N

Çavuş
09 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
14 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
4 yıl
Photoshop'ta yazının uzaktan bakınca tırtıklı gözükmesi
Merhaba,

Photoshop'ta yazdığım yazı uzaktan bakınca tırtıklı görünüyor. Yakınlaştırınca ise o tırtıklık gidiyor. Yakınlaştırmadan tırtıklı görmemenin yolu var mı?

< Resime gitmek için tıklayın >
N
5 yıl
Samsung s4 mini GT-I9190 kendi kendine kapanıyor
Samsung S4 mini GT-I9190 kendi kendine kapanıyor.

Aşağıdaki iki yöntemi denedim ve işe yaramadı:

- Bataryayı değiştirmek
- Cihazı sıfırlamak
N
5 yıl
Her android uygulamasının cihazda dosyası bulunur mu?
Her android uygulamasının bir dosyası bulunur mu cihazda? Örneğin bende Forza ve Snapseed uygulamaları var ama ne cihazda ne de harici bellekte dosyalarını bulamadım.
N
5 yıl
İlginizi çekebilir
---------
N
10 yıl
HDD'deyi görüyor ama okumuyor
Hard diskim biçimlendirme istediği için bazı programlarla format attım fakat şimdiyse hard diskimi görüyor ama okumuyor. Disk Yönetimi bölümünde de hard diskimi disk 1 ayrılmamış alan olarak görüyor. Bu sorunu nasıl çözerim?
N
10 yıl
HTML dosyası yükleyebileceğim site var mı?
Facebook sayfamda sekme olarak gözükebilmesi için bir .html ile biten web sayfası hazırlamam gerekiyor ve bu .html dosyasını yükleyebileceğim bir site gerekiyor. HTML dosyası yükleyebileceği bir yer var mı?
N
10 yıl
Numaramı tekrardan taşıyabilir miyim?
2 Hafta önceye kadar numaramı Turkcell'den Avea'ya geçirdim. Tekrar numaramı Avea'dan Turkcell'e taşıyabilirim miyim? Çünkü daha 1 ay olmadı numara taşınalı. Benim tahminime göre numara taşımada bir zaman sınırı vardır. Şu an Turkcell bayiye gitsem, numara taşıyabilir miyim? Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımını bekliyorum.
N
10 yıl
windows.old dosyasını nasıl silerim?
Unlocker programıyla windows.old u silmeyi denedim fakat dosyaya sağ tıklayıp unlocker'e tıkladım hiç bir seçenek çıkmadı. Bir de Disk Temizleme programıyla denedim ancak onda da Eski Windows Dosyaları vb. gibi bir seçenek yok. Nasıl halledebilirim bu sorunu?

İşletim Sistemi: Windows 7 ( 64 Bit )
N
10 yıl
nvidia g72 sürücüsünü nerden bulabilirim?
Nvidia g72 ekran kartı modelini sürücüsünü internette aradım ama bulamadım. Bu sürücüyü nerden indirebilirim?
N
10 yıl
Bazı sitelere girmiyor!
Bilgisayara Windows Xp kurdum ve bilgisayarda bazı sitelere girilmiyor. Örneğin; microsoft.com
Tüm tarayıcılarda denedim microsoft.com ve bir kaç siteye giremiyorum. Windows'u güncelleştirmem için Microsoft.com'a girmem gerek. Yardımlarınızı bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.