F

Yüzbaşı
15 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
3 ay
9600KF için güvenli sıcaklık nedir
9600kf işlemcime overclock yapmaya çalışıyorum. cooler masterın 240lık sıvı soğutucusunu kullanıyorum. 5ghz ve 1.35voltta prime95 testini geçebildi. voltajı biraz düşürdüğümde geçemiyor. işlemci sıcaklığının fotoğrafını ekliyorum 80-85 civarında geziyor. bu güvenli midir yoksa 4.8e düşürmeli miyim? ve tabi ona göre voltajı da düşüreceğim.

< Resime gitmek için tıklayın >
F
7 yıl
Renk paletim
bi iyiliğim dokunsun :) internette orada burada gezerken "aa ne güzel renk" diyip biriktirdiğim renkler:

< Resime gitmek için tıklayın >
F
7 yıl
Wamp server ve wordpress.
Konuyu nereye açacağımı bilemedim umarım doğru yerdir :D

wamp server kurdum içine wordpress dosyalarını attım veri tabanı ayarladım falan, wordpress çalışıyor fakat alt sayfalara gitmiyor örneğin: localhost/divi 'ye (anasayfa) gidiyor fakat menüsü olan localhost/divi/shop 'a gitmiyor. (shopu site açıldığında gelen ilk sayfa yapınca geliyor.)

nasıl çözerim bu sorunu?

fotoğraf:

< Resime gitmek için tıklayın >
F
7 yıl
Motor değişimi
selamlar merak ettiğim bir konu varda. bir araç var diyelim 90 model. bu araç normalde dizel motor ve aynı modelde benzinlisi yok. bu araca başka bi aracın benzinli motoru takılabilir mi, yasalar buna ne diyor? takılırsa mallık mı olur?
F
7 yıl
riota verdiğim beyin yakan ayar
quote:

yav kardeşim bu patronlar size ne etti? siz yokken westte böyle değildi. biri feedler bizde ss atardık gereken yapılırdı.

ayrıca eskiden tribunal sisteminde ip kazanma olayı vardı. madem zaman ayırıp size yardımcı oluyoruz bu sistemi kullanıp doğru karar vermenizi sağlayarak, o zaman bi karşılığı olsun değil mi? tribunal sisteminde ip alınırken ki site ziyaretlerine bakın bide şimdi bakın farkı görün. neyse uzun lafın kısası ben tribunal sisteminde ip kazanmak istiyorum. sadece kendim için değil insanların oraya girip doğruyla yanlışı haklıyla haksızı ayırt etmesi için. böylece oto ban sisteminize gerek bile kalmayacak feederler lowlar silinip gidecek.

ha bide tüm bunları yapsanız bile türkiyede lol asla gelişmeyecek çünkü işinizi mükemmel yaptığınızı düşünüyorsunuz. hepiniz silver gold adamlarsınız izliyoruz yayınlarınızı o beyin yakan yorumlarınızı. ağzı laf yapsın diye adam alıyorsunuz işe böyle oluyor. valla patrona söyle challenger adam alsın işe yoksa bu gittiğiniz yol yol değil.. bi scarlet vardı challenger heralde. yazık lowların arasında kalmış onuda çekmeyin bari yanınıza.

tbfde de mükemmel organizasyonunuzu gördük yazık kel 2 saat konuştu konuşacak konu bulamadı garibim siz hala çözemediniz sorunu. turnuvada biri ddos atsa drop atsa ne yapacaksınız haliniz harap bi düşünün bunları. patrona okut bunu. ha bide iş varsa şeet sen anladın. çokta şey yapma yani :ASDASD


cevabı bekliyorum
F
7 yıl
warez grubu olan skidrowun müzik grubu skid rowla alakası nedir?
soru başlıkta. konuyu açacak yer bulamadığımdan burayı tercih ettim.
F
7 yıl
warez grubu olan skidrowun müzik grubu skid rowla alakası nedir?
soru başlıkta. konuyu açacak yer bulamadığımdan burayı tercih ettim.
F
7 yıl
neden 100-150 winli adamlar takımıma geliyor?
nasıl oluyor bu biri bana anlatabilir mi? riot 2 satır kod yazamıyor mu? benim neredeyse 900 winim varken 100 winli unranked adamlar gelebiliyor üstelik sezonun sonuna geliyoruz sezon başında olsak neyse diyeceğim..

< Resime gitmek için tıklayın >
F
7 yıl
şu rioter kim?
0.59da yelövstağğ diyen kim?

Videoyu izlemek için tıklayınız
F
7 yıl
2512 saat lol oynamışım :(
You've spent about 2512 hours on League of Legends which means 105 days of your life
You are 4.069th on Turkey servers and 315.069th in the world.
40bin kill almışım, 2.150 victory almışım.

http://wasted-on-lol.com/

sizin istatistikler nasıl?

edit:
kore serveri 1.si skt t1 bang 2134 saat
türkiye serveri 1.si FMF Maintenance
türkiye serveri 2.si MYM Silphi 568 saat
türkiye serveri 3.sü Literary Spirit 4592 saat
dünya annie 1.si annie bot 6107 saat
dünya leblanc 1.si PQSim AlexKiD 3426 saat
dünya darius 1.si Red Comrade 3245 saat

bu kadar yeter canım sıkıldıkça editlerim
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.