B

Teğmen
05 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
8 yıl
Sevgi,Kayboluş ve Hayatta Kalmak - Ryan Anderson
http://sotanintercumanlari.blogspot.com.tr/2014/11/sevgi-kaybolus-ve-hayatta-kalmak.html?m=1
İçim paramparça oldu resmen .Artık çok daha özel ve değerli bir adam artık benim için.
B
9 yıl
beyler :(
B
9 yıl
Ön kol-Arka kol
arkadaşlar programım tam olarak şu
Pazartesi : göğüs - ön kol
Salı: Sırt - Arka kol
Çarşamba : Omuz
Cuma: Bacak
Benim sorum şu şimdi mesela pazartesi ön kol salı arka kol yaptık ben çarşamba ön kol yapmamama rağmen salonda evde kendim dumbellarım ile çalışsam(aynı ağırlık) ve aynı şekilde yine diğer gün arka kol yapsam evde hacim açısından bir sıkıntı veya bir zararı olur mu ?
B
9 yıl
mobil ödeme
arkadaşlar avea faturalı hattımdan para aktarmam gerek ve kontörlü bir avea hattı lazım mobil ödemesi açık olan??
B
9 yıl
mobil ödeme
arkadaşlar hattım avea faturalı para aktarmam gerek ama yapamıyorum .Ön ödemeli bir arkadaşa gönderip ordan yapmam gerek.Varmı yardım edicek olan
B
9 yıl
vay arkadaş :))
B
9 yıl
Hırs olayı.
Arkadaşlar benimki dert mi değil mi bir türlü anlayamadım?İşler kötü giderken bir anda duruyorum ve kendi kendime o kötü şeyi değiştirmek için inanılmaz bir hırs geliyor ve genelde de yapıyorum.Mesela üniversitenin ilk yılında (matematik okuyorum) ortalama 0.93 iken şimdi 2.60 ve vereceğim daha 4 ders var. Ve ya hayatımda beni çok kötü etkilemiş bir hata yaptıysam geçmişte bir daha onu neredeyse yapmıyorum.Şimdide kpss olayı var ve yavaş yavaş kendimi ona vermek istiyorum.Var mı böyle olan :)
B
9 yıl
Ne olursa olsun !!
Canı sıkkın olan olmayan herkes için gelsin bu şarkı.Videoyu izlemek için tıklayınız
B
9 yıl
Hayat bazen böyle ...
Beyler sevdiğim bir sevgilim vardı hemde çok sevdiğim. Yeri geldi gururumu yerler altına aldım yeri geldi o anlayışlı oldu. Hiçbir zaman hakkını yiyemen sağolsun bana çok şey kattı.
2.5 yıl beraberdik. 1 kez ayrıldık daha sonra dayanamayıp 6 ay sonra tekrar barıştık 1 buçuk sene kadar. Ta ki şu geceye kadar.
Onun biraz üstüne gittim. Tartışmıştık aramızı düzeltmek için birkaç mesaj attım mutlu olsun rahat rahat tatil yapalım diye . Ama bu gece bana siniri tavan yaptı ve bitsin dedi evet bitirelim dedi. Birazda karakteri böle eğer çok sinirlenirse herşeyi silip atabilen bir huyu var.
Yaz tatilinden dolayı az görüştük aynı ünideyiz fakat farklı şehirlerde kalıyoruz. Ayrı kalmak bunalttı desem onun yanına gittiğimde arada beni çok özlediğini söyler ve eğlenirdik. En çok gücüme giden neden bitirdin dediğimde bana bu şimdilik değil yazın kafamı dinleyip seni ve beni düşündüm derdi.Halbuki ayrı kalınca uzak kalınca ilişki daha sağlam olucak inanıyorum diyende kendisi.
En çok koyanda bunu bana telefonda sölemesi. Şoktan cevap veremedim bile 2.5 yıl ilişki telefonda bir kelimeyle nasıl biter ya. Yüzyüze konuşamıyoruz sanki. Öle dediğimdedd bana yüzyüze de derim demesi yokmu. Yazın beni şu an bıraksan yıkılırım diyende kendisi. Sabredemedi 15 gün sonra yüzüme söleseydin be arkadaş.
Ama herşey için bana kattığı herşey için ona çok teşekkür ederim .
Bu duruma da alışırız inşallah.anlatmak istediğim çünkü çok doluyum arkadaşlar. Kafsnızı şişirdiysem affola. Bana sabır dileyin .
B
9 yıl
Ses sorunu
arkadaşlar bende ses geriden geliyor yaklaşık 2-3 saniye kadar. İçerideki karasal yayınlarla karşılaştırıyorum sizce normal mi ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.