü. ışık yanıyor ama veri okumuyor. bunun tamirini kim yapar?
V
geçen yıl
Acik yara kremi
Arkadaşlar ufak bı kaza geçirdim ve kolumun bazı bölgeleri yara oldu. Doktor antibiyotik krem verdi ama sürdükçe üstündeki kabuğu su gibi akıtıyor. Kabuk olmadığı için sürekli açık yara modunda. Ne yapmalıyım?
V
geçen yıl
Komşunun köpeği sorunu
Bizim evin yanında bahçesi büyükçe bir ev var. Adamın tavukları filan da var. Ekim biçim filan da yapıyor. Sorun şu ki adamın bir köpeği var. Akşam hava kararandan sabahın ilk ışıklarına kadar havlıyor. Apartman olarak çok şikayetçiyiz. Çocuklar uyanıyor biz uyuyamıyoruz filan. Adamlara bı kaç kere söyledik hiç bişey değişmedi. Ne yapılabilir?
V
geçen yıl
Yarın muayene var. Temmuz vergisi
Yarın araç muayenem var. Temmuz vergisini ödemedim henüz bu ayın sonuna doğru ödeyeceğim. Randevu alırken herhangi bir borç çıkmadı. Temmuzu ödemeden muayene yaptırabilir miyim? Bu ay içinde muayene yaptıran oldu mu?
V
geçen yıl
Bu yıl başında yaşadığım hastalık
ocak-şubat aylarında çok enteresan bir hastalık geçirdim. grip ya da üşütme oladığı halde tam 2 hafta boyunca ne tat ne de koku alabildim. kuru öksürük vardı hatta öksürme krizine giriyordum. başım inanılmaz ağrıdı. doktora gittim hiç bişey bulamadılar. sinüzitten şüphelendiler ama sinüler boş çıktı. ciddi manada corona geçirdiğimi düşünüyorum. zaten bir çok bilim adamı da bu hastalığın çok daha öncelerden aramızda olduğunu söylüyor. ne düşünüyorsunuz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.