P

Teğmen
23 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
38 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
3 yıl
Viewsonic 2210-mh sorun var
Merhaba 2 hafta önce bu monitörü almıştım. İlk başta bir sıkıntısı yoktu. Hdmi ile laptop üzerinden sıkıntı olmadan görüntü alabiliyordum. 3-4 gün sonra laptop üzerinden hdmi üzerinden almamaya başladım, bende haliyle ps4 de denedim ses var görüntü yok,(bu sorun ps de varmış araştırdım yapamadım ama. Ekran açık belli laptop da açılıp sinyal yok görüntüsü çıkıp kapanıyor idi.) digiturk de denedim çalıştı. Bende sıkıntının laptopdan kaynaklandığını düşündüm, bastım formatı. Ekran henüz tanıtılmamis iken, hdmi kablosunu taktım o da ne görüntü hepten gitti. Artık ekranın marka logosu bile çıkmıyor. Çalıştığına dair belirti yok. Şimdi soruma gelecek olursak, monitör yandı mı yani? Benden kaynaklı bir?ey mi oldu? Bozuldu ise bu kadar basit mi?
P
4 yıl
HP laserjet 1010 kağıt sıkışması?
yazıcıyı sorunsuz kullanıyorum. Tek çıktı normal olarak sıkıntı yapmıyor. 10 sayfalık bir çıktı çıkarmak için sorun yaşıyorum. Bir çıktı bitmeden arada diğerini almaya başlıyor, ikisini de sıkışmış oluyor. Sorunu nasıl çözebilirim?
P
5 yıl
Kyk kredi erken kesilmesi!
Bildiğiniz gibi bu sene mezun olacak öğrencilerin kredisini erken kesecekler. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında. Kaynak:http://yurtkur.gsb.gov.tr/Duyuru/87662/normal-ogrenim-suresi-sona-eren-ogrencilerin-dikkatine.aspx
P
5 yıl
Hayırlı olsun VPN artık yok gibi
Bir çok vpn artık kullanılmıyor. Sizde durum nedir bilmiyorum ama. Paralı olarak kullandığıma bugün bağlanamıyorum. Nedeni de açık engellenmiş. Çinlilere son hız yaklaşıyoruz ama sadece interneti engellemede :)
Bakalım ilerde bizi neler bekliyor.

Kaynak:https://www.bleepingcomputer.com/news/government/turkey-partially-blocks-access-to-tor-and-some-vpns/
P
7 yıl
Aion Hakkında
Lineage 2 oynuyorum aionu da bir denemek istiyorum. Sorum şu hile var deniliyor bu nasıl mümkün? Eu,Usa,Ru bunların aralarındaki fark ne. Her türlü mü hile var onu anlamadim. Yoksa sadece Gameforge tek mi? Teşekkürler
P
8 yıl
Java mı Offical mi?
Bir serverin java mı offical mi olduğunu nerden anlayabilirim. Hiç bir yerde yazmıyor. Ya da ben görmüyorum :)
P
9 yıl
Silinebilir
Silinebilir.
P
9 yıl
silinebilir
silinebilir
P
9 yıl
Gerçek hayatta lag olursa ? :)
P
9 yıl
lineage den happy holidays dansı
Müzik hoşuma gitti :)

Videoyu izlemek için tıklayınız
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.