F

Yüzbaşı
04 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
68 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
8 ay
Bedelli Sevk Tarihi Hakkında
Merhaba arkadaşlar. Haziran 2021 de bedelli olarak askerliğimi gerçekleştireceğim ancak aklımda bir soru var ;

sevk tarihi 17-18-19 Haziran 2021. Ben bu üç tarihin herhangi birinde sevk alırsam hangi gün askere gideceğim? 17 ile 19 unda sevk alma arasında fark var mı?
F
9 yıl
Origin Hakkında aşırı önemli!
arkadaşlar ya, yaklaşık 3 haftadır origin hesabıma girmiyordum. bir gireyim dedim update yaptı, şifremi girdim kabul etmedi. bunu daha önceki updatelerden sonrada yaşamıştım ancak kapatıp açınca ya da silip yükleyince düzelmişti. neyse dedim şifremi sıfırlayayım, şifremi unuttum dedim, mailimi yazdım gönderdik diyor ancak 12 saattir hiçbir mail elime ulaşmadı. hesabımda yaklaşık 6 oyun vardı. 90-100 liradan hesaplasak 500-600 liraya tekabül etmekte. bir ara hack muhabbeti olmuş diyorlar, bilmiyorum arkadaşlar var mı çözüm?
F
10 yıl
Orijinal oyunlar hakkında bir soru
şimdi steam hesabımızda yüklü olan oyunlarımızı, bilgisayar format attıktan sonra sorun olmadan rahatça kurabiliyoruz, ancak steam dışı bir oyunda bu aynı şekilde mümkün oluyor mu? mesela bilgisayarımıza format atıyoruz, oyun pcden tamamen silinmiş oluyor. bu keyi tekrar kullanabiliyoruz değil mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.