F

Teğmen
07 Aralık 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
10 yıl
Kardeşimin ve grubunun yaptığı metal müzik
Aarkadaşlar öncelikle herkese iyi günler. Kardeşim liseden arkadaşlarıyla metal müzik kaydı almışlar . Benden buraya koymamı istedi. Dinleyip yorum yaparsanız sevinirim ve yorumları da kendisine göstericem :) .Şimdiden teşekkürler.

Videoyu izlemek için tıklayınız
F
12 yıl
Hotmail sorunu yardımcı olabilir misiniz ?
Herkese iyi akşamlar. Hotmail hesabımla mail göndermeye çalışırken bu hesabın mail göndermesi engellendi diye bir hata ile karşılaşıyorum arkadaşlar.Çözüme baktım ama tam olarak birşey anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. :)
F
12 yıl
Gürültü çıkaran apartman azmanlarını nasıl apartmandan uzaklaştırabiliriz ?
Arkadaşlar öncelikle herkese selam.Bir konuyu danışmak istiyorum.Üstümüzdeki öğrenciler 3 aydır bize çektirmediklerini bırakmadılar.İki kere polis çağırmamıza rağmen hala aynı tas aynı hamam.Tüm apartman halkı şikayetçi.Birlik olup bir imza olayı falan yapabilir miyiz ? Yönlendirmelerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.
F
13 yıl
Bandırma'da yaşayan arkadaşlar yarımcı olabilirler mi ?
Öncelikle herkese selam.Yarıyıl tatilinde Bandırmaya gitmem gerek.Yalnız internetten baktım ve kalacak bir pansiyon bulamadım. Bandırmalı arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilirler mi ? Özel mesajdan veya buradan pansiyon ile ilgili bilgiler ( Adresi , telefon numarası vb. ) verebilirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim. İyi akşamlar.
F
13 yıl
Kargo şirketleri pazar günü açık olur mu ?
Arkadaşlar kargo şirketleri pazar günü açık olur mu ?
F
14 yıl
Cod 5 de bir bölüm.
Arkadaşlar belki çok kolaydır ama iki gündür aynı bölümü oynuyorum bir geçemedim lütfen biri yardım etsin.Bir tünele girdik tüneldeki japonları temizledik en son böyle birşey çıktı.


http://img403.imageshack.us/my.php?image=regroupaf4.jpg

Yardım ederseniz çok sevinirim.
F
14 yıl
Hat Aktifleştirme ?
Arkadaşlar avea hat aldım lakin nasıl aktifleşeceğini bilmiyorum hattı aldığım bayii 24 saat içinde aktif olur demişti.Turkcell de olduğu gibi bir numarayı arayıp aktifleştirebilirmiyim yoksa kendi kendine aktif olur mu ?

Teşekkür ederim.
F
14 yıl
Bu diziyi hatırlayan var mı ?
Arkadaşlar bir pembe dizi vardı bilmem hatırlarmısınız kaptan gibi bişey olan babasıyla bi gemide yaşayan küçük bir kız vardı papağanları vardı bir deniz kızı vardı ıssız bi yetimhane ve başında kötü bi müdire vardı yardım edermisiniz.
F
14 yıl
Diz ile ilgili.
Arkadaşlar bu konuyu gereksiz mesajlar bölümünede açtım ama pek cevap gelmediği için sizlerede danışmak istiyorum.
Koştuktan sonra dizimi sertçe çarptım ve poliklinikler bittiği için acile gittim.Daha sonra acildeki doktor pek önemli birşey yok kan toplamış olabilir ortopediye git kanı enjektörle alırlar dedi ama arkadaşa anlattım bu olayı. gitme sakın aldırma sakat kalırsın falan dedi.Bende korktum bu olaydan gitmedim doktora ama yine acı var biraz ne yapayım sizce aldırayımmı kan varsa yoksa aldırmayayımmı yardım ederseniz sevinirim.Teşekkürler.
F
14 yıl
Dizi sert bir yere çarpma?
Arkadaşlar koşarken dizimi sertçe bir yere çarptım doktora gittiğimde en kötü ihtimalle kan toplamıştır ve enjektörle çekerler dedi.Dönerken arkadaşla karşılaştım olanları anlattım sakın aldırma aldırırsan sakat kalırsın falan birşeyler dedi sizce dizimdeki kanı aldırayım mı ? yoksa aldırmayayım mı ?

Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.