E

Yüzbaşı
09 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
35 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
E
10 ay
Avukat ücreti
Merhabalar akrabamızla arazi için davalık olduk. Davayı biz açtık. Uzlaşma ihtimali doğdu. Avukat %15 alırım demişti. Uzlaşma olursa avukatın istediği miktar ödenirmi.. Saygılar.
E
2 yıl
Paycell
Paycell kullanmaya değer mi. Harcanan paranın karşılığını veriyormu arkadaşlar.
E
2 yıl
Yeni tv alacağım yardım lütfen..
Merhabalar. 32 inç tv alacağım. Akıllı olsun istiyorum. Ama android tv box ile smart tv arasında kaldım.. Muhtemelen tv box daha iyidir.. Ama fazla anlamadığım için net değilim.. Led tvlere WiFi adaptörü takılırmı ? 1000 TL civarında bir cihaz alacağım bu fiyata nasıl bir tv alınır marka çok önemlimidir tavsiyelerinizi bekliyorum..
E
3 yıl
Huawei uyumlu powerbank..
Geçenlerde xiaomi 20000 lik powerbank aldım. Telefonum p 20 lite yaklaşık 3 saatte şarj ediyor. Değiştirmeyi düşünüyorum. Uyumlu marka varmı bildiğiniz. Saygılar...
E
3 yıl
Usb adaptör
Vestel usb adaptörü pahalı. Farklı marka olurmu uyumlusu varmı. Anycast iş görürmü dahamı iyidir. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Saygılar..
E
3 yıl
Şarj kablosu en iyisi öneri..
Arkadaşlar aldığım kablo pahalıda olsa 2 ay sürmeden bozuluyor. Sony Xperia z5 dual kullanıyorum. Yani standart Android şarj kablosu alıcam. Çinko alaşımlı veya örgülü kablolar tavsiye edermisiniz..yada bildiğiniz sağlam kablo öneriniz varmı?
E
3 yıl
Türk Telekom internet yeme sorunu
Selfy 10 gb faturasız kullanıyorum. 22 ocaktan beri 17 gb kadar ek paketle hediyeyle felan kullandım. Çok çabuk bitiyor internet.. Dün youtubede 144p 9 dakkalık video izledim yaklaşık 100 mgbyt internet gitmiş normalmi arkadaşlar..
E
3 yıl
Türk Telekom bariz yalan söylüyor..
Sınırsız internet diyorlar.. 24 mbit internet kullanıyorum. 3-4gündür 2-3 hatta 1in altına düşüyor.. Aradım mhyi bişey Yapamayız diyorlar.. Hiçmi namuslu bir kurum yok bu ülkede..
E
3 yıl
2000 tlyi geçmeyecek tv tavsiyesi.
Merhaba arkadaşlar. Çeşit çeşit tv isimleri duyuyorum. Android -Smart yada led gibi. Hali hazırda 2013te aldığım vestel 106 ekran Smart tv var.bi tanede küçük tv almayı düşünüyorum. Ama bu sefer vestel istemiyorum. Android -Smart birbirinden çokmu farklıdır.. Kullanışlı 2000tlyi aşmayacak ne tavsiye edersiniz.. Tanıdığım arçelik bayisi var onlarda arçelik harici grundig felan var. Arçelik Philips grundig hangisi alınır sizce..
E
3 yıl
Tüketici hakem heyeti
Merhaba arkadaşlar konuyu telefonlar bölümünde açtım sağlıklı cevap alamadım.. Telefonumu 14 ay önce teknosadan aldım.. Telefonun teşhir ürünüydü. Son iki ayda 3 defa servise verdim. 3.gönderişimde arızayı giderip gönderdiler.. Ama 3 gün önce yine hoparlörde sorun oldu. Telefonu formatladım. Normal çalışıyor amma sesi 1-2 kademe düşük çıkıyor. Görünüşte ciddi bir şey degil gibi Ama sinek küçüktür mide bulandırır..Tüketici hakem heyetine gitsem iade yada değişim yapılırmı..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.