N

Yarbay
11 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
95 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
2 ay
PEUGEOT TASARIMDA DEVRİM YAPTI!
Fransız araçlarına pek sıcak bakmayan birisiyim.hiç fransız aracım olmadı.hep bende
" kalitesiz" algısı var.belki de benim ki önyargı bilemiyorum fakat özellikle peugeot 208,508,2008 ve 3008 ile tasarımda çığır açtı.alman,japon ve kore tasarımlarına fark attılar.bu tasarım dili çok ama çok tuttu.
N
3 ay
Sportage prestige mi c5 aircross feel adventure mı?
Arkadaşlar c sedandan c suva geçeyim diyorum.eledim eledim ve son ikiye bunlar kaldı.bu iki modelin 2020 düşük km li olanlarını 330-340 civarına alabilirim. Olmadı biraz daha ekler 0 km sini alabilirim.Çok kararsızım,ikisinin de artı ve eksileri var.sportage ın yüzü azıcık eskidi,c5 te fransız.ne bileyim hiç fransız arabam olmadı.siz olsanız hangisini seçerdiniz? Neden?
N
4 ay
Arabanın ilk neresine bakarsınız?
Arkadaşlar hani bir klişe vardır "kadının ilk neresine bakarsınız? " diye.kimi göz,kimi dudak,kimi dalak vs cevaplar alırız.araba da buna benziyor. ben mesela ilk olarak jantlara bakarım.bence arabayı gösteren büyük alaşım jantlardır.böyle bir saplantım var.kapaklı jant araba benim için yok hükmündedir.
N
4 ay
Şampiyonluk geliyor!
Arkadaşlar gs mağlubiyeti ve kupadan elenme bence şampiyonluğun habercisi!
N
5 ay
3 haftalık yarıyıl tatili başladı.Öğretmen ve öğrencilere iyi tatiller.
1.dönem bitti ve tatil başladı.öğretmen ve öğrenciler çok yoruldular.onların iyice dinlenip 2.döneme hazır olmaları lazım.15 şubatta yüzyüze eğitim başlayabilir.
N
6 ay
Memur Zamları % ?
Arkadaşlar yarın zam oranları açıklanacak.Memur zamları % kaç olur, % kaç olmalıdır?
N
6 ay
Yılbaşı Piyangosu Çıkarsa Ne Alırsınız?
Çeyrek biletinize 25.000.000 lira çıktı diyelim. Nasıl değerlendirirsiniz?
N
7 ay
Öğretmenlerin maaşları düşecek!
9 aydır okula gitmeyen sadece uzaktan ders yapan öğretmenlerin maaşlarında % 10-15 arası kesinti yapılması gündemdeymiş.gelişmeleri takip edeceğiz.
N
7 ay
DOLANDIRICILIKTA ÇIĞIR AÇIYORUZ!
Gün geçmiyor ki milletimiz yeni dolandırıcılık yöntemleri bulmasın! Mağdur sürücü Hulusi Topkara, “Polis olduğunu söyleyen kişilerle anlaştık. Bir miktar para verdikten sonra aracın devrini üzerlerine almak için ertesi gün buluştuk. Ben otomobili onlara vermiştim. Ancak otomobille kaza yaptıklarını söylediler. Bana sonradan fotomontaj olduğunu öğrendiğim kaza yapmış aracımın fotoğraflarını gösterdiler. Paranın geri kalanını EFT yaptıklarını söylediler. Ben de onlara inanıp noter satışı yaptım. Sözde paranın hesaba gelmesini beklerken yanımdan kaçtılar. Kimse parasını almadan noter satışında imza atmasın. Ben yaptım ve otomobilim elimden gitti. Bir yandan şanslıyım polisin çalışmasıyla otomobil bulundu. Ancak sizinki bulunmayabilir” ifadelerine yer verdi.
N
7 ay
En rahat meslek grubu hangisi?
Ülkemizde ki en rahat meslek grubu sağlık,emniyet,turizm,tarım,eğitim,serbest vs hangisi sizce?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.