T

Yüzbaşı
28 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
58 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
T
geçen ay
Türk telekom abonelik iptali cayma bedeli haksızlığı
11 eylül saat 3 civarı bulundugum yemekhaneye gelen türk telekom saha satış danımanı bir kampanya sundu 130 TL ye 50 Mbps internet + IP tv tivibu söyledi tivibunun içeriğini konuşmadık ama internet özellikle belirttim 50 Mbps diye evet dedi. Fakat evdeki hesap çarşıya uymadı 24 Mbps internet geldi ve tivibu çanak anten olarak geldi 6 gün için de arkadaş ile iletişimi koparmadım interneti yükseltcem dedi 50 Mbps yapacağını belirtti fakat fatura da 15 lira fazla geleceğini söyledi kabul etmedim iptal edeceğimi belirttim türk telekom müşteri hizmetleri 785.44 TL cayma bedeli sundu 6 gün oldu daha 1 hafta bile olmadığını belirttim ödemeden kapatamayacaklarını söyledi ve tüketici hakem heyetine gideceğimi belirttim ve gittim de iptal etmek istediğimi söyledim bu kadar ücret talep ediyolar dedim bana geçerli nedeniniz varsa söyleyin dedi ona göre yol izleyelim dedi, yaşadığım olayı söyledim bana sözleşmeniz de böyle bir yazı var mı dedi sözleşmem de sadece abonelik sözleşmesi ve hiç bir şeyden bahsedilmiyor üyelik sözleşmesi gibi tüketici hakem heyeti kabul edemiyeceklerini belirtti ee 7 gün 14 gün cayma hakkım var nasıl yapamıyorum dedim abonelik sözleşmelerin de öyle bir hakkınız yok dendi bana  iptal de edemiyorum ödemekte istemiyorum ne yapacağım?
T
3 yıl
8GB RAM (4GB USABLE)
Aklınıza gelebilecek bütün çözümleri denedim boşuna alternatif çözüm üretmeye gerek yok sanırım 64 bit olduğun dan eminim ama sorunum şu Cpu z den de baktım Memory Single channel olarak görüyor halbüki 2x4 GB var ve windows bunun sadece 4 GB sını kullanabilirsin diyor. Sorunum dual stick kullanıyorum ama single channel olarak görüyor bunu nasıl düzeltebilirim. ? Ana kartım Gigabyte GA-780T D3L

EDİT:Görev yöneticisi 4GB görüyor. 8GB görmüyor birde eğer ekran kartı yiyorsa ramlerden bunu nasıl kapatabilirim ?
T
4 yıl
Ingilizce çevirmen lazım..
Bunu benim için çevirebilen varmı ingilizce,almanca,fransızca fark etmez her hangi bu 3 dilden birisine.

"Kadın dediğin güzel doğmaz.
Kadın ilgi gösterdikçe, sevdikçe, sevdiğini hissettirdikçe güzelleşir.
İşte bu yüzden bütün kadınlar birer çiçektir.
Ayrıca kadının çiçek olduğunu biliyorsa iyi bir bahçıvan olmayı da bilir adam gibi adamlar...
Yani onu zararlı otlardan, haşerelerden arındıracaksın, koruyacaksın...
Gerektiğinde ışık, gerektiğinde su olmayı bileceksin.
Ama asla bir kadının en güzel duygularını, onu hayata bağlayan dallarını paslı bir makasla koparıp atmayacaksın.
Bir kadın söylemez öyle ihtiyacı olan herşeyi ama hepsini bekler.
Yani onu anlayacaksın.."
T
4 yıl
Savunma bakanlığı uzman er ve erbaş alıyor
30 Eylüle kadar MSB Uzman er ve erbaş alıyormuş sözleşmeli olarak 1 yıllık askeri hizmetimi bu yönden verebilir miyim ? yani 1 yıllık sözleşmeli erbaş olunur mu ?

https://twitter.com/tcsavunma/status/909034525023449088
T
4 yıl
Askerde devam edebilir miyim ?
Merhabalar bu Ağustos ayı 97/3 dönemin de askere Er olarak gideceğim ilkokul mezunuyum 16 yaşımdan beri çalışıyorum maddi durumumuz çok kötüydü şuan Allah'a şükür aç değiliz, ben büyüklerimden duyduğum kadarıyla orada askerlik bitince kalmak isteyen varmı diye soruyorlarmış paralı olarak orada kalabilme şansım varmı ? aldığım para ile birikim yapıp geldiğim de liseyi ve üniversiteyi açıktan okumayı planlıyorum.
T
4 yıl
Istanbul Anadolu yakası Akşam liseleri.
Hayırlı günler :) Askere gidecektim 97/2 ama 3.celp dönemine aktarıldım bende düşünüyorum ki part time bir işte çalışıp Akşam lisesine gideyim anadolu yakasın da tavsiye edeceğiniz bir akşam lisesi varmı bu konular da pek bilgili değilim bağzı yerlerde fiyatlar 2bin 3bin diyorlar bunlar aylık mı oluyor yıllık gibi birşey mi ?

Teşekkür ederim saygılar
T
5 yıl
Kız arkadaşım doğum günümü unuttu ve birde
Bugün doğum günüm ve kız arkadaşımla 1 hafta önce tavla oynadık idda yaptık Ben kazanırsam doğum günümde seninle bütün istanbulu gezelim dedim eğlenelim seninle geçireyim söyledim, Sonra tavla da o yendi ve senin istediğini yapalım dedi sonra bugün sabah mesaj attığım da "Bugün karne alıcam birde arkadaşlarla takılıcaz kb" yazdı Doğum günümü bile hatırladığını sanmıyorum. Nasıl bir trip veya birşey yapabilirim gözünde değer kazanıyım onun?
T
5 yıl
G300S kapanıp açılıyor..
2 Yılda vatanbilgisayara 6 adet logitech g300 mouse verdim hep sorunlu diyip yeni logitech g300 mouse veriyorlar 3-5 ay içinde yeni mouse bozuluyor ve mouse ışıkları kapanıp tekrar okunuyor, Başka mouselar da böyle bir problem yok ama buna alıştığım içinde değiştiremiyorum ne olmuş olabilir ?

Yazılım güncelledim
Driver chipset güncelledim
Başka usb den denedim.
T
5 yıl
Türk telekom 2.sözleşme iptali
Ben şehir dışındayken babamı arayıp sözleşmeniz bitti falan zırvalamışlar babam da kabul etmiş tekrar 24 ay sözleşme imzalamışlar buldular saf adamı ilk yıl 75 lira 2.yıl 119 TL yuh dedim

aradan 3-4 ay geçti ilk 24 ay sözleşmeden modem duruyor hala,ikinci sözleşmeden yeni tivibu istedim onlardan bunu iptal etmeye kalksam kaç para isterler benden ?
T
5 yıl
BTK'NIN verdiği vaadler ne zaman yürürlüğüne girecek ?
bundan 2 ay önce Vaadlerin de şuan ki AKK geçince (3Mbps) hızın %50 yükseltilmesinden bahsediliyordu yürürlüğe girmedi galiba o konu ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.