M

Yüzbaşı
28 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
66 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
M
10 yıl
Netbook için Win 7 mi Win 8 mi?
Arkadaşlar netbook kullanıyorum nete girmek ve dizi-film izlemek için zaman zaman da office programları kullanıyorum. İşletim sistemim Win8 Single Language.
win8 e pek alışamadım win7 kurmayı düşünüyorum bilgisayarıma ben de win7 ultimate var ama onu kurup gereksiz(benim kullanmayacağım bir sürü özellik) şeyileri pc ye yükleyip boş yere ram yemesinden çekiniyorum sizce win7 home basic kursam işimi görür mü?
M
10 yıl
3.7V 3000 mAh pil yeterlimidir?
arkadaşlar piranhanın tabletini beğendim acil karar vermem lazım ama tek sorun pil bu pil sizce kafimidir? cevap için şimdiden teşekkürler.
M
10 yıl
Codegen QBIX M93 tablet hakkında fikirleriniz?
http://i.imgur.com/2yFGK.jpghttp://codegen.com.tr/Qbix/M93.html evet arkadaşlar fazla uzatmadan sizce fiyatı uygun mu değer mi almaya? Teşekkürler.
M
10 yıl
turkcellden gelen konbara smsi
Değerli Müşterimiz, hesabinizda biriken Konbara puanınız 100'e ulaşmıştır. Ücretsiz 0532 755 44 44 Turkcell TL Yukleme Hattını arayarak aktifleştiriniz.

diye bir sms aldım. terredütlüyüm arayıp aramamakta acaba tuzak olabilir mi?
M
11 yıl
Vodafone 840 cep telefonu kullanan var mı?
arkadaşlar 100 tl olmuş, telefonda lüksü aramayanlardanım telefon etsin sms atsın diyenlerdenim ama dışarıda internete ihtiyaç duyuyorum 3g telefon arıyordum ne zamandır internette bunu gördüm
64 kbps sınırsız internet kullanıyorum evde telefon alayım telefonda da kullanıyım dedim bazı arkadaşlarım o telefonun işlemcisi düşük olur yavaşlar donmalar olur tabi denemeden de bilemeyiz dediler
acaba aranızda kullanan var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.