M

Yüzbaşı
21 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
51 (Bu ay: 7)
Gönderiler Hakkında
M
3 yıl
Ariston RC W Kablolu modülasyonlu Oda Termostatı Klima Manager ( Remocon ) arızası
Merhaba arkadaşlar Ariston genus premium yoğuşmalı kombi kullanıcısıyım ve kontrolü de Ariston RC W Kablolu modülasyonlu Oda Termostatı Klima Manager ( Remocon ) ile sağlıyordum çok memnunum fakat 3-4 sefer elektrikler gelip gittiğinde termostat orta düğmesi çalışmaz oldu böle bir arıza ile karşılaşan oldumu servis ömründe böle termostat görmemiş resmen at çöpe dedi.Resetledim fakat bu sefer tarih ve saat döndü orjinal ayaralara yani 2007 yılına diğer değerler sabit kaldı ortadaki düğme çevirdimde iştedim yere gitmiyo , seçenek olarak şimdilik gece 00,00 da tekrar resetleyecem ki gece gündüz ayarlarına dönsun başka çare görmüyorum.
Değerli tavsiyelerinizi bekliyorum. tşkkler
M
6 yıl
Daikin 42 ftxr-e Ururu Sarara flash streamer problemi
Merhaba 2 haftadır flash streamer düzgün çalışmıyor AH arıza kodu çıkıyor,flash streamer düzgünce talimatlara uygun olarak temizledim ve yerine taktım Yarım saat çalıştı ve aynı problem belirdi sok tak sıfırla hatayı ve yine yarım saat sonra aynı hatayı veriyor, bu klimayı kullanan arkadaşlar varsa ve bu problemle karşılaşan olduysa yardımlarınızı bekliyorum.Bu arada servis kart arızalı dedi ve kontrole gitti ve problem onda değil.Yardımlarınızı bekliyorum.
M
8 yıl
Samsung RT5962DTBSL Buzdolabı
Arkadaşlar merhaba fazla araştırma yapmadan bu buzdolabı sipariş ettim iyi mi ettim bilemem kurulumdan sonra paylaşım yapacağım beni sadece ses seviyesini merak ediyorum.Kullanan varsa bilgi almak isterim.
Saygılar mac14
M
9 yıl
TOSHIBA RAS 10 SKVP ve Mitsubishi Electric MSZ-FD25VA
Arkadaşlar merhaba bu iki klima arasında kaldım Tochibayı 2480 liraya buldum 6 taksit Mitsubishi Electric de 3000 lira keş arasında pek fark yok gibi bilgili arkadaşların tavsiyesini bekliyorum.
teşekürler
M
9 yıl
Protherm Lynx Hermetik Kombi (19866kcal/h) 23,1kw termostat nereye bağlanacak
Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum
M
9 yıl
Jant problemi
Arkadaşlar merhaba 2004 ford fokus komfort sahibiyim geçen yıl 2005 model fiesta nın 5 kollu orjinal jantını satın aldım jant değeri 6J 15inç ET 52.5 benim jant değeri 5.5J 14inç ET47.5.Şimdi gelelim soruna jantı taktığımda hiç sorun yoktu fakat ön balataları değiştirdim de jant sürttü yaklaşık 5-6mm fark var nedeni nedir 2004 collection ghia orjinal jant değeri de 6J 15inç ET52.5 .Bizim bu komfortun poyra ve disk mı farklı . Spacer alıp taksam 5mm kurtarıyo fakat bu sefer jant gobeğe oturmayacak sadece somunlar tutacak en iyi çozum balataları frezeletmek . Anlamadım Şey şu 2 jant değeri aynı ghia ve fiesta poyraları mı farklı.
Yardımcı olan arkadaşlara teşekürler.
M
9 yıl
2004 ford fokus antifriz eksiltme ve hararet göstergesi sorunu
yardım eden yoksa soru kaldırılır.
M
9 yıl
Daıkın alterma ht tavsiye edermisiniz kullanan var mı
Arkadaşlar merhaba Daıkın alterma HT ERSQ016AAV1 dış unite ve EKHBRD016AV1 iç unite kullanan arkadaş var mı ve memnun mu aylık sarfiyatı nedir tavsie edermisiniz uygun fiyata buldum bu cıhazları alınır mı.Montajı 100m2 daiyre ye yapılacak, mevcut oturdum dairede yoğuşmalı kombi kullanıyorum ve bu kış en fazla 220 tl ödedim , bu iki cihazı 7000tl toplam maliyeti olacak tavsiye edermisiniz.Teşekürler
M
9 yıl
1300 tl. 9 kg. çamaşır makinesi tavsiyesi
Arkadaşlar merhaba 9 kg. çam. makinesi tavsiyesi istiyorum , 12 senedir ariston dialogic kullanıyordum artık pert yenisine bakıyorum belirli bir marka yok kafamda bütçe 1200-1300 tl. yardımlarınızı bekliyorum saygılar mac14
M
9 yıl
LG F1402 FDS tavsiye edermisiniz
acil çam. makinası almam gerekiyor almışken de 9 kg. bir makine alayım dedim bütçe 1250-1300 tl. arası 1244 tl lc f1402 fds buldum alınır mı bu makina veya başka alternetiv varmi yardımlarınız için teşekürler mac14
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.