K

Yarbay
09 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
424 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
K
2 hafta
En mutlu ülkeler Avrupa haritası 2020 (Türkiye de var)
K
3 hafta
Bunu nasıl açıklarım ISS'ye?
Superonline'dan sonra üç yıldızın olduğu yer.Güvenlik duvarım ve virus programı kapalı.13. port Istanbul'da görünüyor.Sorun olduğunu söylesem düzeltirler mi? Aslında arayıp açıklasan bile ne olduğunu bilmiyorlar.''İnternetiniz var'' diyip geçiyorlar.Istanbul'daki LoL serverının IP'si sondaki.Sorun pingin bazen uçması.Yardım ederseniz sevinirim.


< Resime gitmek için tıklayın >
K
geçen ay
Superonline fiber nasıldır?
Merhaba.Aprtmanda Superonline fiber var ama ben yıllardır Turk Telekom Hipernet kullanıyorum.Paket kaybım çok olduğu için değiştireceğim ama şimdiki kabloyla aynı yerden mi iletilecek? İnternet hızım buydu.Benim için önemli olan oyunlarda ping olmaması.Superonline da pingim nasıl olur?

< Resime gitmek için tıklayın >
K
geçen ay
Pingplotter testimi yorumlar mısınız?
Bu test ben ve oynadığım LoL serverı arasını gösteriyor.Soldaki sayı kaç hop olduğu.Paket kaybı % ile gösterilen kırmızı yerler.Oyunun Support'u ISS kaynaklı dedi ama adamlara anlatamıyorsun çünkü Paket loss nedir bilmiyolar.İnternetin hızı iyi diyorlar hala.Evdeki her kabloyu değiştirdim.PC kaç kere taradım,başka modemde de aynı sorun var.Benlik bir şey var mı onu arıyorum.Rica etsem oyunun IP adresleri ve benim PC arasını gösteren tabloyu yorumlar mısınız?

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
K
2 ay
İran lideri: Kadın anime ve çizgi film karakterleri türban giysin
Şaka değil gerçek haber bu.Iran lideri Seyyid Ali Hüseyni Hamenei yeni çıkacak yasada TV'de gösterilecek kadın anime ve çizgi film karakterleri türbanla kapatılsın dedi.

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


İran önceden kendi ülkesinde yapılan League of Legends turnuvasında da kadın oyun karakterlerin sansürlenmesini istemişti.


KAYNAK (Türkçe): https://www.indyturk.com/node/319761/d%C3%BCnya/hamaneyden-%C3%A7izgi-film-fetvas%C4%B1-animasyonlardaki-karakterler-ba%C5%9F%C3%B6rt%C3%BCs%C3%BC-takmal%C4%B1

KAYNAK (İngilizce): https://www.dailymail.co.uk/news/article-9290011/Female-cartoon-characters-Iranian-TV-wear-hijab-Ayatollah-rules.html
K
3 ay
Sevgilim için romantik bir ambiyans yaratmak istedim
Sizce nasıl olmuş?

< Resime gitmek için tıklayın >
K
4 ay
Türkiye kadın ve erkek intihar oranları
Avrupa'da intihar oranları hesaplanmış.Yıllık 100.000 kişi üzerinden.Soldaki erkek sağdaki kadın haritası.Güneşi daha az gören ülkelerde daha fazla intihar var.


< Resime gitmek için tıklayın >
K
4 ay
Türkiye'de en çok konulan ilk 26 ismin hepsi Arapça
Mehmet ismi de Türkçeymiş pardon.En fazla kullanılan isim Türkçe güzel ama sonrası 26'ya kadar Arapça.Suriyeliler sayılıyor mu bilmiyorum.

Kaynak: https://www.ismininanlaminedirx.com/turkiyede-en-cok-kullanilan-isimler/

< Resime gitmek için tıklayın >
K
4 ay
OECD ülkeleri arasında en çok işsiz olan ikinci ülkeyiz
Bu tablo 2020'nin üçüncü çeyreğine göre düzenlenmiş.İş oranı soldan sağa gittikçe artıyor.

Kaynak: https://data.oecd.org/emp/employment-rate.htm< Resime gitmek için tıklayın >
K
5 ay
Riot ADC'lerin ırzına geçti
Bu classa karşı bilinmedik bir nefret var özellikle Balance takımının.İtemler çöp.Crit itemleri berbat etmişler.Millet buff istiyor bunlar +5 AD veriyor.Yasuo ve Kayn bir patch kötü oldu ertesi patch hallettiler.Xayah gelecek patch 6. buffı alacaka art arda.Hala winrate'i %46.Zaten kendinden üç lv düşük assassin veya bruiser üstüne atlayınca bile kesebiliyor.Millet her lane'e melee çar mı alsın napalım? Popüler çarları buffayıp oynanmayanları kaderine terketmeleri nasıl paragöz olduklarını gösteriyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.