A

Yüzbaşı
10 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
6 yıl
Cevap: DOОALGAZ KOMBİSİ ÖNERİSİ?
quote:

Orijinalden alıntı: scientist3526

hangi kombiyi tercih etmeliyim sıralar mısınız


demirdöküm nitromix , eca confeo premix , baymak lambert lpy 24 , ariston genus premium ve bosch condence 2500

ayrıca kapı önü ile kombi arasında gfs borumu yoksa standart çelik boru mu daha iyi
gfs yeni çıkmış kendi kıvrılabiyor sağşıklı mı bilmiyorum yardımcı olurmusunz

ben doğalgaz malzemeleri toptancısıyım benim görüşüm Buderus,Vaillant,Viessman tarz kombiler eğer yerli ise ECA ve Demirdöküm öneririm !
A
10 yıl
ÖNERECEĞİNİZ KPSS KURSLARI ?
Arkadaşlar merhaba bu sene polis memurluğu için kpss dersanesine gitmek istiyorum sizce hangilerini tavsiye edersiniz ? Kadıköy Deneyim akademi ile görüştüm mantıklı geldi toplam 530 saat ders verecekler her şey dahil yalnız İhtiyaç akademi düz memurluk için sınıf açmıyor aslında kararsız kaldım sizce hangi dersane faydalı olur ? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
A
10 yıl
App Data problemi
Arkadaşlar merhaba App Data klasöründe şu klasörler çıkıyor sildiğim vakit 2-3 gün içerisinde tekrar çıkıyor bu problemi nasıl yok edebilirim yardımlarınızı bekliyorum..

http://imageshack.us/photo/my-images/194/resmnv.jpg/
A
10 yıl
Toshiba Leptop Titreme
Arkadaşlar Merhaba problemim şöyle

yaklaşık 5 veya 6 ay önce c660 1k1 model leptop aldım leptopta hafif bir titreme var leptopun sağ tarafına numaratik olan kısım yani "türkiye için üretilmiştir" yazılı etiketin oraya hafiften baskı yapınca leptoptaki hafif ölçekli ama rahatsız edici titreme gidiyor bunun nedeni ne olabilir ? ekrana elleyince titreme hissediliyor acaba hdd de bir problem mi var ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.