D

Teğmen
13 Aralık 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
8 yıl
AMD işlemcili bilgisayardan wifi direct ile kablosuz görüntü aktarımı hkn.
merhaba, lg smart tv kullanıyorum ve bu televizyona amd işlemcili bilgisayarımdan kablosuz görüntü aktarmak istiyorum. intel işlemcili bilgisayarlar için widi desteğine ulaşabildim fakat bu benim bilgisayarımı desteklemiyor. çözümü ne olabilir?
D
8 yıl
excel formül yardımı!
arkadaşlar excelde bir satırda bulunan "A-016747 11.11.2013 18.11.2013 17.11.2013 171,11" bilgisinden sadece A-016747 kısmını başka bir satıra nasıl alabilirim? bu şekilde farklı rakamlardan oluşan birçok satır var ve benim sadece o kısımlarını almam gerekiyor.
D
8 yıl
HARİCİ DİSK BÖLME VE ŞİFRELEME HAKKINDA
arkadaşlar merhaba;
yeni almış olduğum harici diskimi ikiye böldüm, bir kısmına şifre koymak istiyorum. windows bitlocker ile şifreledim fakat benim istediğim şifreledikten sonra format dahi atılamaması. bitlocker ile şifreliyorum sonrasında sağ klik yapıp biçimlendir diyorum biçimlendiriyor, böyle olduktan sonra şifre koymanın bir manası yok. ayrıca truecrypt indirdim fakat bir türlü kullanmayı beceremedim. hiç bir işlemi şifresiz yapmayacak, kullanımı kolay ve güvenilir ücretli veya ücretsiz program tavsiyesi bekliyorum.
D
8 yıl
hdmi girişli tv kartı
arkadaşlar usb girişli stick şeklinde bir çok tv kartı bulunuyor fakat benim ihtiyacım monitörü tv ye çevirebilmek için hdmi girişli arkasınada normal anten girişi yapabileceğim bir tv kartı. böyle birşey bileniniz varmı?
D
8 yıl
digiturk uydu alıcısı ile kablo tv izlemek mümkünmü?
arkadaşlar digitürk'den kalma kullanmadığım philips hd uydu alıcım var. bu cihaz ile kablo tv teledünya yayınlarını izleyebiliyormuyuz. eğer mümkünse bunun için ne yapmak gerekiyor. bilgilendirirseniz sevinirim.
D
9 yıl
excel formül yardımı!
merhaba arkadaşlar, excelde bir formüle ihtiyacım var. elimde bir liste var. listede rakam aralıkları var ve karşılığında başka bir rakam var. şu şekilde yani, 108 tl-119,99 tl arası 3,50 tl. benim istediğim formülde ben ilk satıra bir rakam yazıcam yan satıra bu listedeki rakam aralıklarından hangisine giriyorsa karşısına listedeki aralığın karşısına gelen rakam gelecek. umarım anlatabilmişimdir:) şimdiden teşekkürler.
D
9 yıl
iphone'da ingilizce kitapda kelime çeviri sorunu
arkadaşlar iphone'uma ibooks uygulamasını indirdim ingilizce kitapları okumak için fakat burda sözlük sadece ingilizce-ingilizce olarak var. ibooks için ingilizce-türkçe sözlük eklentisi varmı veya okuma esnasında kelimenin üzerine tıkladığımda türkçesini gösteren bir uygulama varmı. önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
D
10 yıl
uydunet devir almak istiyorum
merhaba, istanbul içi uydunet devretmek isteyen varmı arkadaşlar?
D
10 yıl
uydunet devir almak istiyorum
merhaba, istanbul içi uydunet devretmek isteyen varmı arkadaşlar?
D
11 yıl
windows ağ parolasını kaldırmak için çözüm arıyorum!
günaydın arkadaşlar, kullandığım iki pc yi kablosuz ağ üzerinden birbirine bağlayabiliyorum ve dosya aktarımı gerçekleştirebiliyorum. fakat bir pc daha aldım ve onu ekleyemedim ağa. yeni pc de gelişmiş ağ ayarlarından dosya paylaşımını açtım, parola korumalı paylaşımı kapattım fakat hala parola istiyor. bu pc de norton yüklü ondan olabilirmi diye düşünerek bi süreliğine virüs programınıda kapattım ama nafile, hala parola istiyor. çözüm önerisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.