D

Yüzbaşı
19 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
104 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
3 yıl
Xbox Kullanıcı Adı Değişim Fırsatı (Ücretsiz)
Arkadaşlar kullanıcı adınızı (Gamertag) değiştirme fırsatı. Kullanıcı adını daha önce ücretsiz olarak değiştirenler linkten bir kereliğine tekrar ücretsiz değiştirebilir.

https://social.xbox.com/changegamertag
D
8 yıl
Xbox One Amerikan adaptör değişimi
Arkadaşlar merhaba. Amerika'dan alınan Xbox One'ın 110 voltluk adaptörü Türkiye'de kullanılamıyor bilindiği gibi. İkinci el aldığım xbox one da da böyle bir sorun var. Çin malı yeni bir adaptör alınmış, o adaptörde acayip ses yapıyor. Sanki içinde araba motoru var gibi. Xbox ın desteği ile görüştüm. Amerikadan alınan Xbox one adaptörünü Türkiye de kullanamıyorum dedim. Kayıt oluşturdular ve bana verdikleri kayıt no ile Türkiye müşteri hizmetleri ile görüşüp 110 voltluk adaptörün Türkiye uyumlu 220 voltluğu ile değiştirileceğini söylediler. Müşteri hizmetleri ile görüşeceğim. Şunu belirtmek isterim. Yurtdışından alınan Xbox ların garantisi yok sanmayın adamlar garanti desteği veriyor. Gelişmeyi paylaşırım.
D
8 yıl
FİFA 15 Kapalı Beta daveti alanlar
Xbox 360'ta FİFA 15 Kapalı Beta'ya sahip Co-op Season oynamak isteyen arkadaşlar eklesin lütfen.
GT: Turk Shadow
D
10 yıl
Acer Laptop 5739G DVD ROM sorunu kesin çözüm!!!
Acer 5739G laptop sahibiyim. Laptop umda DVD leri CD leri açamıyordum. Çok araştırdım ama hiç bir form sitesinde çözüm bulamadım. Herkes kafasına göre bişeyler söylemiş. Acer in internet sitesinde ingilizce olmasına rağmen sorunun çözümünü buldum. Artık tüm DVD leri ve CD leri açabiliyorum. İşte buradanhttp://www.acer.com.tr/ac/tr/TR/content/online-support
Bu sorunu yaşayan arkadaşlar bu linktekihttp://go.microsoft.com/?linkid=9740811
fix programını idirin ve çalıştırn sorununuz kesinlikle çözülecektir. Haydi geçmiş olsun.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.