N

Yarbay
11 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
143 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
N
2 ay
SUV 100.000 km üstü alınır mı?
Arkadaşlar yaklaşık 1.100.000 lira bütçem var.2019-2020 tucson veya sportage alacağım.km si düşük olanlar çok fazla istiyorlar.km si 120-130 bin olanları alabiliyorum ama kararsızım. Siz olsanız km yi dert edermiydiniz?
N
7 ay
Sizce taşıt kredisi vadesini artırırlar mi?
Aracımı değiştirme aşamasındayım . Kredi araştırıyorum. BDDK vadeleri kısıtladı biliyorsunuz.yakın zamanda vadeyi mesela 60 aya çıkarabilirler mi sizce?
N
8 ay
Tucson,Sportage,C5 aircross kararsızlığı
Arkadaşlar Tucson elite, Sportage prestige ve C5 aircross Feel adventure donanım seviyeleri.2020 modeller.bütçem 800-850 arası.üç modeli de beğeniyorum.özellik olarak birbirlerine çok yakınlar.çok kararsız biriyimdir.napacağıma karar veremiyorum.siz olsaydınız hangisini seçerdiniz?neden?
N
2 yıl
Trafik polisinin sinyal verme zorunluluğu yok mu?
Bugün sol şeritte önümde trafik polisi gidiyor.trafik çok yoğun.önce orta şeride geçti,sonra tekrar sol şeride geçti ve ikisinde de sinyal vermedi. Trafik kanununda trafik polislerinin sinyal verme zorunluluğu yok sanırım!
N
2 yıl
ELANTRA MI,PUMA MI? (Pumaya kapora verdik)
Arkadaşlar kardeşim ikisi arasında kaldı. İkisi de benzinli otomatik.Elantra smart paket 280.000,puma style paket 266.000.donanımları birbirine yakın.elantranın içi dışı daha güzel.pumada şık ve suv havasında. Elantra hemen teslim,puma ekimin ortasına doğru. vs vs farklar var.sizce hangisi mantıklı?
SON DAKİKA!
puma için kaporayı verdik
N
2 yıl
Sağdan sollamak tehlikelidir
Sağdan sollamayın arkadaşlar,az sabredin önünüz boşalınca sollama yapın.
N
2 yıl
Cam filmi yenileme sorunu
Arkadaşlar 4 yıl önce yaptırdığım cam filmini yenilemek,bi ton koyusunu yaptırmak istedim fakat arka camdaki filmde kabarcıklar oluştuğu için sökerken cam rezistansına zarar gelebilir haberiniz olsun dediler bende yaptırmadım.bazıları 350-400 e söküp yenileriz diyor,bazıları da aynı işlem için 1100 fiyat veriyor.ne yapsam bilemedim.tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum.
N
2 yıl
Bazı satıcılar çok sahtekar
Arada sırada oto ilanlarına bakarım.bazı sahtekarlar örneğin orta donanım araçlarını full donanımmış gibi kaydedip birilerine kakalamaya çalışıyor.donanımdan anlamayan birisi buna inanabilir ve aracı satın alabilir.satan kişi de değil utanmak bilakis sahtekarlık yapıp değerinden fazlasına sattığı için sevinir.hatta alan kişiye "keriz" der.
N
2 yıl
PEUGEOT TASARIMDA DEVRİM YAPTI!
Fransız araçlarına pek sıcak bakmayan birisiyim.hiç fransız aracım olmadı.hep bende
" kalitesiz" algısı var.belki de benim ki önyargı bilemiyorum fakat özellikle peugeot 208,508,2008 ve 3008 ile tasarımda çığır açtı.alman,japon ve kore tasarımlarına fark attılar.bu tasarım dili çok ama çok tuttu.
N
2 yıl
Sportage prestige mi c5 aircross feel adventure mı?
Arkadaşlar c sedandan c suva geçeyim diyorum.eledim eledim ve son ikiye bunlar kaldı.bu iki modelin 2020 düşük km li olanlarını 330-340 civarına alabilirim. Olmadı biraz daha ekler 0 km sini alabilirim.Çok kararsızım,ikisinin de artı ve eksileri var.sportage ın yüzü azıcık eskidi,c5 te fransız.ne bileyim hiç fransız arabam olmadı.siz olsanız hangisini seçerdiniz? Neden?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.