M

Çavuş
22 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
35 üye
Görüntülenme (?)
341 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
6 yıl
iphone 6s garantisi
arkadaşlar n11 den iphone 6s 16 gb aldım, satıcı Apple Türkiye garantili yazmıştı. Ama kutusunu açtığımda kullanma kılavuzu ve iğnesinin olduğu zarf çıkmadı. Aklıma takılan iade edilen bir ürün olması ve firma elemanının yeniden kontrol ederken kutunun içine bu zarfı koymayı unutmasıydı. Apple Türkiye yi aradım 24 ay Apple Türkiye garantili olduğunu teyit ettirdim. Firmaya yazdığımda "Ürün orijinal Apple ürünü özel bir paket olarak ithal edildi. Fatura tarihi itibariyle 24 ay garantilidir. Faturası garantisi yerine geçmektedir. Özel bir paket ithalatı olduğu için kullanma kılavuzu bulunmuyor" cevabını aldım. Sormak istediğim satıcının yazdığı özel bir paket ithalatı , paralel ithalat mıdır , kutusundan o zarfın çıkmaması normal midir ve Apple Türkiye buna nasıl 24 ay destek veriyor ? bilgisi olan var mı acaba ?
M
7 yıl
Nuvo kampanyaları uzatıldı
Harcamaların 4'te 1'i her ay 50 TL' ye kadar hesaba iade kampanyası 31 temmuza kadar ;

http://www.nuvo.com.tr/kampanyalar/nuvo-kampanyalari/kampanya-detay/nuvoda-harcamalar-kampanyaya-donusur.aspx

Arkadaşını Nuvo’ya getir, hem sen hem arkadaşın 25 TL Puan kazanın! kampanyası yenilenmiş yani 01-31 Temmuz arası olmuş.

http://www.nuvo.com.tr/kampanyalar/nuvo-kampanyalari/kampanya-detay/sevdiklerini-nuvoyla-tanistiranlar-kazaniyor.aspx

ikisini de bekliyordum . iyi oldu be..
M
7 yıl
Kliksa..GİLLETTE MACH3 TURBO 19,90 TL
Kliksa'da GİLLETTE MACH3 TURBO YEDEK TIRAŞ BIÇAĞI 4 LÜ (TIRAŞ MAKİNESİ HEDİYELİ) 19,90 TL. Hem de ücretsiz kargo. Biraz araştırdım. Bence sıcak sayılır. Zira sadece makinesi kargo dahil edilmeden 10 liraya satılıyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.