P

Çavuş
01 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme (?)
81 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
P
6 ay
kiracı klima çıkmazı
Kirada olduğum evde klima aldım. ev sahibi klimanın 2000 lirasını öderim ancak klima evin demirbaşı olur dedi. daha evde en az 1 yıl daha kalırız. evden eve klima sökme takma ücreti ve kirada olmam sebebiyle klima kalabilir. klimayı 4400 e aldım. sizce ev sahibinin teklifi nasıl? farklı yol bulunabilir mi ?
P
6 ay
2013 fiesta titanium
2013 fiesta titanium da yokuş kalkış var mı. Alıcı sordu hiç kullanmadığımdan bilmiyorum var yok.
P
geçen yıl
OPERATÖR DEĞİŞİKLİĞİ
SELAM..
Mevcut operatörde 3 ay cayma bedelsiz faturalı hattın başka bir operatöre geçişi için başvurulduğunda ve geçiş için alındığında mevcut operatörün taahhüdü sona erer mi ? Amaç mevcut operatörün müşteri hizmetleri ile uğraşmadan yeni operatöre geçebilmek..
P
geçen yıl
Excell
İki hücrem var bunların hangisi küçük yada eşitse küçük olanı hücreye yazmak için excell formulünde yardımcı olabilecek var mı
P
geçen yıl
Bilen deyversin...
TP-Link TD-W9970V3

Türk telekom taahut bıtmesıyle turknet e gectim. Yukardakı turktelekomdan kalan modem ile turknet kurulumu yapabılırmıyız.
P
geçen yıl
Fiyat farkı
Selamlar amazon da bir ayakkabının 36 numarası 240 tl 43 numaralı aynı ayakkabı 500 lira. Böyle bir fiyat farklılığı yapılması normal mi yoksa bir yanlış mı var?
P
2 yıl
traktör
Ziraat Bankasının verdiği traktör kredisi hakkında bilgi verebilecek olan konudan haberi olan var mı ?
P
2 yıl
Tarım sigortası
Rekolte düşüklüğünde sigortanın bu zararı karşılaması mümkün mü?
P
2 yıl
Sigorta
2.el telefon sigortası hakkında kim ne biliyor forumdaşlar..
P
2 yıl
XrP
Ne olacak bu xrp
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.